dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Po co żyć
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-23, 23:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
ciągle żyjący niestety napisał(a):
Po co mam żyć skoro nic mi się w życiu nie udaje. Wszyscy są ode mnie w czymś lepsi: albo wyżsi, albo lepiej opaleni, albo nie muszą pracować i mają wakacje
, albo mają lepszy wzrok itp. Najchętniej to bym się nigdy nie urodził, a tak to muszę się męczyć każdego dnia. Nie chodzi mi bynajmniej o zmęczenie fizyczne, a po prostu o zmęczenie życiem, że nic nie jest takie, jakie powinno być.


Mowisz ze inni sa tacy i siacy... a dlaczego nie dostrzezesz w sobie zadnych zalet? jestem pewna ze wiele ludzi zazrosci ci czegos co masz ty a czego nie maja inni... kazdy z nas jest inny.. sa wyzsi nizsi grubi chudzi.... jednak kazdy ma w sobie swoj urok i ty tez go masz tylko musisz zacząc go wykorzystywać :)

Pozdr:)

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-01-13, 22:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Życie jest ciężkie i niesprawiedliwe, ale tak naprawdę żyjąc poznajemy siebie samego, sprawdzamy się w przeróżnych sytuacjach i pokazujemy innym jacy jesteśmy. Mimo wszystko życie jest jednak piękne, ale trzeba najpierw zauważyć ten urok i jego magię. To ludzie tworzą piękno świata i ich różnorodność, odmienność.

Co z tego, że ktoś jest wyższy czy niższy, bogatszy czy nie, opaleni czy bladzi? To właśnie nadaje sensu naszemu życiu. Wybacz, ale mi by się nie chciało żyć gdyby wszyscy byli jednakowi i wyglądali identycznie. To by było koszmarem.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-01-25, 23:07 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-23, 15:50
Posty:20
Lokalizacja: Poznań
Widać, że Ci się nudzi bo jak byś miał zajęcie to byś nie wylewał swoich gorzkich żalów na forum:/ Pogódź się z tym, jedni mają lepiej drudzy gorzej, jedni jezdzą na wakacje na Mauritius inni nad Bałtyk, ale to wszystko nie ma znaczenia dopóki jesteś zdrowy i młody. Naucz się doceniac to co masz i nie marudź!

_________________
I'm a maniac maniac of the dancefloor!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-01-28, 12:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
flicka ma trochę racji, przede wszystkim w tym, że powinieneś się nauczyć doceniać to, co masz. Prawda jest taka, że zawsze znajdzie sie ktoś kto ma gorzej, ale w ogóle nie rozważa takiej możliwości o jakiej Ty myślisz.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-02-09, 14:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Jest dużo powodów po co żyć.Twierdzisz,że inni mają lepsze życie,bo nie muszą pracować czy są ładniejsi lub opaleni to nie są powody by myśleć po co ja się wg urodziłam.Popatrz na gwiazdy,bo wydaje mi się,że to właśnie o nich tak myślisz czy wg o ludziach,którzy maja pieniądze.Może i są opaleni,maja dużo przyjaciół,ale jakich fałszywych,bo lecą tylko na ich kasę na nic więcej.Są opaleni i co z tego wyglądają jak spalone frytki.Tak naprawdę oni nie mają prawdziwego życia nie mają prawdziwej rodziny,wieczne skandale,rozwody to wszystko przez kasę.A to,że okulary będziesz nosił i co z tego ja też mam i jakoś żyje z tym.Chłopacy też ładnie wyglądają mając okulary.Nie zadręczaj się ciesz się życiem puki jesteś młody.bo w późniejszych latach będziesz tęsknił za tym.

Pozdr.;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-02-09, 14:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
O podoba mi się to, co napisała sOrryaLeniie. Coś w tym jest :)

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-02-09, 22:40 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:07
Posty:4
Lokalizacja: Lubań
Diagnoza jest bardzo prosta: Brak celu życiowego.

Ludzie, którzy nie potrafią odnaleźć swojego miejsca w świecie cierpią często na poczucie braku sensu życia, myśli samobójcze itp. (zakładam, że to stan nie spowodowany jakimiś negatywnymi przeżyciami).

Wtedy - darujcie sobie - przekonywanie kogokolwiek, jak życie jest piękne (wysyłanie do szpitali, czy hospicjów mija się z celem).

Może pomóc psycholog, który pomoże znaleźć cel w życiu, lub jakakolwiek inna osoba, która potrafi zainspirować i pokazać jakiś wartościowy cel (nie w ocenie społecznej, tylko wartościowy dla danej osoby).

Jestem zawodowym planistą więc mogę pomóc w ustaleniu celów życiowych - ale do tego potrzeba chęci z dwóch stron.

Jeśli to nie ściema - zapraszam na moją stronę - jeśli znajdą się chęci - będzie rozwiązanie!

_________________
http://podkowaa.wordpress.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-02-10, 17:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-10, 00:58
Posty:13
ciągle żyjący niestety napisał(a):
Po co mam żyć skoro nic mi się w życiu nie udaje. Wszyscy są ode mnie w czymś lepsi: albo wyżsi, albo lepiej opaleni, albo nie muszą pracować i mają wakacje
, albo mają lepszy wzrok itp. Najchętniej to bym się nigdy nie urodził, a tak to muszę się męczyć każdego dnia. Nie chodzi mi bynajmniej o zmęczenie fizyczne, a po prostu o zmęczenie życiem, że nic nie jest takie, jakie powinno być.

mam podobnie, wieczny pesymist xD
ale na twoje pytanie dam ci jedna rade.

mimo iz to co mi sie przytrafialo i przytrafia znalazlem cos co mnie umacnia w realiach.
pierwsze co mnie umacnia to - ogladanie anime mnie uspokaja i zacheca do przezycia kolejnego tygodnia gdyz nowe odcinki wyjda.

drugie to - strach przed pieklem

trzecie to - chec zobaczenia w tv jak politycy sie tlumacza brakiem stadionu oraz autostrad xD

czwarte to - zobaczenie konca swiata na wlasne oczy i czy faktycznie wedlug przepowiedni nostadomusa moje miasto przetrwa.

ty tez mozesz cos znalesc, cos banalnie prostego lecz zachecajacego.
moze to byc nawet jak u mnie chec ogladania nowych odcinkow anime albo zrobienia czegos co chciales od zawsze? np przejechac rowerem cala polske lub europe.

jest naprawde wiele rzeczy a ty musisz miec tez cos co chcialbys zrobic.

_________________
jestem dysgrafem i dysortografem i cos tam jeszcze wiec prosze o wybaczenie za me bledy itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-02-16, 12:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Tylko sęk w tym, że nie każdy potrafi znaleźć ten cel w życiu, tak jak napisał Adam taka osoba potrzebuje pomocy. A pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że faktycznie jest problem.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Po co żyć
PostNapisane: 2011-03-13, 11:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Nikt nie mowil, ze zycie będzie lekkie. Ale warto zyc - trzeba wziąć sie w garsć i jakos dzwigać ten swój krzyż. Najgorsze co mozna zrobic, to użalac się nad sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO