dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć drugą połówkę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-20, 13:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-20, 13:23
Posty:3
Ja mam jedną radę - nie szukaj to się znajdzie ;) Ja tak miałam i wiele innych też tak z pewnością miało. Miłość jest nieprzewidywalna. Gdy szukasz na siłę to i tak znajdziesz tylko rozczarowanie albo wcześniej, albo co gorsze, później..

_________________
Filmy Online


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć drugą połówkę
PostNapisane: 2012-12-28, 18:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
blanka.win napisał(a):
ja mam z kolei problem ze znalezieniem faceta, a czasem chodzę w sukienkach i nic...po prostu nie spotykam nigdzie mężczyzn, w pracy same dziewczyny, wśród znajomych to mam raczej same koleżanki...na imprezach każdy tylko chce Cię wykorzystać i zostawić...już na prawdę nie wiem co robić :(


Chodź częściej w sukienkach to napewno znajdziesz hihihihihi! żartuje bo sory ale z jakim tekstem, ogarnij się dziewczyno facetów jest na potęgę, pomijam fakt, że część z nich to modele wybrakowane :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć drugą połówkę
PostNapisane: 2012-12-31, 16:49 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-12-30, 12:15
Posty:5
Prawda jest taka, że jak masz trafic na druga połowke to trafisz, nie zawsze jest to wtedy kiedy nam sie wydaje ze juz tego potrzebujemy czy chcemy...

_________________
Sprawdzone prowadnice


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć drugą połówkę
PostNapisane: 2017-12-19, 13:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Ja znalazłam ostatnio myślę, że już tą właściwą połówkę. Byłam na wypadzie w górach z koleżankami i trafiłam na mojego Górala :) Nie szukałam nikogo specjalnie, samo przyszło. Trafiliśmy na siebie w dwóch różnych miejscach podczas wyjazdu, więc to już musiało być przeznaczenie :D Po 3 miesiącach spotykania się znalazłam akurat taki artykuł: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/7-sposobow-na-wyznanie-facetowi-milosci i postanowiłam wykorzystać jeden ze sposobów wyznania mojego uczucia. Akurat w dniu w którym niespodziewanie do mnie przyjechał, miałam w planach zjeść na kolację tosty. Więc zjedliśmy razem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO