dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wolni farmerzy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-21, 18:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-21, 18:13
Posty:1
Polecam grę Wolni farmerzy,ta gra oferuje:
Obsiewaj swoje urodzajne pola 32 rodzajami najróżniejszych warzyw i owoców. Obserwuj kolejne poziomy wzrostu Twoich roślinek systematycznie je podlewając i gdy już dojrzeją nakarm nimi swoje zwierzaki. Chciałbyś, aby Twoje roślinki rosły jeszcze szybciej? W naszej rewelacyjnej symulacji gospodarczej na przeglądarkę prawie wszystko jest możliwe! Udaj się do El Fiszado, zakup od okolicznej handlarki tajemne receptury i przyrządź w młynie powerupy przyspieszające proces dojrzewania Twoich roślinek.

Troszcz się o zwierzaki!
Koniecznie doglądaj systematycznie swoje kury, owce, krowy, pszczoły i rybki i przede wszystkim nie zapomnij nakarmić ich do syta! Najedzone zwierzaki produkują szybciej mleko i wełnę, które następnie możesz przerobić w naszej darmowej grze na przeglądarkę na majonez i ser lub sprzedać klientom, którzy niecierpliwie czekają na Twoje bio produkty sprzedające się niczym świeże bułeczki. Poznaj smak życia na idyllicznej farmie, który oferuje Ci nasza symulacja gospodarcza online!
Obrazek
Klub farmera czeka na Ciebie!
W naszej gierce online przywiązujemy szczególną wagę do pielęgnacji poczucia wspólnoty, dlatego zapraszamy wszystkich Wolnych Farmerów do łączenia się w grupy przyjaciół i tworzenia klubów farmera. Wykonujcie wspólnie zabawne questy klubowe, zdobywajcie co raz to lepsze medale za ich wykonanie i przede wszystkim pomagajcie sobie, jak na prawdziwych wolnych farmerów przystało! Oprócz przyjaciół z klubu farmera na targu w EL Farmado można codziennie spotkać tysiące entuzjastów darmowych gier sieciowych online, którzy wręcz palą się do robienia dobrych interesów.
Obrazek
To jeszcze nie wszystko!
W grze online Wolni Farmerzy jest do odkrycia całe mnóstwo niespodzianek. Łoże w polu kukurydzy zdobi Twoje pole pokazowe a Twoje ranczo czeka na to, abyś urządził je według własnego upodobania. Zdobywaj kolejne poziomy w niepowtarzalnej i darmowej grze online! Zostań prawdziwym Wolnym Farmerem wszech czasów korzystając z naszej gry na przeglądarkę!
www.wolnifarmerzy.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2011-03-09, 02:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-08, 02:51
Posty:2
Lokalizacja: Warszawa
no gierka całkiem fajna, również w nią gram od dłuższego czasu i polecam wszystkim

_________________
suknie ślubne - suknie ślubne Warszawa krzesła - krzesła biurowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2011-06-22, 10:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-22, 08:51
Posty:1
też pykam w tą grę jest świetna :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2011-07-20, 14:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-18, 17:15
Posty:4
Lokalizacja: Katowice
...a ja w nią pykałam, ale sie przerzuciłam na farmerama. w tym samym klimacie. ale kurka wodna, szybko sie uzależniłam, zagladam co chwila.... walcze ze soba zeby jej nie ustwaic jako strone startowa :) musze sobie powtarzac ze to tylko gra online...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2011-11-22, 16:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-22, 15:56
Posty:10
Lokalizacja: Gdynia
Ja też wolę Farmerama, choć właściwie teraz ciężko sie ogarnąć w tych farmerskich symulacjach, tyle sie tego narobiło. No ale jednak sentyment do mojej zagrody zawsze będę miała :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2012-03-21, 17:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:44
Posty:10
Lokalizacja: Wrocław
Tez w nią pykałam, a Frmeramę też, ale znalazłam coś lepszego takiego tutaj: Farm Kingdom się nazywa. Mega cukierkowa sceneria, ale znacznie lepsza niż inne takie farmerskie symulacje.


_____________________
…haters gonna love gry przeglądarkowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2012-05-07, 22:18 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 17:17
Posty:51
Lokalizacja: Daleko,daleko
Tak całkiem fajna gra i wciąga możnasie wcielić w gospodarza :) rozrywka dla tych co mieszkaja w bloku haha


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2012-05-16, 18:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 23:28
Posty:9
fajna gra, grałem w nią dłuższy czas ;)

_________________
444


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wolni farmerzy
PostNapisane: 2012-05-16, 19:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Grałem w to i powiem że nawet, nawet.. ;D ale bardziej niż to polecam Zielone Imperium ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO