dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

zegnam się.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-01, 16:12 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Miło spędziłam tu czas, mam nadzieję że będziecie mnie dobrze wspominać. Jeśli temat założony w złym dziale to proszę o przeniesienie. Powody opisałam kilkakrotnie w pokoju zamkniętym i w pw do osób kierujących tym forum, niestety nie da się czasem dojść do ładu i składu kiedy 10 osób rządzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 16:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiesz co, przykro mi że załatwiasz to w taki sposób :-?
Rozmawiałyśmy, prosiłam Cię o coś, próbowałam dojść o co chodzi, rozwiązać sprawę, ale widzę, że masz gdzieś to że próbuję rozwiązać problem...
Nie mam już ani ochoty ani siły powtarzać po raz kolejny, że do cholery nie można unosić się honorem i 'wynosić' z forum przez głupie nieporozumienia. Wystarczyłoby po prostu porozmawiać, jak cywilizowani ludzie, ale widzę że to zbyt duży problem.

To twój wybór, nie zamierzam Cię zmuszać żebyś tu siedziała skoro tego nie chcesz. Ale dobrze wiesz co o tym sądzę.
Zawiodłam się... trudno... Rób co chcesz. Ale sądzę że to jest najgorsze wyjście z sytuacji.


Ostatnio edytowano 1970-01-01, 02:00 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 16:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-14, 09:13
Posty:311
oooooooooooooooooo :-(
jedna z osób, których nie zdążyłem poznać :/

_________________
I don't need You anymore...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 19:16 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Natty weź proszę, zostań. nie trzeba się unosić od razu, zawsze istnieje pewien sposób na rozwiązanie problemu

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 19:24 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema rozmawiałyśmy fakt, ale wszystko co bym nie napisała Ty komentujesz w jeden sposób 'fochanie sie', uwielbiam Ciebie i rozmowy z Tobą ale cholera tłumaczyłam Ci, ile można coś powtarzać albo prosić o wypowiedzenie sie w jednej sprawie. To wkurzające bo nie wiesz czy olewają Ciebie czy dany temat.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 19:39 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty bo dla mnie rozwiązywanie sprawy w sposób 'nie chce mi się już tłumaczyć, żegnam' to po prostu strzelanie focha.
Kurcze potrzebna tu jesteś, i ja nie pozwalam nigdzie iść! Ja rozumiem, że brak zainteresowania temat może być wnerwiający, ale spróbujmy jeszcze raz wszystko na spokojnie obgadać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 20:02 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Natty to chociaż zostań, ale bez rangi.

PS

Czyżby bło miejsce w ekipie :-P?? <joke>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-01, 20:16 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Szotoll nawet o tym nie myśl :diabel:
A Natty nigdzie nie idzie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-02, 11:53 
Natty szkoda juz placze bo bedzie smutno bez Ciebie i nie bedzie z kims sie przedrzezniac na forum. Po czesci rozumiem Natty i Eme - sam odchodzilem z jednego forum ( a bylem moderatorem i praktycznie osd samego poczatku istnienia forum) po awanturach itp - ale z perspeltywy czasu mowie - ze ZLE zrobilem bo w gniewie powiedzialem (napisalem to co nie powinno i tyle) = Natty prosze nie odchodz w gniewie i nie podejmuj decyzji pod wplywem silnych emocji , co do Was obie to powinnyscie chyba sobie szczerze pogadac - tak wnioskuje na podstawie postow napisanych w tym temacie - jedna napisze co jej lezy na watrobie i pozniej druga. nawet mimo to jesli Natty zdecyduje sie odejsc to trudno ale przynajmiej sprawa bedzie zalatwiona. jest takie powiedzenie "nie pali sie za soba mostow , bo nie ma pozniej gdzie wrocic" Natty mam cicha nadzieje ze nie obrazilem cie swoimi postami czy tez tym co pisalem - bo czasami pisze otwarcie to co mysle i niektorzy moga to zle odebrac jak rowniez przez prypadek moglem Cie obrazic nie wiedzac o tym , wiec jesli tak bylo to Serdecznie i z calego serca przepraszam Cie. I prosze nie miej do nas zalu. powodzenia na nowej drodze w Sieci i pozdrow od Nas swoje dzieci :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-02, 13:32 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge ja sie nie pokłóciłam z emą tylko chodzi o forum, o to że forum po malutku umiera a nikt w pokoju zamkniętym nawet nie może napisać swojej opinii na temat przedstawianych propozycji, nawet głupiego 'pomysł jest do dupy' :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO