dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lewo czy prawo?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-16, 23:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-16, 23:35
Posty:2
Jestem osobą dość atrakcyjną seksualnie, przynajmniej tak twierdzą moi znajomi jednak od pewnego czasu nie potrafię podniecić mojego męża, jesteśmy ze sobą dopiero 2 lata więc nuda chyba jeszcze nie wchodzi w grę. Post trwa już dobra dwa miesiące a ja i moje libido z trudem trzymamy się w ryzach. Jakby tego było mało jedna z koleżanek o których wiem, że lubi eksperymentować z innymi kobietami wiedząc o moim problemie, zaproponowała mi spędzenie ze sobą czasu. Wiem, że nie miała na myśli kawy… Mam za sobą podobne doświadczenia i nie ukrywam, że kusi mnie ta perspektywa. Czy powinnam zostawić męża i spróbować czegoś innego? Kocham go, ale długo tak nie pociągnę. Co robić??? pomóżcie!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 00:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Dziwna sprawa :) Może wcale nie powinnaś zostawiać mężą, może to jakiś tymczasowy kryzys :-P Co do seksu z kobietą... jak chcesz i masz ochote to czemu nie :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-17, 00:09 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
może kryzys go tak stresuje i stad spadek jego libido? z takiego powodu szkoda by bylo rozstawac sie z mezczyzna ktorego kochasz...
najpierw poznaj przyczyne tej abstynencji zanim podejmiesz decyzje.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-18, 01:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
A rozmawiałaś ze swoim mężem o tej sytuacji? W końcu dotyczy ona was obojga, może od tego warto byłoby zacząć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-18, 08:26 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
sucharowiczka, czasowy post zdarza się w związkach...

A to że Ty masz większe potrzeby wcale nie jest powodem do pozostawienia męża...
WCzuj się trochę w niego.. gdyby to On miał większe potrzeby a TY brak ochoty...


POnadto rozmowa w małzenstwie jest podstawą... tylko nie pisz, że sie boisz , wstydzisz, czy że to nic nie da.. bo wiem, że da.. Musisz tylko na spokojnie omówić z mężem dlaczego tak się stało, że jak piszesz..nie potrafsz podniecic męża..

No i co oznacza, nie potrafisz? Próbujecie coś i On nie daje rady ? Czy po prostu nie ma u Was nawet prób ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-19, 00:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-16, 23:35
Posty:2
Co do rozmowy to mąż oczywiście jak to mężczyzna problemu nie dostrzega, na każdą wzmiankę o jego dysfunkcji reaguje alergicznie.

Próbujemy ale praktycznie za każdym razem kończy się na pieszczotach co dla mnie jest nie wystarczające. Nie chodzi o to, że nie podniecam go w ogóle tylko o to, że jeśli już do tego dojdzie to nie potrafi erekcji utrzymać.

Czytałam wiele poradników i chciałam zabrać go do lekarza ale jak już mówiłam jest głuchy na moje prośby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-19, 13:16 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
sucharowiczka, problem ma Twój mąż z erekcją.. Myslę, że mimo wszystko powinnaś spróbować zasięgnąć rady specjalisty.. Na początek idź sama.. Porozmawiaj i dowiedz się jakie mogą być przyczyny.. Może mąż z czasem dojrzeje do tego żeby też pójśc.. Meżczyzni mają to do siebie że jeśli mają problemy z erekcją raczej zamykają się w sobie i nie widzą potrzeby pojscia do lekarza..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-20, 12:05 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Ja sie podpisuje pod tym, iz trzeba rozmawiac i to z mezem a nie znajomymi. Oboje podejmijcie decyzje :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-08, 19:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
Cześć
Najczęstsze powody takich problemów to -używki ;alko,duże ilości kawy,papierosy,dragi .
kolejny powód to -przemęczenia;praca fizyczna bardzo ciężką lub zbyt długo wykonywana w skali godzina/doba ,takie zmęczenie może powstać też na skutek stresu związanego np z pracą umysłowa ,zbyt dużym nawałem zajęć .Nie można tez wykluczyć ,prozaicznego powodu niewydolność seksualnej ,czyli nadmiaru seksu .Co w tym wypadku oznaczałoby ,ze nie jesteś jedyna kobietą swojego mężczyzny ,Jak odnajdziesz powód to łatwo Ci przyjdzie rozwiązanie problemu

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lewo czy prawo?
PostNapisane: 2009-09-08, 20:34 
sucharowiczka napisał(a):
Post trwa już dobra dwa miesiące a ja i moje libido z trudem trzymamy się w ryzach.
Wykluczając takie przyczyny jak:mężczyzna ma inną kobietę lub przemęczenie,czy życie w stresie.Skutkiem tak długiej abstynencji seksualnej w małżeństwie,może być jakaś choroba,nawet młodzi mężczyżni mają problemy urologiczne,wizyta u specjalisty nie będzie ujmą na honorze. ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO