dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-15, 15:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-14, 09:13
Posty:311
On się nie wzruszył, on się rozkleił jak stary kapeć :P

_________________
I don't need You anymore...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-15, 16:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
-=QraK=- napisał(a):
ten program daje im wielką szansę i chłopak ją stracił...stypendium na Broadway'u to szansa która im się może więcej nie powtórzyć...mógł się wzruszyć


Ja wszystko rozumiem, ale jak dla mnie mógłby się trochę opanować ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-15, 21:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
ema napisał(a):
Ja wszystko rozumiem, ale jak dla mnie mógłby się trochę opanować ;)


widocznie za bardzo uczuciowy i nie dał rady, zresztą chyba i tak się powstrzymywał, to takie nagłe zejście emocji...nie do opanowania

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-16, 17:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
-=QraK=- napisał(a):
widocznie za bardzo uczuciowy i nie dał rady, zresztą chyba i tak się powstrzymywał, to takie nagłe zejście emocji...nie do opanowania

no dokładnie, ja sama tak miałam kilka razy i wiem że czasem nie da się powstrzymać łez jeśli to sprawa dla nas priorytetowa. Nie da się po prostu, chyba że ktoś ma kamienną twarz - ja nie mam, a czasem żałuję :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-13, 22:07 
Płacz to wyrażenie emocji i uczuć. Nie jest wynikiem słabości. Dla mężczyzn jest to zaletą. Nie widzę wstydu w okazywaniu uczuć poprzez płacz. Łzy są przejawem szczerości, prawdziwości.
Każdy mężczyzna potrafi płakać. Wytworzył się jednak dziwny stereotyp, że prawdziwi mężczyźni nie płaczą, że to tzw. lalusie. A właśnie, że płaczą ... więc mężczyźni-nie wstydźcie się łez-), bo jest to ludzki przekaz emocji, a także wyzbycie się tych zbędnych uczuć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-13, 22:48 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Altanaya napisał(a):
Każdy mężczyzna potrafi płakać. Wytworzył się jednak dziwny stereotyp, że prawdziwi mężczyźni nie płaczą, że to tzw. lalusie. A właśnie, że płaczą ... więc mężczyźni-nie wstydźcie się łez-), bo jest to ludzki przekaz emocji, a także wyzbycie się tych zbędnych uczuć.


ale widzę że mówimy o różnych sytuacjach ;)
Oczywiście że każdy ma prawo do łez, także mężczyźni - z tym się zgadzam w 100%

ale zachowania w stylu - leję łzy bo mi się żel do włosów skończył - są dla mnie przesadą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-13, 23:07 
ema napisał(a):
ale zachowania w stylu - leję łzy bo mi się żel do włosów skończył - są dla mnie przesadą

Haha-) No raczej tak-nawet na pewno-) To nawet kobiety tak się nie zachowują-to chyba są wtedy symptomy szaleństwa-)

Jeśli chodzi o tym od czego zaczęła się rozmowa o odpadnięciu z programu to sądzę, że mieli prawo wylać łzy, bo stracili coś do czego dążyli.
Dobrze jednak zauważyłaś, że niektóre sytuacje były przesadzone i ubarwione.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-16, 15:13 
ale tes sa sytuacje , gdzie kazdy placze - czy to kobieta czy facet - chocby pogrzeb czy wiadomosc o smierci .... a z radosnych to placze sie tez rowno jak ktos sie zeni itp czy rodzi sie dziecko w rodzinie - ze taki jest tereotyp - to jest glupie i trzeba to spuscic do kibla , najwazniejsze co z oczy, ale co z serca ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO