dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polecam dla Ludzi z Wartościami
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-21, 15:44 
Ostatnio natrafiłam na świetny portal. Www.nasza-barka.pl jest adresowany do wszystkich, którzy żyją wartościami chrześcijańskimi lub ich poszukują, chcą dyskutować, rozwijać się i czynić świat lepszym, zgodnie z zasadami Ewangelii. W naszej-barce można spotkać znajomych ze wspólnot, pielgrzymek czy innych wyjazdów organizowanych w tym środowisku. Osobiście polecam!
eMilka

A może słyszeliście o tym portalu? Co o tym myślicie? Czy tylko ja tak optymistycznie zareagowałam na wieść o powstaniu w/w portalu?
Pozdrawiam

www.nasza-barka.pl
www.przeznaczeni.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 02:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
bardzo mnie porusza jak ktoś nazywa swój temat tematem -dla wartościowych -posuwasz się za daleko , oceniając innych na podstawie swoich podejrzeń -ze mogą nie podzielać twojego zdania

żyć zgodnie z zasadami ewangelii - a ja pytam której? oficjalnej ? czy apokryficznej?
odrzuconej przez KK z powodu braku możliwości wykorzystania jej w celach propagandowych

piszesz o poszukiwaniu wartości chrześcijańskich. a ja pytam jakich?
tych związanych z krucjatami ,poparciem dla holokaustu
z czarnym generałem jezuitów suwerenem suwerenów , z ekumenizmem którego celem jest stworzenie globalnej jednolitej religii ?
z poparciem eugeniki ?
przykro mi to pisać ale kościół chrześcijan który powstał wraz ze śmiercią mitycznego Chrystusa , został przetransferowany przez sam kler w kościół czczący wartości lucyferiańskie
ameno

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-07, 16:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
nasza-barka? jak to wogole brzmi, komercja zalatuje az milo...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-24, 22:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-22, 21:31
Posty:15
każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i to co dla jednych jest wartościowe i ma znaczenie dla innych nie musi, żarliwe krytyki nie wniosą nic nowego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-25, 00:20 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Przeczysz sama sobie... Butter wyraził swoje zdanie, a że jest krytyczne.. cóż... dla niego wartościowe.

PS:

Dla mnie nasza-barka też dziwna sprawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-25, 20:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-22, 21:31
Posty:15
wyraził swoje zdnie podobnie jak eMilka, Ty czy ja, dla niej to "wartościowa" stronka dla Was wartościowe jest coś innego np zdanie krytyki

[ Dodano: 2008-09-25, 20:13 ]
a tak w ogóle to każdy ma inne wyznaczniki wartości, więc nie ma nad czym dyskutować. Jedna stronka może być bez sensu a kilka stronek o danej tematyce ogólnie może być spox


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-25, 20:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
do zarliwosci mi daleko malami26, nie martw sie, jak sama stwierdzasz wyrazam tylko swoja opinie, a ze jak widze nie jest zgodna z twoja? no coz, nie jestesmy tacy sami i niech tak pozostanie, pozdrawiam :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-26, 16:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-22, 21:31
Posty:15
pozdrawiam:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-24, 19:05 
marbel napisał(a):
przykro mi to pisać ale kościół chrześcijan który powstał wraz ze śmiercią mitycznego Chrystusa , został przetransferowany przez sam kler w kościół czczący wartości lucyferiańskie


Masz wiele racji Marabel, tylko niepotrzebnie wrzucasz Jezusa i kościół do jednego wora. Podobnie z ewangeliami jest - apokryfów jest wiele. Rozumiem , że jak ktoś ma w domu podróbke Picassa, to on nie żył albo nie tworzył ?
to przesada chyba lekka . Ja uwazam, że Chrystus głosił wspaniałe zasady i ktoś zapisał je w ewangelich. Bo chyba ci rybacy co je spisali nie wymyślili tego sami. A że koścół nie ma z nimi nic wspólnego to całkiem inna bajka .

Polecam wpisać w wyszukiwarkę Jasenovac katolicki Oświęcim. Skóra cierpnie na tych "sług bożych" .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-26, 21:03 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ktoś stwierdził, że zrobi biznes tak jak zrobili to autorzy naszej klasy czy sympatii i co?
oczywiście, katolicyzm w polsce i ogolnie katolicy to bardzo podatny grunt do robienia biznesu ;) i tak, nawet jest to w myśl Biblijnych 'morali' wg których żaden szanujący Chrzescijanin nie powinien się bratać z innowiercą lub osobą niewierzącą bo czeka go wieczne potępienie ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO