dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gry internetowe?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-31, 19:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Grałem w LoL, World of Tanks, War Thunder, ale z ostatnio Wildstar mnie wciągnął i chyba póki co przy tym zostanę. Niestety gry F2P przyciągają masę trolli, co trochę zniechęca :( Szczególnie jak np: w LoLu gra się 5-tą grę pod rząd z kolesiem, który w połowie gry wychodzi :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2014-06-17, 13:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-17, 13:12
Posty:8
to co wymieniłeś to gry przez internet. Grą internetową jest np: Farmville... i polecam na odstresowanie drugą cześć. Sieje się zboże, karmi kury, ogólnie sielsko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2014-07-02, 15:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Kiedyś jak miałam więcej czasu w pracy i w domu to grałam...
ale teraz już .. nawet się znudziłam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2015-01-26, 21:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Grałam we wszystko co jest chyba tylko możliwe :) za czasów gimbazy tibia , ultima , wow , tales of pirates , angels online , flyf , mu online i wiele wiele innych. Ogólnie dość sporo czasu spędziłam na grach :P obecnie jednak wolę poświecić je na konsole ewentualnie wypady na plaże z mężem :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2015-02-02, 14:06 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
w chwilach nudy strzelanie do balonów ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2016-02-12, 16:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 16:29
Posty:1
Lokalizacja: Bytom
ja osobiście uwielbiam grać w gry zabijanki dla chłopców na stronie http://www.gry-zabijanki.pl
Gram tylko w gry akcji, w których się dużo strzela. Nie lubię się nudzić w grze. Dobór. odpowiedniej strategi czy taktyki nie jest dla mnie. Ja lubię biegać i szybko strzelać z innymi graczami w internecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2016-02-18, 16:40 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
mejdzer napisał(a):
ja osobiście uwielbiam grać w gry zabijanki dla chłopców na stronie http://www.gry-zabijanki.pl
Gram tylko w gry akcji, w których się dużo strzela. Nie lubię się nudzić w grze. Dobór. odpowiedniej strategi czy taktyki nie jest dla mnie. Ja lubię biegać i szybko strzelać z innymi graczami w internecie.

pewnie w miarę zdobywania doświadczeń, pojawi sie strategia i jej taktyka. powodzenia

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2016-03-06, 23:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-21, 16:52
Posty:5
Ja ostatnio molestuje runescape z moim facetem! Szczerze przyznam, że super gra, ponieważ świat jest bardzo, ale to bardzo rozbudowany, więc spokojnie możemy się nacieszyć! Dla osób niewtajemniczonych, polecam artykuł opisujący na stronie portalmmo.pl i tam znajdziecie dosłownie wszystko info o grze, jeśli ktoś się zdecyduje to zapraszam do kontaktu! Pogramy razem! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2016-03-21, 14:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-03-16, 16:26
Posty:4
Ja akurat jestem fanką gier na przeglądarkę, jednak bardzo szybko się nudzę i szukam czegoś nowego. Przeważnie wchodzę sobie portalmmo tak jak paula i przeglądam nowe tematy, aktualnie jaram się nowym elder scrollem, ponieważ niczym nie zaskakiwali od czasu morowinda :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gry internetowe?
PostNapisane: 2016-05-07, 16:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-21, 16:52
Posty:5
Informacja dla fanów gier MMO, na portalmmo, pojawił się fajny konkurs na figurki 3D o sporej wartości, polecam sprawdzić :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO