dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

myślę że on mnie zdradza... :(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-04, 23:37 
jestem z moim chłopakiem 2 lata, nasz związek przeszedł już wiele... on twierdzi z emnie kocha ale chce zebyśmy oboje mogli spotykac sie z kim chcemy i nie chce chorobliwej zazdrości która była u nas kiedyś i prez którą sie kłóciliśmy... ale ostatnio poszliśmy boje na studia i on poznał tam kolezanke... nie jest zbyt ładna wg mnie nosi aparat na zębach choc moja kolezanka uwaza ze jest nawet ładna, mój chłopak sie z nią zkumplował byli razem na piwie w tym raz sami do 3 w nocy w knajpie, ona czasem przyjezdza do niego do pracy, raz znalazłam w jego telefonie neichcący smsa od niej który brzmiał"nie mozemy sie za często widywać bo Twoja dziewczyna bedzie zazdrosna..." wytłumaczył mi ze spotkał się z nią wtedy zbey poszła z nim po prezent urodzinowy dla mnie ale nie chciał mi tego mówic zbym nei byla o nia zazdrosna bo bardzo tego nie chce, mówi ze to tylko kumpelka ze mu sie nie podoba ze jest "wariatką" ale ze jest śmieszna i tp i błaga bym nie była o nią zazdrosna... wczoraj byli na piwie ale okazało sie ze zamaist w knajpie byli u niej w domu na piewie podobno z jej współlokatorką, dziś znów ona była u niego w pracy. Nie chce wyjść na zazdrośnice ale zaczyna mnei to wkurzać, nie moge mu tego powiedziec bo uzna ze jestem zazdrosna a tego nienawidzi, ni emoge o tym z nim porozmawiać bo nie umiem wiem ze to skończy sie kłótnią, zastanawiam się czy ja świruje czy to normalne ze on spotyka sie tyle z kolezanką która podobno mu się nie podoba?? a moze chce sprawdzić czy potrafi jeszcze kogoś poderwać?? ja tez psotykałam sie z kolegami na piwie i tp i on mi pozwalał choć zcaem wiem ze był troszke zazdrosny ale powiedział z enie chce w naszym związku terroru i tzrymania na smyczy...
ale mnei szarpie i ta jego kolezanka nowa mnie wkurza nie moge już...
czy to normalne ze w związku powinno tak być? ze gdybym mu zabroniła sie nią spotykac mógł by się oburzyć ze wprowadzam terror... on powiedział z emoge sie spotykac z kazdym kolega tylko ze by na mnei nie leciał...
ale ja jestem zazdrosna boje sie z emnie zdradzi albo z ejuz to robi tylko sie z tym kryje:( nie wiem co robić nie potrafie mu teraz zaufać:| powinnam byc o nią zazdrosna i sie bać?? czy to na prawde tylko kolezanka???
POMÓŻCIE BŁAGAM!!! :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-05, 20:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 13:57
Posty:23
hm ... myślę, że powinnaś spróbować z nim porozmawiać.
ale skoro mówi, że ta koleżanka naprawdę mu się nie podoba to może tak jest.
skoro jesteście razem to masz prawo powiedzieć mu co Ci się nie podoba i takie samo on ma prawo.
czy Cię zdradza ? wydaje mi się, że nie wiele możemy Ci pomóc, ponieważ to Ty go znasz i tylko Ty wiesz jak się zachowuje.
ja radzę szczerą rozmowe.
i zrób to jak najszybciej, bo domysły są najgorsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-05, 20:22 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
topics118/boje-sie-z-emnie-zdradzi-vt4185.htm?sid=a82b38758e8e4da7c36f373967bb7942#54468

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO