dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-03, 16:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
Po pierwsze, czy Admini przestrzegają tego stronniczo napisanego regulaminu?? Po drugie, chciałbym się dowiedzieć dlaczego się tu cenzuruje, skoro można pisać "na każdy temat"??


Cytuj:
Cenzurujecie ;-) i to baaardzo! Zamykacie posty, nie wolno się dopisać i skomentować już zachowania w konkretnej sprawie. Jak widziałem, z forum zostają wyrzucani ludzie za jakieś rzeczy, które wg mojej oceny są dopuszczalne na forum, które nazywa się "na każdy temat"


Cytuj:
koro ktoś to tnie, dopisuje się do odpowiedzialności za brak swobody wypowiedzi (cenzurę). Poza tym ten, który nakłada karę, powinien się wytłumaczyć dlaczego to zrobił i jaką karę nałożył.


Gdzie ja widziałam te oskarżenia... poczekaj poszukam...

Temat uważąm za wyczerpany, ponieważ nie widzę sensu w udowadnianiu Ci że Twoje wyssane z paca zarzuty są nie prawdziwe. Poznaj forum, a dopiero potem oskarżaj nas o cokolwiek, bo na razie widzę, że nie masz pojęcia o tym w jaki sposób funkcjonuje u nas moderacja. A zarzuty co do wycinania fragmentów postów, są po prostu śmieszne ;)

Pozdrawiam, życzę miłego pobytu, i mam nadzieję, że przekonasz się sam o tym jak źle nas oceniasz.

Ps. Skoro sam proponujesz zamknięcie, to nie mam prawa Ci odmówić :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO