dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-19, 11:35 
Również lulam sie od dzieciństwa, wszyscy w domu mnie lulali i poźniej czegoś mi brakowało i sama zaczęłam się lulać na początku tylko przed snem...lulając się tak samo bujałam w obłokach, póxniej gdy rosłam nauczyłam się lulać przy muzyce i marzyć lub bujać w obłokach, dzisiaj już lulam sie do tego stopnia, że spóźnia się na wszystkie zajęcia, albo wogóle nie idę, mało co robię, lulam się calymi dniami czasami, przeszkadza mi to ale nie umiem się tego wyzbyć. Cały czas mam poplątane włosy...chyba nigdy nie skończę z tym...w nocy gdy już śpię i nie ma muzyki, czasami tez się lulam.... :shock:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

o ,nie przejmuj sie tym
PostNapisane: 2008-02-05, 11:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
witam , taki objaw jak ,czytałem -raczej nie jest objawem choroby sierocej, ona objawia sie bujaniem ,w przód i w tył . znaczni, o tym jak to określiłaś w sposób przesympatyczny "lulanie "myśleć jak o integralnym elemencie twojego "ja" pomyśl ,czy była byś ,sobą pozbywając sie tego przyzwyczajenia _odruchu_

jestem przekonany , ze ludzie którzy cię znają i twoja rodzina ,nie potrafi sobie wyobrazić ,Ciebie bez tego syndromu -to element składnikowy Ciebie , nie myśl o tym w kategorii (problem , a nawet mały problem )

serdecznie pozdrawiam

_________________
nudy


Ostatnio edytowano 2008-02-05, 17:33 przez marbel, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 20:05 
Witaj, dziękuję za odzew:) Nie wyobrażam sobie życia bez lulania:) Tak jest mi dobrze i kolorowo. Jestem optymistką, a gdy spotka mnie coś złego idę się lulać i marzę sobie, że jest dobrze, lub będzie dobrze i wyobrażam sobie niesamowite fajne sytuacje, lecz nie związane z seksem, ani czymś podobnym.......to są dziecinne marzenia:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO