dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-09, 15:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 12:55
Posty:25
O lol, na jaki wy temat gadacie, Jezus się urodził, nie wiem gdzie :PObrazek Wszędzie :D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2008-02-10, 00:58 przez Maciekx12, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-09, 15:26 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
Maciekx12 napisał(a):
O lol, na jaki wy temat gadacie, Jezus się urodził, nie wiem gdzie :P Wszędzie :D

nie bądź taki poważny , nikt tu Chrystusa nie chce obrazić
jak by mógł , to żartował by razem z nami

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 17:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 14:59
Posty:9
Jezus nie był żydem, żydzi odrzucili nauki Chrystusa oraz Jego Boskość, nadal w zaparciu czekają na jakiegoś swojego Mesjasza zniewalającego gojów. Natomiast co do narodowości, Jezus był poczęty z Ducha Świętego, Jego Ojcem jest Pan Bóg, więc nie człowiek, więc nie może być narodowości żydowskiej. Maryja natomiast była Galilejką - nie wiem czy żydówką, ale w takim wypadku sama narodowość nie jest tak istotna. Pan Jezus Chrystus był obrzezany, ale był to zwyczaj typowy dla tamtej kultury oraz zwyczajów, który wykraczał poza judaizm. Proszę zwrócić uwagę na dwa sformułowania: Żyd [pisane z dużej litery] - człowiek narodowości żydowskiej, pisownia tak jak Polak, Niemiec, Anglik, żyd [pisane małą literą], wyznawca judaizmu, pisownia tj. chrześcijanin, buddysta, rodzimowierca.
Christus Rex!
marbel napisał(a):
jak by mógł , to żartował by razem z nami

Skąd taka pewność? Skąd wiesz co w takiej sytuacji uczynił by Pan Jezus?
Natty napisał(a):
Chociaż jestem niewierząca (tak się wyrażę) ale i tak dla mnie to czysta herezja.

Herezja to pojęcie wewnątrz chrześcijaństwa, w ustach zadeklarowanego niewierzącego dziwnie to brzmi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-22, 21:29 
Czy to ma znaczenie jakiej narodowości był Jezus?? Chyba ważniejsze jest co uczynił dla nas, dla ludzkości


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-23, 19:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
dziwna dyskusja, zaczeta blagą, skonczona moralizatorska wypowiedzia zalatujaca wszechwiedza, naszczescie dobrze podsumowana przez malami26, bravo

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-23, 21:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-22, 21:31
Posty:15
masz rację Butters dyskusja jest dziwna :-/ po co pisać o czymś co nie ma wielkiego znaczenia a budzi zbędną polemikę niecałkiem na temat


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-24, 14:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
Cytuj:
po co pisać o czymś co nie ma wielkiego znaczenia a budzi zbędną polemikę niecałkiem na temat


Jak to nie ma wielkiego znaczenia. PrZecież nowy testament zaczyna się rodowodem Chrystusa wyprowadzonym od Abrachama - ojca narodu, przez króla Dawida. Ma to niestety znaczenie bo Bóg obiecał i Abrachamowi i Dawidowi , że Masjasz urodzi sie z ich potomków.
Trzeba tylko o tym wiedzieć, a ludzie piszą głupoty bo im nikt nie wytłumaczył - bo takich mają nauczycieli.

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO