dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-21, 00:49 
a ja gram w traviana :)
http://travian.interia.pl/?uc=pl11_4420


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-22, 18:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-22, 18:09
Posty:2
Cześć. Ja POLECAM tą gre. Jest na prawde SUPER: http://travian.interia.pl/?uc=plx_6232


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-26, 16:43 
A ja ostatnio trochę czytałem na podobne tematy. I z artykułów w których były poruszane te tematy wynikało że kobiety w zdecydowanej części wolą gry proste graficznie jak i logicznie niż mężczyźnie. Mężczyźni za to wolą gry bardziej rozbudowane graficznie jak i fabularnie.
Co do gier online obowiązuje podobna zasada im większy jest poziom fabularno graficzny tym jest mniej kobiet w danej grze, chociaż jeżeli się zaangażują to na dłużej niż przeciętny mężczyzna. (Potwierdzam to własnymi doświadczeniami z pewnej gry online na 100mężczyzn/chłopców przypadało około 17-21kobiet/dziewcząt)
Ech lubię czasem odgrzać jakiś kotlecik:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-02, 01:56 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-01, 18:19
Posty:47
Lokalizacja: POZNAN
http://s9.bitefight.onet.pl/c.php?uid=120033 PO OTWORZENIU TEGO LINKU ZOSTANIECIE POGRYZIENI POZNIEJ MOZECIE SIE ZAREJESTROWAC I GRAC W BITE FIGHT DOBRA GIERKA POWODZENIA

1.7 Nie piszemy całych postów WIELKIMI literami – w kulturze internetowej oznaczają one krzyk // ema

_________________
http://s9.bitefight.onet.pl/c.php?uid=120033


Ostatnio edytowano 2008-02-02, 10:11 przez SKORUPA93, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-14, 01:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-12, 14:59
Posty:4
Ja tam sobie pogrywam w plemionai nawet sie bardzo wcigalam w ta gre ale mimo ze nie jest to za bardzo graficznie rozbudowana gra to i tak musze stwierdzic ze facetow tam jest zdecydowanie wicej. Gdzies slyszlam ze gry strategiczne nie ciesz sie az tak duza popularnoscia u kobiet:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-14, 04:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 04:08
Posty:1
Duża liczba kobiet gra w gry online znampare naprawdę dobrych w niektóre gierki.
A tak na marginesie gierek online pare dni temu rozpoczeły się prace nad nową grą online
Gra rozgrywa się wlatach 1492++ gdzie rozpoczeła się kolonizacja nowego świata. Zapraszam do zapoznania się z nią www.mycityonline.pl Gra jest w fazie tworzenia , zachęcam wszystkich do pomocy przy jej narodzeniu.

_________________
www.mycityonline.pl-->Koloniści online


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-28, 11:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-28, 11:26
Posty:3
:run: Cześć wszystkim, kilka dni temu kolega dał mi link do jakiejś stronki, wszedłem, szybki look na to, o co chodzi, no i mam własne miasteczko
:aragorn:
Zasada jest taka.. populacja naszego miasteczka zwiększa się po wchodzeniu na stronę miasteczka. Wszystko nam się pięknie rozbudowuje, z czasem będzie zwiększać nam się transport, przemysł, etc, etc, a że jest to w jakiś sposób związane z tycoonami, pomyślałem, żeby napisać o tym na forum..
:aragorn:
Możemy stworzyć sobie miasta, i odwiedzać je nawzajem, możemy też, na przykład, stworzyć miasteczko forumowe, wtedy wszyscy forumowicze będą wchodzić, i miasteczko się będzie szybko rozwijać.. Stworzymy sobie imperium z reklamą forum..
:aragorn:
Oto link do mojego miasteczka... Na razie malutkie, przed chwilką założyłem, poprzednie miało niezbyt reprezentacyjną nazwę..
:compcrush:

http://dewastator.myminicity.com
:run:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-28, 13:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-23, 21:23
Posty:51
Ja jestem dziewczyną i też gram w gierki online :) czasem w kurniku, w domino, prawie zawsze w Hack World . :) Bardzo często w różne gry MMOG :) ogólnie najwięcej czasu gdy siedzę przy kompie poświęcam na gry :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gry on-line.. tylko dla facetow?
PostNapisane: 2012-02-28, 17:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-28, 17:31
Posty:2
Ja polecam Renesansowe Królestwa.

Nie mówiąc więcej, jeżeli szukasz krwawych jatek i najnowszej technologii 3D Renesansowe Królestwa mogą nie być dla Ciebie. Siłą napędową stojącą za Renesansowymi Królestwami jest interakcja między graczami: w tej grze, aby przemieszczać się wyżej w hierarchii, albo zostać jakąś znaczącą osobą, musisz być dobrą osobą w kłótniach, przekonywaniu i negocjacji etc. pokrótce, jest to bogata i skomplikowana gra, która przedkłada relacje międzyludzkie nade wszystko.

W Renesansowych Królestwach, zaczynasz jako skromny biedak w XV wieku w renesansowej europie więc musisz pogodzić się ze społeczną hierarchią. Wszystkie postacie, które spotkasz są graczami tak jak ty: stolarz, piekarz od którego otrzymasz chleb, młynarz, który produkuje mąkę, kupiec, który importuje zboże z dalekich krajów... nawet wójt miasta, w którym jesteś, miecznik księstwa, sędzia i dowódcy armii Księstwa! Nie ma żadnych NPC (postaci nie będących graczami) w tej grze. Wszystka możliwa wolność jest dostępna dla graczy, włączając w to także mroczniejsze role: zbója, pirata, spekulanta i mrocznego typa spod ciemnej gwiazdy.

Ten cały świat rozciąga się poprzez całą Europę: możesz wziąć statek i popłynąć poprzez Bałtyk, aby zjeść marynowane śledzie, przejść poprzez Czechy do Imperium Niemieckiego, by następnie porozmawiać z Francuzami i zobaczyć Hiszpanię! Jednakże, pamiętaj, aby podczas swoich podróży mieć wiedzę na temat praw obowiązujących w Księstwach, które odwiedzasz, a także o obecnych konfliktach: pojawienie się przypadkowo na polu bitwy jest czymś co wyjątkowo odradzamy!

Być może te przygody nie są dla Ciebie; być może wolisz uprawiać rolę i hodując zwierzęta, albo produkując ekskluzywne wyroby przeznaczone dla międzynarodowego handlu (regionalne alkohole, etc.). A dlaczego by nie otworzyć karczmy? Albo zarobić fortunę na handlu? Zarobione pieniądze mogą przysłużyć się, aby sfinansować Twoją kampanię, aby zostać wójtem, albo możesz toczyć szczęśliwe życie - nie opuszczając swojego miasta.

Renesansowe Królestwa zapraszają: http://www.krolestwa.com

Przy rejestracji jako mecenasa możesz wpisać mój nick: Droopi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gry on-line.. tylko dla facetow?
PostNapisane: 2012-02-29, 22:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
League of Legends wymiata! Może nie do końca tylko dla facetów, ale gra rewelacyjna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO