dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ideał człowieka... jest wśród nas!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-16, 13:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-12-16, 12:54
Posty:11
Lokalizacja: Starachowice
Jest zagorzałym obrońcą życia ludzkiego. Kiedy ktoś zagraża nienarodzonym dzieciom albo schorowanym starcom, nie waha się ich bronić. Wyznaje ponadczasowe, sprawdzone wartości moralne, a nawet propaguje je w rozmaitych mediach. Wyróżnia się sprytem, inteligencją, doświadczeniem życiowym, umiejętnością pokonywania wszelkich trudności. Jest bardzo wymowny i charyzmatyczny - potrafi zachęcić miliony ludzi, by podążały jego drogą. Posiada poczucie humoru oraz cięty język, przy czym nigdy nie używa wulgaryzmów. Nie pije, nie pali, nie zażywa narkotyków. Jego koncentracja na sprawach duchowych sprawia, iż brzydzi się wszelkimi perwersjami. Choć nie należy do młodzików, nadal jest atrakcyjny fizycznie (a zarazem taki czysty, aseksualny, niedostępny). Bogaty, sławny, pełni ważną funkcję w społeczeństwie. Jest praktykującym chrześcijaninem, a zarazem niezwykle odważnym mężczyzną (nie waha się stawiać czoła przeciwnikom, którzy pragną go zniszczyć). Posiada ogromną siłę psychiczną, dar przekonywania. Natura obdarzyła go wspaniałym głosem, pasującym zarówno do przemówień, jak i monumentalnych pieśni. Jest wulkanem energii, źródłem inspiracji dla pisarzy i publicystów, aktywnym działaczem społecznym, wykładowcą...

A kto???

OJCIEC RYDZYK!!!
http://expatpol.com/img/stare15/28835_Rydzyk.jpg

_________________
"Lubię (...) ostrą walkę ze złymi kolesiami" (Katherine Alice Applegate)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-16, 14:28 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dobre, widze że umiesz opowiadać kawały ;D

W tym momencie:
Cytuj:
Choć nie należy do młodzików, nadal jest atrakcyjny fizycznie (a zarazem taki czysty, aseksualny, niedostępny).

leżałam na podłodze i płakałam że śmiechu ;D Aż mi się humor poprawił ;p

Wiesz co ja sądzę o panu Rydzyku? Że jest starym, stetryczałym, żadnym sławy, władzy i pieniędzy dziadem :> Który nie uznaję żadnych wartości, oprócz tych na których może zarobić, żadnych autorytetów, potrafi znieważyć głowę państwa, nie ponosząc za to konsekwencji, dyskryminuje innych ludzi tłumacząc się ŹLE POJĘTĄ wiarą chrześcijańską, ma w nosie uczucia innych ludzi, pcha się z buciorami w ich życie, wychowuje sobie armię wielbicieli, którzy mają tak samo pomieszane w głowie jak on i myślą, że mają prawo bez pytania i bez pozwolenia wytykać wszystkim błędy... I przepraszam jesli kogoś uraziłam ale takie jest moje zdanie na ten temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-16, 15:05 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Heh dobry ten kawałeczek :)) Ja bym napisała w skrócie że to antysemita która kocha mamonę ale Ty ładniej to napisałaś ;p

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-16, 16:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
njnowak napisał(a):
OJCIEC RYDZYK!!!

Hahahahahaha ta końcówka....jak to przeczytałam to wybuchnęłam śmiechem :mrgreen:
njnowak napisał(a):
Choć nie należy do młodzików, nadal jest atrakcyjny fizycznie (a zarazem taki czysty, aseksualny, niedostępny).

A to mnie poprostu rozwaliło ;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-17, 17:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-12-16, 12:54
Posty:11
Lokalizacja: Starachowice
Ema - sugerujesz, że o. Tadeusz jest brzydki i nieatrakcyjny? :evil: A ja uważam, że trzyma się całkiem nieźle (jak na swój wiek). Bądźmy szczerzy: wcale nie wygląda na 62 lata, tylko na 54-56. Nieźle, prawda? 8-)

NIE postrzegam o. Rydzyka jako "starego, stetryczałego, żadnego sławy, władzy i pieniędzy dziada", tylko fajnego, "charakternego" człowieka... Cóż, o gustach się nie dyskutuje. Każdy potworek może mieć rzesze amatorek. :mrgreen:

Natty - słucham Radia Maryja już od pół roku, jednak nie usłyszałam jeszcze żadnej wypowiedzi antysemickiej. Może kiedyś RM głosiło poglądy antyżydowskie, ale teraz ich NIE MA, po prostu NIE MA!!!

Asiula_14_15 - lubię antyseksualistów :oops:

_________________
"Lubię (...) ostrą walkę ze złymi kolesiami" (Katherine Alice Applegate)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-17, 17:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
njnowak napisał(a):
Ema - sugerujesz, że o. Tadeusz jest brzydki i nieatrakcyjny? :evil: A ja uważam, że trzyma się całkiem nieźle (jak na swój wiek). Bądźmy szczerzy: wcale nie wygląda na 62 lata, tylko na 54-56. Nieźle, prawda? 8-)


Nie sugeruję - tylko po prostu tak uważam ;) Mam prawo ;) Tymbardziej że chyba większość pań na tym forum się ze mną zgodzi...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-17, 17:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-12-16, 12:54
Posty:11
Lokalizacja: Starachowice
Mimo wszystko, o. Rydzyk trzyma się lepiej, niż WIĘKSZOŚĆ 62-latków.

_________________
"Lubię (...) ostrą walkę ze złymi kolesiami" (Katherine Alice Applegate)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-17, 22:27 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
ema napisał(a):
Tymbardziej że chyba większość pań na tym forum się ze mną zgodzi...

Ja jak najbardziej się z Tobą zgadzam :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-19, 19:37 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
A jakich audycji tam słuchasz? Tam w ogóle leci normalna muzyka ?
Może ja też się przerzucę na RM, tak z ciekawości można by posłuchać :) :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-19, 21:02 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Natty napisał(a):
tak z ciekawości można by posłuchać :)

Ja kiedyś wieczorem słuchałam tak na poprawę humoru, bo to śmieszne jest szczerze mówiąc :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO