dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-31, 20:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 22:49
Posty:6
szarooka napisał(a):
My kupujemy ten z niemiec, duży karton i starczy na dużą ilość prań.
No i oczywiście jest skuteczny

Który to jest "ten"? :) Czyżby Waschkonig, o którym powyżej było pisane? Bo o innym niemieckim w tym wątku nie było ;) Jeśli tak to kupujecie przez net czy stacjonarnie?

janeczek napisał(a):
U mnie w domu też korzystamy z niemieckiego. Co jakiś czas można kupić sporą ilość po dobrej cenie. Jakość ta sama co każdy inny, bez różnicy.

No nie wiem czy jakość ta sama. Skład się jednak potrafi różnić (kolejny raz odniosę się do marki Waschkonig, której proszki nie zawierają składników powodujących uczulanie skóry), a do tego dochodzi lepsza wydajność.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2015-11-26, 20:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-11-26, 20:52
Posty:6
ostatnio przerzuciłam się na kapsułki do prania, mnie najlepiej piora vizir i ariel. T epolecam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2016-02-15, 15:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Odnośnie prania od kilku lat kupuję persil, czy to proszek, czy płyn, czy kapsułki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2016-10-08, 09:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Ja piorę cały w Vizirze,a kiedy miałam małe dzieci,wtedy były Płatki mydlane - to przy dzieciach jest najlepsze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2016-10-22, 19:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-22, 19:45
Posty:1
Też chętnie kupujemy chemię niemiecką, choć uważam, że nasze rodzime też są dość dobre. Chętnie korzystam z oferty sklepu internetowego e-chemia.eu. Ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych, dużo promocji i rabatów, bardzo szybka dostawa. Jeśli akurat nie mam preparatów niemieckich kupuje w tym sklepie. Lubię go, bo oprócz proszków i płynów do prania maj również szereg innych preparatów takich jak środki owadobójcze i chemię samochodową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2016-10-22, 20:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-10-22, 19:44
Posty:1
Ja dla odmiany korzystam jedynie z preparatów dostępny6ch w sklepach. Nie lubię jednak zakupów, a na zakup proszku do prania szkoda mi czasu, dlatego lubię sklepy internetowe. Znam sklep e-chemia i uważam, ze to jeden z lepszych. Moi znajomi prowadzą niewielki motel i w tym sklepie zaopatrują się w środki chemicznie. Od nich właśnie dowiedziałem się o tym sklepie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki proszek do prania kupujecie ?
PostNapisane: 2017-01-24, 23:24 
Dla mnie idealny jest proszek Waschkonig. Przede wszystkim ładnie wszystko dopiera i jest niedrogi. Testowałam już różne rozwiązania i jakość ten okazał się najlepszy. Na pewno go nie zamienię na żadnej inny. Kiedyś trudno było go dostać, ale teraz już jest ok.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO