dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dzień dobry.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-13, 19:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:55
Posty:70
Lokalizacja: Zawiercie
Bonżur. Z racji tego, że jestem nowa chciałam się przywitać, chociaż jeszcze przed tym chciałam wstawić avatar, ale jakoś mi się nie udało. Wyświetla mi się nieprawidłowy adres e-mail, czy coś. Cus źle robię, czy forum szwankuje? Ale o czym to ja mówiłam, zanim tak niegrzecznie przerwałam samej sobie? Aa! Mam na imię Martyna i niechaj nikt nie doszukuje sie ukrytych znaczeń w moim nicku. To tylko wpływ zbyt dużej ilości M&msów i (o dziwo!) wolnego czasu. Mam 17 lat, interesuję się historią, grafiką komputerową i polityką. Nie krępujcie się mnie zakneblować, kiedy będę za duzo paplać. Proszę o wyrozumiałość.

p.s No i avatar wskoczył do podpisu. Jam to uczyniła?!

_________________
Czasem wystarczy najprostszy gest, aby wytrącić kogoś z równowagi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dzień dobry.
PostNapisane: 2008-01-13, 20:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
różowy migdał napisał(a):
Bonżur. Z racji tego, że jestem nowa chciałam się przywitać, chociaż jeszcze przed tym chciałam wstawić avatar, ale jakoś mi się nie udało. Wyświetla mi się nieprawidłowy adres e-mail, czy coś. Cus źle robię, czy forum szwankuje? Ale o czym to ja mówiłam, zanim tak niegrzecznie przerwałam samej sobie? Aa! Mam na imię Martyna i niechaj nikt nie doszukuje sie ukrytych znaczeń w moim nicku. To tylko wpływ zbyt dużej ilości M&msów i (o dziwo!) wolnego czasu. Mam 17 lat, interesuję się historią, grafiką komputerową i polityką. Nie krępujcie się mnie zakneblować, kiedy będę za duzo paplać. Proszę o wyrozumiałość.

p.s No i avatar wskoczył do podpisu. Jam to uczyniła?!


Już Cię lubię :)) :*
Witanko - życzę miłego pobytu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 21:37 
A ja chyba napisze petycję tyczącą się podobnych nicków... wrr ja tu odpowiadam za róż!
Cytuj:
Proszę o wyrozumiałość.

Proś proś, ale i tak ode mnie jej nie dostaniesz... Takie fopa na starcie...

Cytuj:
Aa! Mam na imię Martyna i niechaj nikt nie doszukuje sie ukrytych znaczeń w moim nicku.

chciała byś, ja wiem co znaczy migdał...

Więc życzę miłego pisania, ale po zmianie nicku bo ja Różu nie oddam...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 21:39 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
różowy migdał napisał(a):
interesuję się historią

to rozumiem xD
witaj ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 21:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Różowy Satanista napisał(a):
Więc życzę miłego pisania, ale po zmianie nicku bo ja Różu nie oddam...



Ej nie przesadzaj z tym różem każdy ma taki nick jaki mu się podoba jak masz jakieś ale to sobie go zmień a nie dyktuj komuś co ma robić.....

A co do naszej nowej koleżanki to serdecznie witam w naszych szeregach.

I mam pytanko jaki przedział Ciebie interesuję z Historii ????

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 21:51 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
goguś napisał(a):
Różowy Satanista napisał(a):
Więc życzę miłego pisania, ale po zmianie nicku bo ja Różu nie oddam...



Ej nie przesadzaj z tym różem każdy ma taki nick jaki mu się podoba jak masz jakieś ale to sobie go zmień a nie dyktuj komuś co ma robić.....


Goguś spokojnie, to są żarty w wydaniu różowego ;) ja wiem że nikogo nie śmieszą, oprócz niego, ale ten typ tak ma ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 21:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
ema napisał(a):
goguś napisał(a):
Różowy Satanista napisał(a):
Więc życzę miłego pisania, ale po zmianie nicku bo ja Różu nie oddam...



Ej nie przesadzaj z tym różem każdy ma taki nick jaki mu się podoba jak masz jakieś ale to sobie go zmień a nie dyktuj komuś co ma robić.....


Goguś spokojnie, to są żarty w wydaniu różowego ;) ja wiem że nikogo nie śmieszą, oprócz niego, ale ten typ tak ma ;)


Żarty nie żarty ale każdemu czasem przydaje się słowne upomnienie i reprymenda......

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 22:06 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:55
Posty:70
Lokalizacja: Zawiercie
ema napisał(a):
Już Cię lubię :)) :*


ach, dziękuję!

Cytuj:
Różowy Satanista


Ups. No i co, i początkująca i już podpadnięta, ożesz kurde. Mogę wtrącić? Różowy Satanisto, twój nick jest pisany jednakowoż z wielkiej litery, natomiast mój mały różowy migdał jest niczym mrówka na naszym pięknym globie. Twój Róz, a mój róż ... ;)

A tak na powaznie- przyznaję, że nooo wahałam się między zielonym a różowym migdałem i wyszło to niezamierzenie ;)

Cytuj:
asiula_14_15

Ooo, czyżby również zainteresowana? Jak dobrze :)))!

Cytuj:
goguś

Starożytnosć moja miłość, pewnie mało oryginalnie, ale cóż zrobić ;)

_________________
Czasem wystarczy najprostszy gest, aby wytrącić kogoś z równowagi.


Ostatnio edytowano 2008-01-13, 22:32 przez różowy migdał, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 22:26 
ema napisał(a):
Goguś spokojnie, to są żarty w wydaniu różowego ;) ja wiem że nikogo nie śmieszą, oprócz niego, ale ten typ tak ma ;)

musiałaś to mówić przed nową!

Cytuj:
Ups. No i co, i początkująca i już podpadnięta, ożesz kurde. Mogę wtrącić? Różowy Satanisto, twój nick jest pisany jednakowoż z wielkiej litery, natomiast mój mały niebieski migdał jest niczym mrówka na naszym pięknym globie. Twój Róz, a mój róż ... ;)

Ech wrrr będę gryzł... zwróć uwagę że inni nie dażął mnie należytym szacunkiem np.: Taka ema pisze Różowy z małej... ale złóżmy że mam dobry dzień i ci przebaczę jeśli zostaniesz moją protegowaną/wyznawczynią, bo poza nickiem podrabiasz też moje zainteresowania...
Po pierwsze polityka jest świetna, tam można każdego obrzucić błotem a immunitet i tak ochroni przed ewentualnymi konsekwencjami...
A po drugie Historia... Historia, historia, ech cudowna historia... o czym ja a no tak o wspaniałej historii. Przynajmniej migdale wiesz czym się interesować starożytność jest piękna, zwłaszcza starożytny Rzym, Republika jak i Cesarstwo...
Tylko ja za trzecim tj.:grafiką komputerową nie szaleję...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 22:37 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
różowy migdał napisał(a):
Ooo, czyżby również zainteresowana? Jak dobrze :)))!

no pewnie :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO