dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kiedy KŁAMIECIE?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-23, 07:52 
Myślę, że każdego denerwuje kiedy jest okłamywany, lub coś jest przed nim ukrywane. Narzekamy, biadolimy a jacy my naprawdę jesteśmy? Powiedźcie mi proszę, ale zanim jednak to zrobicie odpowiedzcie najpierw przed samym sobą- w jakich sytuacjach kłamiecie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiadomo - nie istnieją ludzie którzy nie kłamią. Ja staram się tego nie robić, ale większość kłamstw wymyka nam się zupełnie nieświadomie, czasami nawet nie zdajemy sobie z tego spawy. Kłamię świadomie kiedy wiem, że kłamstwo sytuacji nie pogorszy aż tak jak prawda. Przykład? Znajoma ma nową fryzurę, wygląda okropnie. Nie powiem jej tego, bo to przecież i tak niczego nie zmieni, tylko będzie się dziewczyna zamartwiać bez potrzeby zanim włosy odrosną. Wolę powiedzieć 'nie jest źle, chociaż poprzednio wyglądałaś może trochę młodziej'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:25 
Hm takie sytaucje mają miejsce bardzo często i tak jak mówisz robimy to najczęsciej nieświadomie. Jeżeli chodzi o sytuacje a la koleżanka to ja jednak należę do osób, które walą prosto z mostu jeżeli osoba jest mi bliska.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Masz racje ema czasami klamiemy zupelnie nieswiadomi.Ja juz przez male klamstewko mialem problem i staram sie tego nie robic ale zdarza mi sie to tylko ze zadko.
Ja zawsze jak wracalem ze szkoly mama sie mnie pytala co tam w szkole to mowie ze dobrze bo nie powiem ze dostalem 4 paly bo mnie zaszlachtuje hehe ale na zebraniu wszystko wychodzi.Naszczescie juz ostatni rok :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 15:41 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hmm ja podobnie jak Wild, z tym że ja dość czesto urywam sie z zajec i jak wracam wczesniej do domu to slysze jakies komentarze wiec ściemniam że wszystkich wczesniej wypuścili, chociaż powiem szczerze że ja nie umiem kłamać i zwykle się dana osoba orientuje że coś jest nie tak także z racji braku takich umiejetności cześciej robie z siebie idiotke niż kłamię, ale oczywiscie sa ta jakieś błahostki :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 16:15 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Kasiu odrobiłaś lekcje
Tak
To daj sprawdze
Zaraz odrobię :P
Taa no i te fryzury i takie tam. Ale raczej nierobie takich duzych klamstw ze opowiadam jak to ja bylam na karaibach i spotkalam super przystojnego kolesia i w ogle ciach ciahc :P

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 18:27 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Znam osobę miszcza w kłamaniu :-/ Okłamuje mnie od początku naszej znajomości i wyobraża sobie Bóg wie co :-/ A ja i kłamanie?? Zdarza mi się jak każdemu... co mam powiedzieć mamie "mamo dostałam pałę ze sprawdzianu"... masakra kazałaby mi się uczyć cały dzień i noc :-/ Nigdy nie mówię mamie o spr. i kartkówkach, ale to raczej zatajanie niż kłamanie 8-) Co do koleżanek... to co mam w prost powiedzieć "nie przychodź do mnie, bo cię nie lubię" czy coś w tym stylu... nigdy... więc zaczynam się wykręcać... i kłamstwo ratuje nie raz skórę, ale nie warto, bo i tak zawsze się obróci przeciwko nam.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 21:31 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
olka080 napisał(a):
o mam powiedzieć mamie "mamo dostałam pałę ze sprawdzianu"


Nom, jeżeli pyta to tak :-P

U mnie jest czasem tylko tekst że mi mogą kurs łopaty zasponsorowac i tyla. Przecież każdy pały obrywał :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 08:57 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Ja raczej używam tzw zatajenia, jesli ktoś nie pyta o coś ja nie mówię sama i już :P ale generalnie u mnie kłamstwo tak łatwo nie przechodzi... nie potrfaię kłamać w żywe oczy...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:27 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
olka080 napisał(a):
Nigdy nie mówię mamie o spr. i kartkówkach, ale to raczej zatajanie niż kłamanie 8-)


Tak samo jak ja :-D

Ja wole używać to co mery czyli tzn,. zatajenia :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO