dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-11, 21:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
No cóż jeśli mamy problemy emocjonalne to prędzej czy później lepiej wygadać się którejś zaufaniej osobie niż ranić siebie i swoje ciało, żeby sobie ulżyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:49 
uch, zalezy po co kto się tnie. zresztą, gdy mamy problem to pierwsze co to myslimy o zyletce, pozniej o bliskich. i jak natty wspomniała, bardzo trudno jest z tym skończyć samemu. Bez wsparcia ze strony innych osób jest to wręcz niemozliwe. ;) chyba, że jest to przejsciowa moda, tręd {widziałam dziewczyny obnoszące się ze swoimi cięciami na rękach} ale wowczas jest to wybitna głupota. Po co robić sobie blizny które nie wiadomo czy zejdą?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Może dlatego że to dla mody, a może dlatego, że ktoś już nie ma siły żyć i robi sobie dobrze poprostu się cinając (nie wiem jak mam napisać to słowo)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 22:08 
tnąc :)

a czasami jest to nie tyle kwestia mody co wieku, wiadomo, ze przed nastolatkiem piętrza sie rozne problemy a on poprostu nie ma w sobie tyle wewnetrznej siły by sobie z nimi poradzic - nie jest dojrzały psychicznie by szukać innego wyjscia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 22:28 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
moja koleżanka np cięła się bo bluzgała rodzinę, znajomych ( a to wiązało się z anoreksją, przez którą chciała być sama w swoim odchudzaniu ) i żeby ukarać siebie, dać upust swoim emocjom, żeby ich nie krzywdzić sprawiała sobie ból. Trochę takie błędne koło.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-13, 12:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Tylko,że jest mnóstwo innych sposobów wyładowania tej "złej"agresji,np.sport lub jakieś inne hobby.
Jeśli znamy taką osobę,która się okalecza-powinniśmy jej pomóc,bo to objaw choroby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO