dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: W poszukiwaniu motywacji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-13, 14:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-19, 12:58
Posty:4
O dziwo mi w motywowaniu się do działania pomaga duża ilość czekających obowiązków. Jak wiem, że mam do zrobienia kilkanaście rzeczy w ciągu dnia udaje mi się zebrać w sobie i siadać z pilotem na kanapie tylko wieczorem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-09-27, 11:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
A ja mam pytanko - jak sadzicie, czy tabletki na koncentrację - naprawde w jakis sposob pomagaja, czy to jest tylko zwykla sciema?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-10-02, 08:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-02, 07:58
Posty:1
Po pierwsze ruszyć tyłek, po drugiego znaleźć sobie jakieś zajęcie, po trzecie jakiś cel. Wyjść do ludzi, do znajomych, a nie kisić się samemu w domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2016-11-10, 10:39 
Motywacji trzeba szukać na bieżąco bo najgorzej jest się poddać. Teraz nie trzeba szukać daleko kiedy mamy internet bo powstaje bardzo dużo stron coachingowych gdzie w świetny sposób mentorzy potrafią nas zmotywować. Swojego czasu sam korzystałem z czegoś takiego a mianowicie http://bb-mdi.pl/ Totalnie straciłem cel i sens życia i ten kurs dosłownie pozwolił narodzić mi się na nowo :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2017-02-09, 11:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-31, 14:35
Posty:5
Dokładnie wszytko znajduje się w naszej głowie. Chyba czasem samemu ze sobą trzeba poważnie porozmawiać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2017-02-14, 14:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 10:24
Posty:11
czasem po prostu czlowiek potrzebuje czasu i przerwy z samym sobą warto gdzieś wyjechać zadbać o siebie i w tedy odpowiedzieć sobie na pytanie czego ja tak naprawdę chcę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2017-03-29, 10:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-03-28, 13:03
Posty:5
Najlepiej wymyśl jakąś karę za niezrealizowanie wyznaczonego celu w danym dniu np. że nie zjesz obiadu w następnym dniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2017-08-14, 08:47 
dobrze jest popatrzeć n swoje postępowanie z boku, najlepiej oczami kogoś doświadczonego. Myślę że mogloby Ci pomóc spotkanie z coachem. Ja spotkałem się z Modnym Agentem i koleś wie o czym mowi, a ja sobie to bardzo cenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2017-08-21, 12:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-08-21, 11:23
Posty:14
Lokalizacja: Koszalin
trejwel napisał(a):
czasem po prostu czlowiek potrzebuje czasu i przerwy z samym sobą warto gdzieś wyjechać zadbać o siebie i w tedy odpowiedzieć sobie na pytanie czego ja tak naprawdę chcę ;)

Tylko co jeśli się tak zrobi i dalej nic? :jackass:
Wyjechałam na kilka dni, poważnie się zastanowiłam nad swoim życiem, doszłam do poważnych wniosków, poczułam przypływ energii, wróciłam do domu i... nic, jeszcze gorsze zblazowanie. Miałam tyle pomysłów, tyle chęci, dopóki nie dopadła mnie szara codzienność. Czuję się jak zbity pies i nie wiem co z tym już zrobić...

_________________
59% ankietowanych wybrało pepsi, dlatego ja piję Sprite'a.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2018-07-17, 19:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-07-17, 19:28
Posty:4
Ja miałam kiedyś taki moment w pracy, nie czułam motywacji, potrzeby działania ani rozwoju. Wszystko siedzi w naszej głowie, ale liczy się chęć zmiany. Ja zmieniłam pracę i teraz jestem pełna energii. Firma oferuje mi różne benefity, mam nawet opiekę zdrowotną z Lux Medu, chociaż jesteśmy niewielkim przedsiębiorstwem. Dzięki temu mam też dostęp do specjalistów i kiedy czuję spadek energii po prostu idę do lekarza ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO