dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ciagle klamie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-21, 14:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-14, 13:09
Posty:1
Hej
Dawno mnie tu nie bylo. Mi sie wydaje ze klamie poniewaz tak jak wczesnie ktos napisal mam bardzo niska samaoocene. Jak mi cos nie wyjdzie nie potrafie sie do tego przyznac wole nie powiedziec prawdy, ktora i tak wyjdzie najaw niz przyznac sie do porazki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2010-08-25, 17:46 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-11, 12:09
Posty:58
Lokalizacja: 35-077 Rzeszów @ 50.0229953, 21.9904335, 266 m.z
kinek12121212 napisał(a):
Witajcie
Postanowilam napisac poniewaz potzrebuje pomocy. CIAGLE KLAMIE!!! Nie potrafie sie pwstrzymac, czasami czuje jakbym bala sie rzecczywistosci. Przez to rozwalil sie moj zwiazek poniewaz praktycznie wszystko to co powiedzialam facetowi o sobie bylo sciema, dowiedzial sie o tym i powiedzial ze nie moze ze mna byc poniewaz nie umie mi zaufac. Bardzo go kocham nie umiem zyc bez niego. Wszystko nie ma sensu nie radze sobie ze soba!!! Blagam o pomoc


Sens radzenia sobie ze soba wymaga uradzenia takiej dialektyki aby kto blaga o pomoc sam sobie po takowej akcyzie stanowczo zapomógł.

"ad quote" Jeśli rzeczywiście Bardzo kochasz te'go' faceta, to z pewnością życzyłabyśmu jaknajlepiej. Albowiem jeśli nie umie Ci zaufac to należałoby się Tobie samej zapracować na swe wewnętrzne ułożenie tak, aby osoba którą się prezentujesz była tą samą osobą którą jesteś.

_________________
Jeśli nie wiesz czym jest Koniec, to wiedz iż jest tym, co kończy się dokąd się wiesz, a odkąd zaczyna się, że się to co nie wiesz.
三 ミ


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2010-08-27, 10:05 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-08-13, 13:30
Posty:23
Oj znałam nie jedną nawet osobę z takim problemem. I wiesz co - najpierw denerwowały mnie te osoby, myślałam, że to niedorzeczne to kłamać - no i po co? Potem docierało do mnie, że one same mają z tym problem - wiedziały, że otoczenie po ciuchu śmieje się z "bajek" które opowiadają, że nie wierzy się im w ich historie. A mimo to dalej kłamali, narażając się na pośmiewisko.
Udaj się do specjalisty, albo sama przed sobą uczciwie odpowiedz sobie na kilka pytań - Czy lubię siebie? Czy jestem zazdrosna w stosunku do innych? Czy uważam się za osobę wartościową i interesującą? Czy moje życie jest ciekawe, czy nudne? Itd. Najprawdopodobniej wynika to z twojej niskiej samooceny, braku pewności siebie i chęci przypodobania się innym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2010-09-07, 19:12 
Witaj-ja mam taki sam problem.Wiem ze wynika to z mojej niskiej samooceny-nigdy nie mialam ojca,wychowalam sie w biednej rodzinie co zawsze bylo powodem do przykrych komentarzy.Dolowalam sie,smucilam az wynalazlam "zloty srodek"-klamstwo.Wyjechalam z rodzinnej miejscowosci i sie dopiero zaczelo.Opowiadalam o sobie rzeczy ktore mijaly sie z prawda a co najgorsze-sama zaczelam w nie wierzyc i coraz bardziej utozsamiac sie z wymyslonymi bohaterami moich opowiesci.Kazdy moj zwiazek byl budowany na klamstwie,budowalam sobie totalnie inna tozsamosc-wtedy bylam kims a nie zakompleksiona mala dziewczynka bez ojca.W moich bajkach zawsze byl tata,piekna mama,i te inne rzeczy ktorych tak naprawde nigdy nie mialam.Obecnie jestem w zwiazku dosc powaznym i jakze jestem z siebie dumna ze jestem szczera.Uwaznie sie kontroluje chociaz zdarza sie jakas ubarwiona historyjka ale to juz nie to samo.Jednak problem pozostal-klamie dalej do innych ludzi im bardziej sie staram tym mniej mi wychodzi.Czuje sie okropnie z tym w przeciwienstwie do niedawna-teraz mi to przeszkadza.Nie chce byc juz idealnie wymyslona,chce byc soba bez tych upiekszen jednak tez nie wiem jak wrocic,nie moge nagle przeciez powiedziec ze to co mowilam nie jest prawda.Podobnie jak Ty nie mam pojecia jak z tym skonczyc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2010-09-12, 15:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
To zaburzenie, które mozna wyleczyć, porada u specjalisty, leczenie, czy terapia i bedzie dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2010-11-14, 17:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
Skoro sama już sobie z tym nie radzisz zdecydowanie powinnaś udać się do psycholloga. Czasami warto zapytać kogoś mądrzejszego od siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2011-02-09, 14:43 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:07
Posty:4
Lokalizacja: Lubań
Na taką przypadłość jest bardzo prosta metoda, zaczerpnięta z filozofii sukcesu:

Załóż na rękę gumkę-recepturkę i za każdym razem, gdy skłamiesz - ugryź się w rękę w miejsce, gdzie masz założoną gumkę.

Jeśli wywołuje to Twoje rozbawienie - to nie filozofuj (bo sama sobie nie poradziłaś z tym problemem) tylko ślepo "zaryzykuj" tygodniowy trening. Zobaczysz, że będziesz zaszokowana rezultatami.

Rano (po przebudzeniu) i wieczorem (przed zaśnięciem) powtórz sobie ze trzy razy: "Zawsze mówię prawdę, bez względu na okoliczności"

... i postaraj się w międzyczasie zrozumieć bardzo logiczne przesłanie:

"Przez dłuższy czas żaden człowiek nie jest w stanie mieć jednej twarzy dla siebie, a innej dla ludzi, aby w końcu nie pomieszało mu się, która jest prawdziwa" - Nathaniel Hawthorne.

_________________
http://podkowaa.wordpress.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2011-02-09, 14:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Ciekawe czy w/w sposób rzeczywiście pomaga, przydałby się ktoś kto to sprawdził :) Zresztą... Trzeba znaleźć jakiegoś kłamczucha, któremu źle z tym, że kłamie i wypróbować. Dzięki za pomysł! :)

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2014-11-27, 17:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-11-27, 17:10
Posty:1
No tak, są takie osoby, które ciągle kłamią. Czasem nawet tego nie kontrolują lub jeszcze gorzej - same popadają w ciąg własnych kłam i wydaje im się, że to wszystko jest prawdą. Jest taka choroba, która to opisuje - nazywa się: Mitomania SPAM o której polecam poczytać. Taką osobę trudno jest przekonać do tego, by oddała się na leczenie. Nie potrafi się do tego przyznać ale jak uda się już namówić to najtrudniejsze za nami bo właśnie ten krok jest najbardziej wymagający.


Ostatnio edytowano 2014-11-30, 13:21 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciagle klamie
PostNapisane: 2015-04-11, 23:27 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
a pomoc kogoś bliskiego/zaufanego nie jest lepsza niż terapie u specjalisty? jakby nie było, najpierw trzeba sobie uzsmysłowić własny problem, tak mi się przynajmniej wydaje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO