dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

reoganizacja forum
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-25, 17:07 
Może mała reorganizacja forum? Może by tak połączyć działy tematy które są powiązane ze sobą tematycznie i zlikwidować / zmiejszyć istniejące - by nie było takicg dużych działów a było przejrzyście.

- wydzielić dział/ temat "przedstaw się"

- połączyć działy "moda" i Uroda" - ponieważ niektóre tematy są ze sobą powiązane tematycznie


np. działy "fizyka" , "biologia" połączyć w jeden dział - Nauka

Humanistyczne - te które bezpośrednio dotyczą człowieka - od polityki aż po zdrowie ....

Może by tak wywalić te działy / tematy które nic nie wnoszą i dawno nikt w nich nie pisał. Może inni mają jeszcze jakieś pomysły jak można usprawnić to forum. Głownie mam na myśli by było czytelnie i przejrzyście - nawet jeśli przez to działy miały by się zmniejszyć. Na pewno jak forum będzie czytelne i estetyczne to ludzie będą chętniej Nas odwiedzać oraz chętniej wracać a to też jest ważne. To Wy jakie macie propozycje ? Może wspólnymi siłami jakoś uporządkujemy to forum i w końcu zagonimy naszych moderatorów i Adminki do pracy ?? Kto jest chętny ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-25, 17:52 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
- wydzielić dział/ temat "przedstaw się"

co konkretnie przez to rozumiesz, przecież jest taki dział/ i masa tematów nt w tym dziale.
rouge napisał(a):
połączyć działy "moda" i Uroda" - ponieważ niektóre tematy są ze sobą powiązane tematycznie

moda a uroda to dwie różne rzeczy, jestem na nie.
rouge napisał(a):
np. działy "fizyka" , "biologia" połączyć w jeden dział - Nauka

Humanistyczne - te które bezpośrednio dotyczą człowieka - od polityki aż po zdrowie ....

ten podział też mi się nie podoba, jak jest jest dobrze.



jedyne co ja bym zmieniła to:
połączyc propozycje, nowości z zażaleniami i dac nazwę 'sprawy forum' lub cos w ten desen.
połaczyc humor, testy, kawaly i smieszne aukcje allegro bo to jedno i to samo wszystko jest.
połaczyc ploteczki z może głupie .....
wywalic dział zdrowie bo jest już dział medycyna.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-26, 18:31 
Natty napisał(a):
rouge napisał/a:
- wydzielić dział/ temat "przedstaw się"

co konkretnie przez to rozumiesz, przecież jest taki dział/ i masa tematów nt w tym dziale.
na stronie głównej , zrobić taki watek na samym początku - widuję się ze pierwszy dział to przedstaw się a nie że to jest gdzieś tam zakopane w środku forum - to nie ma sensu - witasz sie z kimś zaraz na początku a nie na jak minie pól godziny czy parę dni .....


Natty napisał(a):
np. działy "fizyka" , "biologia" połączyć w jeden dział - Nauka

Humanistyczne - te które bezpośrednio dotyczą człowieka - od polityki aż po zdrowie ....

ten podział też mi się nie podoba, jak jest jest dobrze.
mi się to nie podoba , ja ma być humanistycznie to niech tak będzie, a biologię i fizykę można dać do nowego działu Nauka - tam można by pisać o wszystkim co związane jest ze szkołą , studiami itp - by to było poukładane tematycznie jak w katalogu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 09:30 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
na stronie głównej , zrobić taki watek na samym początku - widuję się ze pierwszy dział to przedstaw się a nie że to jest gdzieś tam zakopane w środku forum - to nie ma sensu - witasz sie z kimś zaraz na początku a nie na jak minie pól godziny czy parę dni .....

czyli chodzi Ci o to żeby przeniesc ten dzial. To jestem na tak, ja już to kiedyś proponowałam ;))

zresztą wydaje mi się że takie decyzje powinny byc podejmowane w PZ.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 15:33 
Natty napisał(a):
zresztą wydaje mi się że takie decyzje powinny byc podejmowane w PZ.
aha, czyli uzytkownicy nie maja nic do powiedzenia co tyczy się forum ??? ---> jak tak dalej bedziesz podchodzic do spraw i bedziesz ludzi zniechecac do wypowiadania sie to znajde sobie inne forum


Natty napisał(a):
czyli chodzi Ci o to żeby przeniesc ten dzial. To jestem na tak, ja już to kiedyś proponowałam ;))
to czemu NIC nie zrobiliście w tym kierunku ??? Tak ciezko lika razy kliknąc myszką i przenieśc dany dział?

Natty, widzę że nie chętnie podchodzisz do tego tematu i nie chcesz sie wupowiadac na otwartym forum - a jedynie na zamknietym - bo wydaje ci sie ze uzytkownicy nic nie wniosa ciekawego tylko maja siedziec i pisac a reszta ma sie zajac administracja, ale administracja NIC nie robi by na forum byl porzadek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 16:40 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
aha, czyli uzytkownicy nie maja nic do powiedzenia co tyczy się forum ??? ---> jak tak dalej bedziesz podchodzic do spraw i bedziesz ludzi zniechecac do wypowiadania sie to znajde sobie inne forum

po co dopowiadasz sobie takie niusy ? Jasne że mają coś do powiedzenia, baa, mają dużo do powiedzenia ale decyzję podejmuje administracja forum. Nikogo nie zniechęcam do pisania na forum, Ty czasami mnie zniechęcasz kiedy prosisz o fotkę rajstop albo kolczyka na magnes.

rouge napisał(a):
to czemu NIC nie zrobiliście w tym kierunku ??? Tak ciezko lika razy kliknąc myszką i przenieśc dany dział?

bo z tego co pamiętam to reszta była na nie, a forum działa raczej na zasadach demokratycznych i nie będę robiła wszystkiego co uznam za słuszne kiedy reszta się na to nie godzi.

rouge napisał(a):
Natty, widzę że nie chętnie podchodzisz do tego tematu i nie chcesz sie wupowiadac na otwartym forum - a jedynie na zamknietym - bo wydaje ci sie ze uzytkownicy nic nie wniosa ciekawego tylko maja siedziec i pisac a reszta ma sie zajac administracja, ale administracja NIC nie robi by na forum byl porzadek.

to jeśli masz coś do administracji to napisz im na pw. I rouge wybacz ale ty gówno wiesz o tym 'co mi się wydaje' więc bądź łaskaw nie baw się w psychologa bo Ci to nie wychodzi a drażnisz ludzi niepotrzebnie.
Gdybym nie chciała się wypowiadac na otwartym forum to nie byłoby mnie tutaj i nie udzielałabm sie wiec mysl co piszesz :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 16:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Proszę skończyć dyskusję o tym kto jak do czego podchodzi, bo zaraz wywiąże się niepotrzebna pyskówka.

rouge napisał(a):
ale administracja NIC nie robi by na forum byl porzadek.


Nie oceniaj, jesli nie wiesz....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 17:04 
ema napisał(a):
rouge napisał/a:
ale administracja NIC nie robi by na forum byl porzadek.


Nie oceniaj, jesli nie wiesz....
to nie było by takiego bałaganu z tematami jaki jest teraz --> skoro administracja ma liczyć się głosem uzytkowników to czemu tego nie robi i tylko chce zamknąć temat jak coś jest niewygodne ? To Użytkownicy tworzą Forum a administracja dba o porządek (także w tematach). Ale skoro nikomu nie chce się troche popracować by było lepiej na forum , to ja nic na to nie poradzę - mogę jedynie wyrazić swoje zdanie na ten temat.


Natty napisał(a):
Jasne że mają coś do powiedzenia,
dobrze że chociaż "coś" bo już myślalem że nic ...



A temat ten założylem specjalnie by dyskutować co zmienić do dodać co usunąć ale widać że nikogo to nie obchodzi, bo wszyscy tylko potrafia narzekać ale jak trzeba coś zrobić to już nie ma nikogo chętnego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 17:10 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rouge napisał(a):
ema napisał(a):
rouge napisał/a:
ale administracja NIC nie robi by na forum byl porzadek.


Nie oceniaj, jesli nie wiesz....
to nie było by takiego bałaganu z tematami jaki jest teraz --> skoro administracja ma liczyć się głosem uzytkowników to czemu tego nie robi i tylko chce zamknąć temat jak coś jest niewygodne ? To Użytkownicy tworzą Forum a administracja dba o porządek (także w tematach). Ale skoro nikomu nie chce się troche popracować by było lepiej na forum , to ja nic na to nie poradzę - mogę jedynie wyrazić swoje zdanie na ten temat.


Kiedy spotkałeś się z przypadkiem że ktoś zamknał temat 'bo był niewygodny'?? Podaj konkretne przykłady, bo na razie widzę że unosisz się emocjami i piszesz co Ci ślina na język przyniesie :roll:
I powtarzam po raz kolejny - nie oceniaj bo nie wiesz, co robi administracja, i nie masz pojęcia jak forum wyglądałoby, gdyby przestała cokolwiek robić.

Proszę o skończenie kłótni, bo chyba nie do tego miał służyć temat?

Wszystko pomysły zostaną przedyskutowane, i jesli zaakceptuje je nasz guru - będziemy wprowadzać zmiany - jeśli nie pomysł pójdzie do kosza.
Nie widzę powodów do kłótni.
Proszę kontynuować wymienianie pomyslów.

Na razie mamy dwa:
- przeniesienie 'Przedstaw się' na górę
- i przemieszanie trochę ustawienia for

czekam na kolejne propozycje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 17:47 
ema napisał(a):
Proszę o skończenie kłótni, bo chyba nie do tego miał służyć temat?
ja wiem do czego, ale jak ktoś sugeruje mi że moje zdanie się nie liczy to nie mogę wytrzymać ......


- pisałem wyżej utworzyć dział nauka i tam włączyć "bilogię" Fizykę" i wszystko co dotyczy nauki - bo to chyba jest powiązane tematycznie ???

ema napisał(a):
- przeniesienie 'Przedstaw się' na górę
chodzi mi o to by było nad działem "Aktualności"


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO