dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sporty Walki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-04, 18:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:101
Trenujecie Coś?
Ja trenuje Muay Thai czyli Tajski Box, który wszystkim polecam. Trafiłem przypadkowo troche. Chciałem pójśc na Brazilian Ju Jitsu. Znalazłem ogłoszeniena interneciei wspólnie ze znajomym sie zapisaliśmy jednak w moim mieście juz nie ma treningów, ale trener powiedział , że można na MT jest nabór. Przyszlismy na 1 darmowy trening i sie mi spodobało. Jest to brutalna sztuka walki, gdyż w uzyciu oprócz rąk ( walka w rękawicach) używa sie kopnięc z piszczeli, a takze uderzeń z łokcia i kolana. Do tego jest jeszcze klincz. Szkoda tylko, że nie ma walki w parterze tylko stójka, ale razem z Brazylian Ju Jitsu daje niezłe połączenie
Z innych sportów jakie polecam to wyzej wymienione Brazylian Ju Jitsu i Vale Tudo.

_________________
WOLNOŚC ROWNOŚĆ TOLERANCJA
http://www.wrzuta.pl/audio/gmyrLuPKRF/cymes_-_mamo_tato


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-04, 18:55 
a ja Kraf Magę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-05, 09:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:101
dariuszka napisał(a):
a ja Kraf Magę

To izraelska sztuka walki, wiecej nic nie napisze, bo uznaja mnie za antysemite. Wydaje mi się, że ona jest bezstylowa czyli walczysz ze wszystkim co pod ręka. Są dwa rodzaje dla cywilów i antyterrorystów. Tych drugich szkolą jak zabijać. Kilku znajomych mowi, ze to przereklamowane. Ale co kto lubi..

_________________
WOLNOŚC ROWNOŚĆ TOLERANCJA
http://www.wrzuta.pl/audio/gmyrLuPKRF/cymes_-_mamo_tato


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-05, 11:32 
Ja akurat chodze, na takie szkolenia dla wojskowych zalatwil mi wujek, ktory jest zawodowym żołnierzem. Bardzo fajna sztuka walki i wcale nie przereklamowana tam uczysz sie jak zaatakowac a nie jak sie bronic. Jezeli czujesz, ze sytuacja jest nie taka jak powinna musisz sie zdecydowac atakowac albo nie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-07, 16:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:101
dariuszka napisał(a):
Ja akurat chodze, na takie szkolenia dla wojskowych zalatwil mi wujek, ktory jest zawodowym żołnierzem. Bardzo fajna sztuka walki i wcale nie przereklamowana tam uczysz sie jak zaatakowac a nie jak sie bronic. Jezeli czujesz, ze sytuacja jest nie taka jak powinna musisz sie zdecydowac atakowac albo nie.

w Muay Thai mamy elementy jak zablokowaźć cios i zadać. Czy dobrze zrozumiałem, że nie macie nic z obrony?
P.S. pisze sie krev mage :)

_________________
WOLNOŚC ROWNOŚĆ TOLERANCJA
http://www.wrzuta.pl/audio/gmyrLuPKRF/cymes_-_mamo_tato


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-07, 17:55 
to jest oryginalna pisownia zauwaz ze jestesmy w polsce. Malo jest elementow obrony gdyby uogolnic to prawie nic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-07, 19:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A ja chodziłem na karate, ale teraz czasowo nie wyrabiam. (ćwiczyłem ze 4/5 lat) i teraz na piłeczkę się zapisuje. Ale karate polecam jak najbardziej, gdybym się wyrabiał czasowo, to bym trenował dalej. Są tam elementy zarówno ataku jak i obrony. Ciosy są przeróżne i skuteczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-06, 18:25 
ja bym chcial chodzic na boks - by moc sie obronic przed jakimis typami - tak amatorsko , ale nie wiem gdzie u mnie w miescie to jest. byla ulotka o aikido ale nie podali ceny cfaniaki :D a za leniwy jestem by dzwonic :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-06, 18:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
ja mialem chodzić na kravmage ale urazy po wypadku mi nie pozwalaja :/

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-06, 18:50 
-=QraK=- napisał(a):
kravmage
a co to jest i na czym polega ten styl walki ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO