dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Strefa MP3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-26, 10:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-03-26, 09:11
Posty:14
Lokalizacja: Świdnica
Moja propozycja wygląda następująco. Mianowicie można by otworzyć dział Strefa MP3 gdzie forumowicze dzieliliby się swoimi ulubionymi nutkami. Do tego otworzyć cztery subfora związane ze stylem. Ja bym proponował takie subfora jak: Trance/House, Techno/Dance (niewiele osób potrafi rozróżnić Techno od Trance, a są to dwa zupełnie inne style! Dla większości East Clubbers albo C-Bool to Techno), Hip-Hop/Rap, Inne (reggae, rock, pop, jazz itp.). Ja bym mógł zająć się tym działem, tym bardziej, że jestem DJ-em i coś niecoś wiem o muzyce :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 12:28 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Pomysł dobry, ale.... transfer mamy ograniczony więc mp3 winny znajdować się na innym serwerze. Nie umieszczamy nielegalnych mp3. Jak rozwiązesz te problemy, to nie ma sprawy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 13:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ja tez moge sie zadeklarowac do pomocy w muzyce House :-) :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-03-26, 09:11
Posty:14
Lokalizacja: Świdnica
Z serwerem nie ma problemu. Od groma jest darmowych gdzie można muzykę umieszczać np. 4shared lub zippyshare. Nawet zrobię listę tych serwerów żeby każdy mógł sobie wybrać gdzie uploadować pliki. Co do legalności to na pewnej stronie znalazłem taką notkę: "Strona udostępnia utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia użytkowników do zakupu oryginalnego nośnika CD z muzyką prezentowanych wykonawców co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku." I wszystko jasne. Pliki MP3 już same w sobie mają bardzo zaniżoną jakość w stosunku do oryginalnych płyt CD. Poza tym dzielenie się muzyką w celach promocyjnych nie jest nielegalne :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 13:24 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
No ja tez podam kilkla serwerow gdzie bedzie mozna zapodawac muze.Teraz trzeba tylko czekać czy Paweł sie zgodzi.Razem mozemy sie zajac tym dzilalem co o tym sadzisz Shurik??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 13:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-03-26, 09:11
Posty:14
Lokalizacja: Świdnica
Nie ma problemu Wild :-) Pomoc zawsze się przyda. Tym bardziej, że pewnie trzeba będzie przenosić Mbrothery i inne tego typu dziwadła do odpowiednich działów :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 13:38 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
No tak jezeli sie ktos tym zainteresuje i Pawel sie zgodzi.Musimy byc dobrej mysli.Ja sie na muzyce znam tez jestem Dj-em (poczatkujacym) gram czasami w jednym klubie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 14:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Fajny pomysł z tym działem ;) Wydaje mi się że jeśli pod każdym linkiem walniemy tekst, że piosenka musi być skasowana w ciągu 24h to nikt nie powinien mieć pretensji ;)

Do wrzucania polecam zshare.net => zanik ściągniemy piosenkę można ją odsłuchać ;)
I nie polecam sendspace, bardzo szybko kasują pliki...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 14:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-03-26, 09:11
Posty:14
Lokalizacja: Świdnica
ema napisał(a):
pod każdym linkiem walniemy tekst, że piosenka musi być skasowana w ciągu 24h


Po co pod każdym :?: Walnie się to w regulaminie działu :-D Schludnie i przejrzyście :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-26, 14:57 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Shurik napisał(a):
Co do legalności to na pewnej stronie znalazłem taką notkę: "Strona udostępnia utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia użytkowników do zakupu oryginalnego nośnika CD z muzyką prezentowanych wykonawców co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku."


Sprawdze, czy tak faktycznie jest, czy tylko ktos tak napisał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO