dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-08, 19:44 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No i Pink uprzedził mój cięty język, który uwalnia sie na widok postów z takimi problemami..
A więc poczekam bo moze autorka coś jeszce doda.

Ps. Droga autorko... nerwy nie nerwy ale skoro studiujesz to jednak do czegoś zobowiązuje w poprawnej polszczyźnie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 20:17 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 09:48
Posty:5
Lokalizacja: Leszno
Hm widać od razu, że ktoś tu potrzebuje pocieszenia. Moja rada? "Zmusić" faceta by spotkać się w trójkę, porozmawiać, zobaczyć jak się zachowują. Jeśli coś zwróci Twoją uwagę, że coś jest nie tak...zerwać. Sama znalazłam się w takiej sytuacji. Ciągłe koleżanki, (koledzy to pikuś), ciągłe wypady, ciągłe prośby o pomoc w "zawieszeniu szafki". A skończyło się na zdradzie. Nie chcę obwiniać i oczerniać Twojego chłopaka, nie znam Go na tyle, ale to się źle skończy.
P.S. Facetów nie trzyma się na smyczy, jak już ktoś to napisał, ale nie można im na zbyt wiele pozwalac!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 00:53 
bylismy na piwie, ja, mój chłopak, jego i mój kumpel i ona... mój kolega stwierdził ze jest brzydka i ze mojemu chłopakowi tez na pewno sie nie podoba ale dobrze się dogadują...
piostanowilam ze sobie ją odpuszcze ale teraz znowu idziemy na sylwestra do kolegi i mój chlopak oprócz mnie bierze swoją kolezanke z warszawy która poznał przez internet zanim jeszcze bylismy razem ale nie widział sie z nią jeszcze na zywo...
ja mam tego wszystkiego już dość nie moge tolerować ze mój chłopak ma same kolezanki bo kiedyś na pewno to się dobzre dla mnie nie skończy, poza tym kiedyś juz mielismy taką sytuacje ze zerwał ze mną bo musiał sie "wyszalec" a ja go ograniczałam bo nie podobało mi sie ze non stop po pracy chodzi na piwo z kolezankami z niej i mnei nie bierze :/ potem był spokój a teraz znowu...
to długo nie potrwa. Chce miec normalnego chłopaka a nie bawidamka, jakoś inne moje kolezanki czy kuzynki nie mają takiego problemu bo ich faceci nie czują potrzeby spotykania sie z samymi kolezankami........


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 01:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 00:10
Posty:4
Lokalizacja: Poznań
myślę że jeśli już kiedyś miałas podobny problem i nawet Twój chłopak z Tobą zerwał żeby się wyszaleć to powinnaś go olać bo z tego co opisujesz wynika że sytuacja sie powtarza...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 08:17 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 09:48
Posty:5
Lokalizacja: Leszno
Zerwij z nim i znajdź sobie kogoś starszego, kto się już wyszalał, ten związek nie ma sensu, takie jest moje zdanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 09:08 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Moze po prostu On nie dorósł do takiego związku który Ty byś chciała???
Nie pomyślałaś o tym?
Nie kazdy facet mysli tak samo i takie same ma potzreby co do ustatkowania sie..
Maci epo 22 lata... - ja w tym czasie pracowałam i zajmowałam sie swoja karierą zawodową po to zeby teraz dopiero ustabilizować sie ...


Co z tego ze Twoje kolezanki nie mają takiego problemu jak Ty ? Czy wszyscy od razu muszą mieć ten sam problem?????

W wiekszosci moje kolezanki mają juz dzieci męża... a ja nadal nie mam dzieci i jakos problemu z tego nie robie!!

Słuchaj albo sie zastanów czego Ty od niego oczekujesz i przekaz mu to albo nie widze sensu zebys sie uzalała sama nad sobą..!!

Wiem wiem.. ja to mogłam lzej i delikatniej napisać.. ale nie chce mi sie i nie czuje takiej potzreby zeby otaczac sktzydełkiem kazdego kto ma problem..
Czasem krytyka bardziej jest pomocna i budująca niz zwykłe i głupie..
"ojej.. jak mi przykro... "


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 12:48 
ale ja nie chce dla jaj z kimś chodzić tylko oczekuje od niego powaznego związku on tez tak mówi a robi co robi... nie po to się dla kogoś poświęcam i jestem z kimś zeby stracić na ta kupe czasu a potem okaze się ze to był tylko zmarnowany czas ze nie było warto...:/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 13:02 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dorotheea napisał(a):
on tez tak mówi a robi co robi...


czyli on nie chce takiego związku jaki Ty sobie wyobrazasz

dorotheea napisał(a):
nie po to się dla kogoś poświęcam i jestem z kimś zeby stracić na ta kupe czasu a potem okaze się ze to był tylko zmarnowany czas ze nie było warto...:/


a ja nie po to zaczynam gdzies prace zeby mnie wyrzucili po 5 latach bo likwidują firme.. zeby stwierdzic ze zmarnowałam te 5 lat
No cóz.. chyba sama wiesz o co mi teraz chodzi :shock:


Nie patrz tylko na siebie..
cały czas czytam

ja chce
ja oczekuje
ja wiem
ja wole
ja ja ja ja



A On??
Czy Ty w ogóle z nim rozmawiasz o tym wszytskim? Nie!
A dlaczego? Bo sie boisz!!
czego??? Ze Cie nie zrozumie !!!


Pomysl co Ty gadasz..
Moze czas przemyslec swoje postepowanie , swoje mysli i zastanowic sie nad sobą??

A skoro nie chcesz marnowac czasu - to po co to robisz??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO