dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wizerunek
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-25, 19:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Chociaż jestem tutaj całkiem nowy, to jednak postanowiłem zwrócić się do was po pomoc. Mam mały problem, i ktoś może mi doradzi. Otóż mam już dosyć mojego wizerunku. Wszyscy znają mnie z mojego poczucia humoru, i wszędzie gdzie się znajdę wśród znajomych z klasy czy z dzielnicy to myślą że zaraz coś powiem i będzie śmiesznie. Nie powiem, cieszę się kiedy ludzie śmieją się z moich "tekstów" i dowcipów, jednak chciałbym być traktowany na poważnie. Zacząłem od pewnego czasu zachowywać się poważnie, jednak przyniosło to całkowicie inny rezultat niż zamierzałem-po prostu wywołało to teksty w stylu "weź, nie bądź sztywniak" i innych tego typu.

Czy już zawsze będę przywiązany do wizerunku "jajcarza" i osoby która zawsze żartuje? Co powinienem zrobić żeby wreszcie zacząć być traktowanym poważnie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-25, 19:38 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
będzie Ci ciężko coś zmienić ;) Wiesz, ludzie przyzwyczajają się do tego, i potem taki poważny astonfan wydaje im się nienaturalny/przygnębiony/naburmuszony ;)

Powiem Ci szczerze, że nie wiem czemu masz dość takiego wizerunku? ;)
Wydaje m się że ludzie z poczuciem humoru są duzo bardziej lubiani, niż poważne osoby ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-25, 22:56 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
astonfan, powiedz mi tylko jedno, gdzie chcesz byc traktowny powaznie... i dlaczego...
wiesz co jest wazne?? zebys umiał sie zachowac w zaleznosci od danej sytuacji...

Jesli jestes jajcarzem a w sytuacji gdy bedzie cos bardzo powaznego nie "walniesz" głupiego textu a odpowiednio podejdziesz do tematu , ludzie zobacza ze potrafisz byc powazny jesli sytuacja tego wymaga...


Po za tym powiem ci cos.. takie zachowanie uzaleznia.. uzalenia ludzi wokół Ciebie.. dlaczego?? Bo oni nigdy by nie potrafili byc tacy jak Ty.. a Ty przynosisz przyjaciołom usmiech... co jest naprawde piekne :P


Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-26, 10:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Badz soba, masz dopiero 17 lat. :-P Teraz baw sie i smiej, na powage przyjdzie czas. ;-)

Mysle ze nie warto siebie na sile zmieniac.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-29, 13:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Powaznym trzeba byc w sytuacjach ktore tego wymagaja. Nie probuj robic wszystkiego nagle i na sile. jesli naprawde Ci to juz przeszkadza to sprobuj zrobic to stopniowo, albo ogolnie zejsc "jeden schodek w dol". Smiej sie i zartuj ale znajdz tez takie sytuacje kiedy twoja powaga nie powinna byc uznana za dziwna.

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-30, 18:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
No, może i macie rację ;) Postaram się dostosować do waszych rad ;) Dzięki wielkie za pomoc :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO