dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hello xD
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-05, 17:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-05, 17:05
Posty:31
Lokalizacja: RzEsZóW
No to jak widać aktywnie piszę jak narazie na tym forum xDD Zobaczymy jak długo xDD
Czy coś o sobie mogę powiedzieć?
Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny i nigdy do końca nieodgadniony. Nikt nas nie zna w stu procentach, nawet my sami.Bo przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak się zachowamy w zupełnie nowej sytuacji, kiedy będziemy zmuszeni podjąć trudną decyzję wymagającą odwagi i sprytu. Każdy z nas reprezentuje sobą coś innego, nikt nie myśli tak jak wszyscy bo każdy stawia na co innego wżyciu. Niestety często ukrywamy "własnych siebie", podporządkowujemy zachowanie innym, robimy tak jak nam każą, radzą,namawiają, wyzbywamy się siebie...Dlaczego? To strach... przed odrzuceniem, wyśmianiem,samotnością, niezrozumieniem. Wolimy udawać kogoś innego, aby tylko "być w towarzystwie" i nie być sam. Kształtujemy się każdego dnia, zmieniamy zdanie, bo dostrzegamy coś nowego, zaczynamy rozumieć innych, zwracać uwagę na niepozorne dotychczas rzeczy. Przecież nie wiemy jacy będziemy za dziesięć czy dwadzieścia lat. Z biegiem czasu nabierzemy doświadczenia, dojdą nam nowe obowiązki, zajęcia, staniemy się odpowiedzialni za innych,nie tylko za siebie. Może to i dobrze, że nie znamy siebie do końca, bo jakby tak było to życie straciłoby sens, nie byłoby odkrywania nowych lądów, zmiany na lepsze, doskonalenia się, przeżywania tej samej sytuacji na miliony sposobów.Dlatego krytykowanie kogoś bo jest "dziwny" pokazuje tylko, że gonie rozumiemy, bo może nie przeżyliśmy tyle co on, albo inaczej sie wychowaliśmy. A skąd wiadomo, że to właśnie ta większość zachowuje się "dobrze"? O to chodzi, ze nie wiadomo, ale w większości siła...Dlatego potrzebna jest tolerancja, a może jeszcze bardziej od tolerancji trzeba poszukać w sobie zrozumienia?

Ogółem pewnie większość mnie zna, ale pod innym nickiem. Mogę narazie powiedzieć tylko tyle że interesuje mnie: siatkówka, moda, zwierzęta, psychologia, chłopcy i muzyka ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 18:02 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Hi, Dzioma nie trudno sie skapnac :P No i do tego gg :P

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 18:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-05, 17:05
Posty:31
Lokalizacja: RzEsZóW
No to pewnie xDD No, ale po co podawać dane skoro i tak każdy by się wkońcu domyślił, że to ja...?? A z tamtym kontem to sama nie wiem co mam zrobić... nie chce do już... xDD No i witam :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 19:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
hej dzioma ;) ale na tamtym miałaś vipa z tego co pamiętam? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 21:52 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
hejka :):):):):):):):)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-06, 12:24 
hej dzioma, fajnie ze jestes z nami.

Ema tu masz liste osob ktore maja VIP-ka (z ogloszen i jak cos sie zmienia to warto bylo by tam uzupelnic)


Kod:
VIP
 Olka080
 Dziomab4
 Rouge


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-06, 14:00 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
czesc Dominika :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO