dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wasze schizy ;)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-15, 21:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Czy macie swoje, powiedzmy to łagodnie 'orginalne przyzwyczajenia'?
Chodzi mi o takie natręctwa, rzeczy których inni raczej nie robią :P

Moje to np.:
- zazwyczaj totalnie mi wisi co gdzie leży, ale w nocy na lampce nocnej musi leżeć po prawej komórka, po lewej zegarek, jeśli ich tak nie ułożę nie mogę zasnąć, tylko cały czas o tym myśle
- nie umiem spać przy odsłoniętych oknach
- maluje po książkach (ołówkiem) ale nie tak po prostu - na wszystkich obrazkach które przedstawiają ludzi dorysowuję aureole, rogi albo hitlerowski wąsik w zależności jak oceniam osobę :P Nie mogę się tego oduczyć
- śpię zawsze szczelnie owinięta kołdrą, nawet na głowę
- zawsze wstaję dokładnie o tej samej codziennie rano i wykonuję wszystkie czynności w określonym czasie (chyba zdążyliście to już zauważyć ;) O dziwo nie robię tego z zegarkiem tylko po prostu ot tak
- zawieszam się, idę gdzieś i nagle staję i nie wiem co mam ze sobą zrobić

Jak cos sobie przypomnę to dopiszę;)

A wy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 21:41 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
- maluje po książkach (ołówkiem) ale nie tak po prostu - na wszystkich obrazkach które przedstawiają ludzi dorysowuję aureole, rogi albo hitlerowski wąsik w zależności jak oceniam osobę :P Nie mogę się tego oduczyć

ema to mnie rozwaliło :-P

Więc ja:
- też śpię zwinięta kołdra, i zawsze musze mieć głowę pod kołdrą (no chyba że są upały w lato to wtedy nie)
- kiedy usypiam to lubie mieć włączone radio ze starymi przebojami, zawsze mnie pozytywnie nastraja :-P
- czasami mam tak że jak z kimś rozmawiam to zamyślę się o czymś o czym mówi ta osoba i jak zada mi pytanie to ja mówię "aha" a potem nagle dochodzi do mnie że ktoś mi zadał pytanie
- jak wsiadam do autobusu/tramwaju to zawsze ide na koniec i wysiadam ostatnimi drzwiami

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 21:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ja to zanim usne musze najpierw obrocic sie na prawy bok,pozniej na plecy pozniej na lewy bok i na brzuch i tak ze dwa kolka i moge usnac dopiero


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 22:37 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Łooo moje schizy:
- nie zasne jak nie sprawdze czy drzwi do domu są zamknięte
- nie zasne jak nie sprawdze czy w zimie mam szczelnie zamknięte okno, bo się boje, że króla przeziębie
- teraz też nie zasne jak nie sprawdze czy zamknęłam okno na druga dzirkę, bo już jest cieplej
- nie zasne jak nie sprawdze czy mój król ma jedzenie, picie etc.
- nie zasne jak nie sprawdze czy gaz w kuchni jest wyłączony
- zawsze maluję ołówkiem po ławkach szkonych... na nich robie obliczenie etc. wiem, że to źle ale się oduczyć nie moge
- żyć bym nie mogła gdybym się nie pastwiła nad kasioolką i taka madzią :mrgreen:
- nie zasne jak nie sprawdze czy mam komórke na stoliku i włonczony budzik :P
No jak jeszcze se coś przypomne to dopisze :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 22:51 
haha ;D ale lamy ;D
ja przez rok myslałam, że nie żyje ;p
poza tym nie usne jak mi za gorąco lub za zimno pod koldrą
śpię tylko po jednej stronie poduszki - po jednej jest max zuzyta a po 2giej nowa :D
nigdy nie kłade na kanapke 2 warstw szybnki czy sera i zawsze obrywam to co wystaje poza chleb ;p
znajomi mowia, ze wszystko ogladam jak autystyczne dziecko ;p np. siedze i obracam gumke do scierania i sie jej badawczo przyglądam ale prawda jest taka, że myślę o czymś i poprostu tak to wygląda :P
nie zasnę z zasłonietym oknem ;P to nic ze latarnia mi swieci w oczy i mam rolete ;P
a jak sie obudze to zawsze ruszam palcami u nog jak dziecko z ADHD :P moj kotto uwielbia ;p a im dluzej mysle zeby tego nie robic tym bardziej to robie ;p
poza tym obsesyjnie wycieram buzie jak coś jem ;p nie wiem jak ktoś może zjeść całego czisburgera z musztarda na górnej wardze i wytrzec sie dopiero na koniec ;o


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-16, 09:29 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
O, ja mam jeszcze tak ze nigdy nie spie na plecach, zawsze na ktoryms boku, na plecach jeszcze nigdy nie udalo mi sie usnac :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-16, 13:59 
Natty napisał(a):
O, ja mam jeszcze tak ze nigdy nie spie na plecach, zawsze na ktoryms boku, na plecach jeszcze nigdy nie udalo mi sie usnac :roll:


mam to samo:D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-16, 18:50 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Natty napisał(a):
O, ja mam jeszcze tak ze nigdy nie spie na plecach, zawsze na ktoryms boku, na plecach jeszcze nigdy nie udalo mi sie usnac

Też zawsze zaspypiam na boku.
Kolejna moja schiza:
Nie zasne bez mojej poduszki w kształcie kota :mrgreen:
alinQa napisał(a):
poza tym obsesyjnie wycieram buzie jak coś jem ;p nie wiem jak ktoś może zjeść całego czisburgera z musztarda na górnej wardze i wytrzec sie dopiero na koniec ;o

Ja to samo :P

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-16, 20:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
a np na brzuchu lubicie spac, bo ja uwielbiam, ale jest mega niewygodnie (dziewczyny wiedza o co chodzi) :-x

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-16, 20:53 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
a np na brzuchu lubicie spac, bo ja uwielbiam, ale jest mega niewygodnie (dziewczyny wiedza o co chodzi) :-x


No niestety, trochę niewygodne ;) Al eja i tak zawsze śpię na brzuchu, z ręką podłożoną pod głowę. Nie zasnę w innej pozycji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO