dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-22, 12:19 
Halo, władza!! Prosimy o ustawienie uwierzytelnienia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-02, 21:17 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
boty sa inteligentne, to nie pomoze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 19:52 
to moze tak -kod 6 literowy + cyfry np : LM1BYT4OW - , ewentualnie sam kod literowy , ale bylby przepisywany wspak i po poprawnym przepisaniu trzeba by dodac znak np : #

KCPZPRT --> wpask --> TRPZPCK# i teraz dalej mozna sie rejestrowac a tego tochyba bot nie zlamie tak latwo


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 20:31 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja proponuje pytanie z imieniem slawnego Polaka :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 20:40 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
rouge napisał(a):
to moze tak -kod 6 literowy + cyfry np : LM1BYT4OW - , ewentualnie sam kod literowy , ale bylby przepisywany wspak i po poprawnym przepisaniu trzeba by dodac znak np : #

KCPZPRT --> wpask --> TRPZPCK# i teraz dalej mozna sie rejestrowac a tego tochyba bot nie zlamie tak latwo

W tym to ja bym się nawet pogubiła :mrgreen: A tak na marginesie skoro ktoś będzie widział ile zachodu do zarejestrowania sie jest to odpuści :roll:
Natty napisał(a):
ja proponuje pytanie z imieniem slawnego Polaka :)

Co 3 to w Polsce sławny jest :roll: :D

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 20:42 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
no nie, znowu sie zaczyna :P nie kazdy wie, ze to ja jestem 3 ze slawnych polakow.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 20:56 
na jakims forum widzialem podczas rejestracji - przepisz kod i dodaj na koncu cyfre , a na yoyo.pl widzialem ze kod przepisuje sie wspak


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 20:59 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
narazie spokoj z botami, przynajmniej mi pod kola nie wchodza, nie ma co zmieniac, bo kazda zmiana moze zagrozic bezpeiczenstwu, co mielismy zaszczyt doswiadczyc ok 2 tyg temu:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 23:44 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Trochę offtopem zaśmierdzi, ale z tymi polakami to nie wiem czy dobry pomysł. - Ostatnio w kiepskich u nich w tv był teleturniej można było wygrać wyypas żuka + 100kg worek kartofli, a pytanie było, jak na imię ma Mickiewicz a)tadeusz b)stanizław c) adam, synuś nie wiedziałł, a pan - a w pośredniaku byłeś, kazał mu zadzwonić i powiedzieć stanisław. Czyś ty walduś do szkoły nie chodził, każdy wie że to bł stanisław ignacy mickiewicz, a potem założył "prywatną szkołę rzycia imienia Stanisława.I Mickiewicza". Dobra koniec off-topu, myślę że pomysł rouge jest najlepszy. (wspak)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-10, 08:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
Trochę offtopem zaśmierdzi, ale z tymi polakami to nie wiem czy dobry pomysł. - Ostatnio w kiepskich u nich w tv był teleturniej można było wygrać wyypas żuka + 100kg worek kartofli, a pytanie było, jak na imię ma Mickiewicz a)tadeusz b)stanizław c) adam, synuś nie wiedziałł, a pan - a w pośredniaku byłeś, kazał mu zadzwonić i powiedzieć stanisław. Czyś ty walduś do szkoły nie chodził, każdy wie że to bł stanisław ignacy mickiewicz, a potem założył "prywatną szkołę rzycia imienia Stanisława.I Mickiewicza". Dobra koniec off-topu, myślę że pomysł rouge jest najlepszy. (wspak)


Taaa... Najlepiej spytać o autora Naszej szkapy z pokładu idy :-P

Ja popieram Pawła - na razie ani widu ani słychu żadnego bota ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO