dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-01, 15:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
matelka napisał(a):
Nie wszyscy. :-P

ekhem, no właśnie ;-)

ema napisał(a):
Uwolnić krasnale ogrodowe ;p

i mrożone truskawki

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-01, 19:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
LooL gość powaznie probowal histori was nauczyć i przezydowić a te skandują "uwolnic mrozone truskawki i krasnale ogrodowe" xD Oczywiscie ze to prowokacja i to taka bym powiedzial bezplciowa xP jakby bot to pisał :P

Świata w nowych realiach politycznych zydow nie widze wcale xP

Cytuj:
Dobrze ze moi przodkowie byli poganami i jestem z tego dumny. :-D


A i ja toże xD

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-01, 19:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 17:10
Posty:8
Widze ze dla was już naród żydowski nie istnieje i nie ma zadanych praw do zaprezentowania sie w polskim społeczeństwie wolicie sytuacje kiedy żydzi są kozłami ofiarnymi nieudolnych polityków a antysemityzm w polskim prawie jest nietykalny dla przykładu umorzenie sprawy oo Rydzyka przez prokuraturę.Mowicie prowokacja po prostu boicie sie walczyć z antysemityzmem pasuje wam określenie bambus ,asfalt,czy żyd Mie taka sytuacja przeraza bo pokazuje wizje społeczeństwa szczurów tylko kasa kasa

_________________
zev josev


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-01, 20:39 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Dobra bambusku czy jak chcesz żeby cię tam nazywać... nikt nie chce z tobą dyskutować więc albo przestań prowokować albo out.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hebron
PostNapisane: 2008-06-01, 20:59 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
zev josev napisał(a):
dla czego Hebron ......jedność jest możliwa wśród żydów polskich .


Nie mam nic do zydow, arabow, muzlumanow czy ufolodkow. Ale jak wiesz istnieje jeszcze cała masa miejsc gdzie mozesz zbierać swoich wspolplemiencow i opowiadac o narodzie wybranym. Ja tego sluchac nie chce, mam tego dosyc. Zwisają mi wszystkie religie swiata. Pochodze z miasta gdzie zydzi byli az do wojny. Mam synagoge, mam knajpy zydowskie, festiwale itp. I tyle mi wystarczy w zupelnosci. Proponuje przeniesc sie do dzialu religia. O ile to nie prowokacja cos w stylu księdza Andrzeja, który lubi dzieci (oby nie tak jak Michael Jackson).
Aha i nie mow o antysemityzmie, bo on sie wtedy pojawia kiedy mowicie o sobie jako o narodzie lepszym w kazdym calu. Kiedy istniejecie sobie, tak jak w moim miescie, integrujecie sie z mieszkancami, po prostu jestescie tak jak my, znaczy sie katole. :diabel: (fuuuj nie chcialam uzyc slowa katol o sobie :P ) wtedy antysemityzmu nie widac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 17:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 17:10
Posty:8
Przepraszam może pomyliłem fora weszlem na jakieś forum nie żydowskie pełne wystraszonych prowokacjami zapaleńców ze strony jedności żydowskiej pragnących asymilacji z wszystkim co sie rusza byle z dala od żydów i innych kolorowych pomazancow

_________________
zev josev


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 17:54 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Po pierwsze, nie "weszlem" tylko "wszedłem"

Po drugie, kto ci powiedział że to forum żydowskie <ściana>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 18:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 17:10
Posty:8
Jeszcze raz przepraszam żyjcie długo i szczęśliwie



ahoj

_________________
zev josev


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 19:01 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
zev josev napisał(a):
Przepraszam może pomyliłem fora weszlem na jakieś forum nie żydowskie pełne wystraszonych prowokacjami zapaleńców ze strony jedności żydowskiej pragnących asymilacji z wszystkim co sie rusza byle z dala od żydów i innych kolorowych pomazancow

Co Ty *****? Jednoczcie sie gdzie chcecie i jak chcecie. Widziałes tu jedność polskich katolikow? Dział religia? Subkultury? Jesteśmy różni i tak ma pozostać. Nie jestem wystraszona asymilacją z żydami bo ich mam na codzień. Wkurwiają mnie tylko Wasze jęki o tym jak was wszędzie dyskryminują, nie uważają, nie chcą zaakceptować, nie dają się wywyższać i twierdzić że jestescie lepsi. Sami sie odgradzacie od innych wyznań Waszą wiarą w to, że jesteście kimś lepszym. Nie ma narodu wybranego, nie ma lepszej rasy, nie ma mądrzejszej wiary. Są ludzie o różnych wiarach i poglądach. Zawsze jesteście biedni i pokrzywdzeni, dyskryminowani, niedoceniani. A w jakim kraju jak nie w Polsce macie tyle miejsc związanych z Waszą religią czy tradycją? Festiwale, Dni kultury Zydowskiej, festiwal 3 kultur (czy jak tosie zwie), knajpy, zjazdy itp. Który kraj pozwala Wam na takie poszanowanie Waszej wiary jak nie ta zła i antysemicka Polska?
Prosta sprawa. Zatrudnisz katola będąc żydem? NIE. Zatrudnisz Zyda bo wy się trzymacie razem.
Nie rob ze mnie antysemity i bojącego się asymilacji katola bo mnie krew zalewa.


Ostatnio edytowano 2008-06-08, 18:07 przez zelka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 19:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
I jeszcze dopiszę do postu żelki.

Kto was ukrywał narażając życie własne i bliskich przez całą okupację hitlerowską? - Tak Polacy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO