dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-09, 14:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 12:55
Posty:25
Ja rekreacyjnie siatkę, nogę... Siata fajna :D

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-09, 20:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Ja nie tak dawno nawet jeździłem na rowerze, był to sport raczej extremalny gdyż nie ograniczał się do zwykłego przemieszczania się z pkt. A do B i odwrotnie. Uprawiałem dyscyplinę nazywaną w slangu streetem :mrgreen: Skakanie po murkach hopkach i wszystkim co się uda znaleźć na ulicy i w jej okolicy :diabel: Fajnie wyglądają niektóre tricki i robią często wielkie halo jak ktoś spoza rowerzystów je widzi :-o :mrgreen: . Sport godny polecenia jednak dość niebezpieczny i to jego zaleta :mrgreen:
Obecnie nie jeżdżę gdyż podczas gry w piłkę nożną doznałem małego urazu szczęki :-/
(btw. mogę sprzedać rower do extremy -> Author A-gang :!: )

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 17:37 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownię... staram sie żyć w miarę intensywnie, ale podczas zimy strasznie się rozleniwiłam, czas się chyba wziąć się za siebie... hmmm... moze jakiś basen na wiosne :roll:

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 18:42 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
doloz do tego bieganie i bedziesz w formie swojego zycia :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 13:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-04-27, 23:06
Posty:9
Hej. Ja do tej pory tylko okazyjnie grywałem w piłkę nożną i jeździłem na rowerze. Robię to dalej raz z większym, raz z mniejszym zamiłowaniem :) Za sprawą nocnych wędrówek po klubach polubiłem bilard. Gra jest wciąga mnie bez reszty zwłaszcza gdy gra kilka osób - wtedy rozgrywka jest żywa niesamowicie ;) Zamierzam kupić swój własny stół. Słyszałem, że stoły Proyasportu to bardzo dobry wybór w tym przedziale cenowym. Znalazłem te stoły na stolybilardowe.net i zamierzam sobie któryś kupić. Czy ktoś też gra w bilard i mógłby służyć radą ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-24, 17:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 14:23
Posty:12
subways napisał(a):
Hej. Ja do tej pory tylko okazyjnie grywałem w piłkę nożną i jeździłem na rowerze. Robię to dalej raz z większym, raz z mniejszym zamiłowaniem :) Za sprawą nocnych wędrówek po klubach polubiłem bilard. Gra jest wciąga mnie bez reszty zwłaszcza gdy gra kilka osób - wtedy rozgrywka jest żywa niesamowicie ;) Zamierzam kupić swój własny stół. Słyszałem, że stoły Proyasportu to bardzo dobry wybór w tym przedziale cenowym. Znalazłem te stoły na stolybilardowe.net i zamierzam sobie któryś kupić. Czy ktoś też gra w bilard i mógłby służyć radą ?


hej, dublujesz wątki:P już Ci odpowiedziałam w innym wątku, że te stoły są ok, możesz kupić. mam, gram i jestem zadowolona. ale rozumiem, że pytasz gdzie się da, ja też tak robiłam. jednak zanim wydasz 2000 lepiej się upewnić, że dobrze się wybrało:) najlepiej po prostu napisz lub zadzwoń do samego sklepu i o wszystko spytaj, bo oni się na tym znają najlepiej:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Uprawiacie jakis sport??? Jaki??
PostNapisane: 2010-11-09, 19:25 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-30, 11:55
Posty:64
ja ostatnimi czasy gierze w Tenisa - jak mawia mój trener - Jest to sport na całe życie, a ja się z tym w stu procentach zgadzam :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Uprawiacie jakis sport??? Jaki??
PostNapisane: 2010-11-11, 13:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Trenuje taekwondo od kilku lat:-) wczesniej(wczesniej=2.kl podst :D) karate a ostatnio mam dziwna faze na miecze/kije, przy odrobinie czasu i szczescia wezme sie za jakies aikido;>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Uprawiacie jakis sport??? Jaki??
PostNapisane: 2010-11-11, 23:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-11, 09:15
Posty:8
Obecnie nie uprawiam żadnego sportu, chyba że można zaliczyć do tego naukę bądź spanie ;D , no a tak poza tym to trenowałem kick-boxing oraz kilka lat zajmowałem się piłką ręczną w dość poważnym klubie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Uprawiacie jakis sport??? Jaki??
PostNapisane: 2011-12-10, 22:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 22:34
Posty:2
jeśli to można nazwać sportem...Krav Maga, a także lubię chodzić na strzelnicę i sobie postrzelać ( do tarczy ;-) ) z ostrej amunicji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO