dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

NIemoralna propozycja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-08-31, 14:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
Diana i Davis są bardzo szczęśliwym i młodym małżeństwem. Jednak mają pewien problem , brkuje im pieniędzy i grozi im eksmisja . Dlatego też postanawiają jechać do Las Vegas i wygrać trochę pieniedzy. Jednak Diana wpada w oko pewnemu miliarderowi , który składa jej niemoralną propozycję , ma z nim spędzić jedną noc . Diana jest w potrzasku . Z jednaej strony chce zasilić budżet , ale nie chce zdradzać Davisa i choć jej mąż mówi , że się zgadza to ona nie jest pewna . Co postanowi Diana ? Czy zgodzi się na tą ,,niemoralną propozycję" , a jeśli tak to czy ich małżeństwo będzie wyglądać tak samo ?


żródło

To jest tylko film...
Ale wyobraźcie sobie taką sytuacje...
Co byście zrobili na miejscu Diany? A na miejscu Davisa?
Zgodzilibyście się sprzedać swoje ciało za fortunę? Pozwolilibyście na coś takiego partnerowi/partnerce?
Myślicie że po czymś takim małżeństwo ma szansę przetrwać?
I ogólnie - jakie są Wasze przemyślenia na temat wyżej opisanej sytuacji? Warto czy nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-31, 23:13 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-08-31, 22:18
Posty:34
Lokalizacja: Kielce
Bardzo ciężkie pytanie i ogromny dylemt... Zacznijmy od tego, że jak już zdecydowała bym się na małżeństwo t6o musiał by to być ktoś niesamowity i wyjątkowy, ktoś kogo nie sprzedała bym za żadne pieniądze i za żadną fortunę nie zdradziła. Myślę, że choć decyzja jest trudna to Diana powienna wybrać jedyną rozsądną i słuszną decyzję jaką jest kategoryczna odmowa!!

_________________
Kto z miłości nie umarł nie potrafi żyć...

Moje serce kiedyś złamane mocniej kocha dziś!!

28.04.2008r. :) KOCHAM CIĘ


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-01, 12:45 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Zgodzić się tylko dla pieniędzy ? Nie warto. Każdy człowiek ma jakieś zasady, których się trzyma...Poza tym jeżeli to by się zdarzyło to jest ryzyko, że małżeństwo się rozpadnie. Myślę, że taka osoba nie czułaby się zbyt dobrze patrząc na swojego partnera i myśląc, że zrobił takie coś i coraz ciężej byłoby wytrzymać to napięcie. Z drugiej strony (już użyję imion z filmu) Diana mogłaby pomyśleć, że Davis nie kocha jej tak jak jej się wydawało skoro zgodził się na takie coś. Więc skoro tak to po co ma to robić dla pieniędzy jak reszte życia może spędzić z tym milionerem ? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-01, 12:56 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ja bym się zgodziła. Noc bez zobowiązań. Co za problem? Partner się zgadza? Co za problem. W tym wszystkim jest cel - poprawienie swojego życia. Za zmianę życia na lepsze tym bardziej bym się zgodziła... jednak jakby z tego żadnych korzyści nie było to NIE. Wiecie miłość przetrwa. Na pewno. A na dodatek życie podniesie się na lepszy poziom.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-01, 17:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ola, ale jednak jest takie pojęcie jak wierność ;)
To że jest się tylko i wyłącznie dla drugiej osoby... Kurcze ja bym nie mogła ;) chociaż gdybym nie była wtedy w związku i ktoś by mi to zaproponował to bez najmniejszego zastanowienia ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-07, 16:26 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
ema napisał(a):
Ola, ale jednak jest takie pojęcie jak wierność ;)

Wierność wiernością. Nie masz innego wyjścia... znaczy się masz - życie w nędzy. Jednak jak partnerowi to nie przeszkadza - bez zawahania. Kurde jedna noc i co z tego? To coś zmienia? Wątpię. A jakie korzyści...

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-08, 13:50 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Moja odpowiedź - nie!
Pieniadze pieniędzmi.. ale wolałabym zyc w biedzie z miłością i takimi tam, anizeli słuchac wyrzutów ze za moje "dziwkar,,,,o" jest jakas kasa....
Po za tym ta niby fortuna za tą jedną noc skończy sie za jakis czas i co potem? szukac kolejnego chetnego milardera? o nie... dziekuje...

:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-10, 21:22 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
mery_blue napisał(a):
anizeli słuchac wyrzutów ze za moje "dziwkar,,,,o" jest jakas kasa....

Jeżeli druga strona się na to zgodzi takich tekstów nie powinno być.
mery_blue napisał(a):
Po za tym ta niby fortuna za tą jedną noc skończy sie za jakis czas i co potem?

Zainwestować w życie. I się wybić. Jak się chce to można.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 12:35 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
olka080, takie teksty tak mi sie wydaje - wyszły by predzej czy pózniej - ludzie z natury są bardzo chamscy i potrafia w momencie słabosci czy nerwa wypowiedziec wiele słów których moga nawet potem załowac - ale je wypowiedzą :)

Po za tym wybic sie... ale na ile? Na rok? Dwa? A potem ? potem znowu kasa stopnieje i co wówczas... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 18:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
mery_blue napisał(a):
olka080, takie teksty tak mi sie wydaje - wyszły by predzej czy pózniej - ludzie z natury są bardzo chamscy i potrafia w momencie słabosci czy nerwa wypowiedziec wiele słów których moga nawet potem załowac - ale je wypowiedzą :)

No dokładnie. Podczas np. kłótni mówi się wiele rzeczy i ja myślę, że takie teksty by się wymykały bez względu na to co się wcześniej ustaliło z partnerem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO