dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-17, 11:09 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
nie napisał(a):
Na pewno nie mieszałbym do tego diabła i innych przebierańców, raczej alte ego i archetyp cienia. Demony jako podświadome pozostałości (zwierzęce formy) z wczesnych etapów rozwoju płodowego.


Możesz trochę rozwinąć tą myśl? :)
bo zaczyna być ciekawie, a przyznam szczerze że nie spotkałam się jeszcze z taka teorią :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-13, 22:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 19:14
Posty:34
ema napisał(a):
nie napisał(a):
Na pewno nie mieszałbym do tego diabła i innych przebierańców, raczej alte ego i archetyp cienia. Demony jako podświadome pozostałości (zwierzęce formy) z wczesnych etapów rozwoju płodowego.


Możesz trochę rozwinąć tą myśl? :)
bo zaczyna być ciekawie, a przyznam szczerze że nie spotkałam się jeszcze z taka teorią :)


UWAGI NA TEMAT DEMONÓW

"Magiczne reprezentacje demonów zdają się być pomieszanymi, koszmarnymi kombinacjami części ludzkich i zwierzęcych. Uczeń powinien wziąć pod uwagę fakt, że człowiek ewoluował z innych ziemskich stworzeń i w okresie płodowym powtarza wędrówkę od pojedynczej komórki do "homo sapiens" - odtwarzając, w ciągu pierwszych trzech miesięcy od zapłodnienia, struktury owadzie, rybie, płazie, ptasie i ssacze. W rzeczy samej dopiero w trzecim miesiącu, kiedy płód zyskuje ludzki kształt, może być oficjalnie uznany za schronienie ludzkiej duszy. Demoniczne kształty symbolizują substruktury ludzkiego mózgu, albo też próby komunikacji i symbiozy pomiędzy różnymi gatunkami. Jest to kolejny powód dla którego nie powinno się obawiać demonów, lecz próbować je zintegrować w swojej wizji Wszechświata. Ludzkość może się rozwijać jedynie poprzez eksperyment, a demoniczne formy symbolizują eksperymenty ewolucji. Niektóre z takich eksperymentów należą do przeszłości, będąc ślepymi zaułkami, inne zaś ciągle znajdują się w toku. Któż może powiedzieć gdzie mogą one prowadzić? Dlatego też mądry aspirant zakłóca naturalne procesy w tak małym stopniu jak to tylko możliwe, ograniczając się do wykonywania swojej Prawdziwej Woli.

I-Ching, 38 KUEI
Marcelo Ramos Motta" http://thelema.pl/demons-pl.htm

Proszę bardzo :)

_________________
www.mojapierwszakomorka.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2010-10-31, 01:41 
Miałem problem z opętaniem jak byłem młodszy .I wiele walki mnie to kosztowało i wiele pracy dobrych ludzi.Ostatnio bylem pierwszy raz na mamre .Przeżyłem szok.Bulwersacja na maksa I powiem jedno.Taka szopka to po prostu zbieranie kasy na ludzkim bólu.Taki shit może robić wrażenie albo na lemingach albo na ludziach którzy sami nie mieli prawdziwego problemu z szatanem.Tam ludzie mają 2 minutowe egzorcyzmy .Ja pierdziele po prostu masakra.I każdy mówi wtedy zmienionym głosem że to on ma lucyfera.Idioci chyba i nieuki.Lucyfer jest jedynym demonem który wiemy z Bibli że na pewno nie opętuje.Jak ktoś umie czytać to wie że on został strącony do odchłani a to inne demony działają na świecie.Poza tym gdyby sam Lucyfer wychodziło po 1,5 minucie to bym chyba sie zesrał ze smiechu.Jakies pomniejsze gwno wychodziło ze mnie prawie rok przy pomocy 2 zakonników a oni na Mamre pozbywają się księcia z piekieł w 2 minuty z 20 soób jednocześnie.Tak tak.Są tam masowe i grupowe egzorcyzmy.A na końcu tego cudawianki feat reklamuje się książeczki o egzorcyzmach i można ja kupić już wewnątrz kościoła.Parafia w częstochowie koło galerii jurajskiej ,Masz prawdziwy problem ze złymi mocami to omijaj to miejsce.Idź do dominikanina albo egzorcysty który przyjmuje na plebani bo tutaj to się tylko kasę i lans zbija.Do tego ta szopka z charyzmatami.W bibli jasno jest napisane o czarach przecież.O wróżbitach itp.Same kłamstwa tam sąNp taki dar języków to nie bełkot tak jak oni mówią tylko jest to mówienie tak że każdy obcy cię rozumie niezalerznie od pochodzenia.Poczytajcie biblie a mamre kopnijcie w dupe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2010-12-08, 12:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Sądzę młody przyjacielu,że ta osoba,która Ci chce pomóc powinna wcześniej powiedzieć o warunkach jakie trzeba spełnić aby być uwolniony od działania"złego ducha".Pierwsze-uwierzyć,że Bóg może to sprawić,drugie-pojednać się z Nim przez sakrament pokuty(spowiedż)przyjęcie Komunii św.gorąca modlitwa(post)użycie święconej wody,no i trochę poczytać tych broszur bo tam są zebrane przez egzorcystów bardzo ciekawe informacje i doświadczenia.Szatan jest twórcą niezliczonych fałszywych religii,sekt,ideologii,filozofii,doktryn,kierunków w sztuce i literaturze,magii,wszelkich form okultyzmu i spirytyzmu,którymi nieustannie łudzi,karmi i ogłupia miliony ludzi,którzy z braku dobrej woli nie chcą zbliżyć się do wiary w jedynego prawdziwego Boga,który w pełni objawił się i żyje tylko w Kościele Katolickim.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2010-12-08, 19:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
Jestem ciekaw jakie to duchy opętały bardzo pobożnych ludzi w Jasenowac. Najciekawsze, że mordowali tam tysiące ludzi z bogiem na ustach

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2011-01-04, 19:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Patronie Kościoła Powszechnego święty Michale Archaniele,wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądż naszą obroną.Oby go Bóg pogromić raczył,pokornie o to prosimy,a Ty Wodzu niebieskich zastępów,szatana i inne złe duchy,które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,mocą Bożą strąć do piekła.Amen.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2011-01-05, 13:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-05, 12:09
Posty:1
"Miałem problem z opętaniem jak byłem młodszy .I wiele walki mnie to kosztowało i wiele pracy dobrych ludzi.Ostatnio bylem pierwszy raz na mamre .Przeżyłem szok.Bulwersacja na maksa I powiem jedno.Taka szopka to po prostu zbieranie kasy na ludzkim bólu.Taki shit może robić wrażenie albo na lemingach albo na ludziach którzy sami nie mieli prawdziwego problemu z szatanem.Tam ludzie mają 2 minutowe egzorcyzmy .Ja pierdziele po prostu masakra"


Spotkania Wspólnoty Mamre są spotkaniami ewangelizacyjno-modlitewnymi.Głoszenie Słowa Bożego,kerygmatu z wiarą.Charyzmatem wspólnoty jest EWANGELIZACJA,przybliżanie Królestwa Bożego.Podczas spotkań często objawia się moc Boża,jak sam Jezus obiecał.Zły duch manifestuje ,ujawnia się.Wiele spraw ludzie oddają w modlitwach wstawienniczych Bogu.Oczywistą sprawą jest,że osoby mające wielkie problemy duchowe muszą się udać do egzorcysty najlepiej diecezjalnego.
To co napisałeś jest wielką niesprawiedliwością i wręcz oszczerstwem.
Osobiście znam osoby,które po latach walki duchowej( wielokrotnych,wielogodzinnych egzorcyzmach) ,dzięki miłosierdziu Bożemu zostali uwolnieni.
Jak piszesz miałeś z tym do czynienia,Dziwi mnie Twoja agresja, może zbyt płytkie i powierzchowne przyjżenie się wspólnocie.
Jednak wierząc w obietnice Bożą "po owocach ich poznacie"- setki jak nie tysiące nawracajacych się,odżywające rodziny,powrót po latach do Kościoła.....Wszystko ZAWSZE w rękach Bożych więc się nie lękam,ale milczeć też nie mogę na tak wielką niesprawiedliwość z Twojej strony.


filotea


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2011-01-17, 19:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Pragnących zobaczyć osobę zniewoloną przez złe duchy(usłyszeć ich głosy)aby uwierzyły,że Bóg ma nad nimi władzę odsyłam na stronę You Tube Anneliese Michel jest tam 10 filmików.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2011-01-19, 22:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 17:00
Posty:18
a może zamiast egzorcysty psychoterapeuta?

_________________
"Człowiek proponuje, Bóg dysponuje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opętanie
PostNapisane: 2011-01-24, 20:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
W dzisiejszym świecie jak nigdy przedtem jest niezliczona ilość opętanych ludzi,a w bardziej skrajnych przypadkach umieszcza się ich w zakładach psychiatrycznych,wobec których medycyna jest bezsilna,gdyż chodzi tu o chorobę duszy,którą tylko i wyłącznie sam Bóg może uzdrowić i uwolnić z niewoli szatana.Dlatego są tu potrzebni święci biskupi i kapłani egzorcyści a nie psychiatrzy,z których niejeden sam potrzebuje uzdrowienia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO