dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobrze się z tym czujecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-19, 08:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
że religia którą wyznajecie ...nieważne czy to jest ch czy is czy mu czy bu ....każda manipuluje wami i grozi jeśli nie wykonujecie tej religii poleceń ...a ch z tego wszystkiego jest najgorsze i najbardziej alogiczne jakie mogło być ....przeanalizuje .... jeśli urodzone nowe dziecko nie zostanie pochlapane wodą to jest nasieniem szatana i to nie ważne czym zajmuje się matka ..może być dziwką albo zakonnicą to to dziecko jest skażone grzechem bo bóg który sam siebie wysłał i sam siebie ukrzyżował za swoje grzechy ....ktoś tu jest gorszym manipulantem niż polscy politycy ... tak ktoś się odezwie ,że "nie wiesz jakie sa wyroki boskie i bog ma swoj plan i trzeba wierzyc" ... ta, te osoby prawdopobodnie nie pracowały nigdy w fabryce przy taśmie produkcyjnej ...tam prezes jest jak bóg i traktuje ludzi tak samo jak bóg .....czyli ma ich w dupie nic nie robi i płaci im tak jak bóg cudami ......bardzo mało i rzadko ...ahahahahah .... no to przejdzmy do drugiego anty.ch , otóż kościoły ...wszyscy cały czas podczas mszycy są przekonywani ,że bóg jest wszędzie i jest super miłosierny kochający (coś jak lizanie dupy szefowi) więc po co te kościoły ..jesli bóg jest wszedzie to mozna sobie zrobic oltarz w domu i do niego odprawiac rytulaly ...a sam kosciol jest co ....social media ? kościoł to hipster .... a ciekawi mnie dlaczego policja ściga bimbrowników ...przecież zamieniają wode w wino jak Ś.P. Jezus .....to powinno być nagradzane wiecznym zbawieniem ponieważ naśladuje czyny boga !!!! ....nie rozumiem jak można być tak ślepym i iść za czymś co w losowy sposób wybiera czy bedziesz smarzony w piekle czy na wieczność bedzie się nudzić przy chmurkach .....ale skoro bóg może wszystko to pewnie co jakis czas robi holokaust w niebie i rozpierdala wszystkich .....a piekło ja wyobrażam sobie inaczej ....tam jest wszystko co powoduje iż jesteś grzesznikiem ...czyli gorące, dosłownie dziewice i dziewicy , mordercy , twoja stara , muzyka! bo to narzędzie szatana do rozsiewania złego! ..a zastanówcie się co to jest dobro i zło ...niby rodzice uczyli na początku życia ale to nie jest wartosc uniwersalna tylko indywidualna ...któreś tam. nie kradnij ....jeśli komuś nie udało się życie i zazwyczaj je ze śmietnika albo je kupę, ukradnie coś ze stoiska np. jabłko bo chce pozbyć się posmaku kupy ...to jest zło? na pewno nie dla tej osoby która weźmie jabłko bo dla tej osoby jest dobre ....a inne tam. nie zabijaj ...nie odnosi się specyficznie do ludzi więc jeśli zabijesz komara,muche,krowe,świnie które są również stworzeniami boskimi masz grzech śmiertelny .....ale co to ..wystarczy iść do budki z księdzem i możesz się całego bagażu pozbyć ...jakie to sprytne...tylko czekać kiedy będą takie automaty z rozgrzeszeniami jak z batonikami ...wybierasz guzik bardzo, średnio i mało wrzucasz dwa złote *dzyń* leci rozgrzeszenie

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2014-06-20, 09:41 
Oni................ nie czytałam dokładnie, ale wpadło mi w oczy jedno zdanie, mianowicie to o zabijaniu.
Morderstwo grzech śmiertelny i ksiądz nie może udzielić rozgrzeszenia,
Bóg stwarzając świat daje zwierzynę , którą człowiek ma zabić i zjeść, ale ja tego nie rozumiem, musiało przecież minąć dużo czasu zanim odkryto że można mięso upiec, ale jedli surowe,
zapraszam Cię ja przygotuję pieczeń , razem upolujemy super ofertę w markecie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2014-06-21, 10:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
to było w biblii ,że można zabić, poćwiartować, zmielić i zjeść żyjące świadome swojego życia istnienie? ....zmieniłem zdanie bóg nie tylko jest strasznym egoistą, manipulantem ale też w moich oczach zyskał nowe miano śmiecia ...tak bardzo się nie wkurwiłem nawet gdy podczas oglądania "Królestwa niebieskiego" (świetny film swoją drogą) dowiedziałem się ,że kiedyś przykazanie #. nie zabijaj miało adnotacje "poza innowiernymi" ....niby mam dystans do wszystkiego ale jeśli chodzi o absurdy za którymi idą 3mld ludzi to mnie zalewa kał

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2014-08-31, 21:29 
a ja sie dobrze mam taki jaki jestem.a chola la la koledzy kokezanki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-02-18, 22:27 
nikt nikomu nie każe iść. Wystarczy aby być w zgodzie z sumieniem bez egoistycznego narzucania swego ... innym


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-02-28, 22:20 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Ewelinaaa napisał(a):
Oni................ nie czytałam dokładnie, ale wpadło mi w oczy jedno zdanie, mianowicie to o zabijaniu.
Morderstwo grzech śmiertelny i ksiądz nie może udzielić rozgrzeszenia,
Bóg stwarzając świat daje zwierzynę , którą człowiek ma zabić i zjeść, ale ja tego nie rozumiem, musiało przecież minąć dużo czasu zanim odkryto że można mięso upiec, ale jedli surowe,
zapraszam Cię ja przygotuję pieczeń , razem upolujemy super ofertę w markecie :D

rewelacyjne E, bardzo fajne

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-03-22, 01:03 
Bóg stworzył człowieka nie małpoluda. Osoba wierząca nie może zapominać o takim szczególe. Co do teorii Darwina to cały czas jest to tylko teoria nie poparta żadnymi faktami. Biblia jest natomiast podparta i umiejscowiona w historii


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-05-13, 14:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 14:33
Posty:3
gantal napisał(a):
Biblia jest natomiast podparta i umiejscowiona w historii

To mnie chłopie teraz rozbawiłeś. Faktycznie dużo postaci z biblii istniała, ale biblia jest tak podkolorowana, że nikt rozsądny nie brał by jej jako wartościowe źródło informacji historycznych :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-07-26, 17:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-07-26, 16:33
Posty:21
a ja nie wierzę w religię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobrze się z tym czujecie?
PostNapisane: 2015-08-15, 12:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-15, 11:48
Posty:13
Teoria Darwina nie jest poparta żadnymi faktami? Proponuję poczytać trochę a potem się mądrzyć. Biblia może i jest umiejscowiona w historii, mniej więcej wiadomo, kiedy była pisana, natomiast jest to opowieść pisana przez ludzi dla ludzi - to co jest tam zapisane nie jest zapisem historii, to wszystko się czyta niedosłownie, Biblia jest pełna metafor. Biblia to nie fakt. Teoria Darwina - tak.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO