dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: śmierć kliniczna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-25, 00:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Mogłabyś bardziej o tym opowiedzieć? :) Opisać to jakoś..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-03-26, 07:49 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-12, 13:31
Posty:7
Lokalizacja: Z za rogu. :)
@roseola - Super by było jak byś opisała co przeżyłaś. W skrócie powiem, że moja mama miała śmierć kliniczną. Sama zapiera się, że to nie był sen. Odczucia były bardziej realne niż za życia, dlatego sen nawet nie wchodzi w grę. Znalazła się w tunelu po bokach tunelu znajdowali się bliscy, gdy do nich podchodziła zostawali wciągani w otchłań. Poszła w kierunku światła. Na końcu tunelu znajdował się piękny ogród. Mogła go oglądać jedynie zza płotu. Bardzo chciała się przedostać do ogrodu, lecz nie było bramy... Słońce było piękne i ciepłe. Można było się w nie wpatrywać bez przerwy, światło było łagodzące i wspaniałe, tak jak by leczyło rany. Jednak lekarzom udało się przywrócić czynności życiowe. Gdy lekarze ją budzili krzycząc "Wracaj do nas, nie umieraj, musisz wrócić" Pierwsze słowo, które powiedziała to ciche: "nie chcę..." Wtedy było wiadome, że żyje. Ogólnie było to w latach 80. Mama miała raka piersi. Guz był wielkości pomarańczy i oplatał część serca. Ogólnie moja mama przeżyła już 16 operacji na raka ma już prawie 60 lat i walczy z rakiem od 20 roku życia. Niedawno po ciężkiej chemioterapii złamała nogę. Ale po roku męczarni już ma się dobrze... Dodam, że pali papierosy od 17 roku życia i ma się dobrze. Pozdrawiam serdecznie. :)

_________________
"Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-03-26, 19:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
W takim razie życzę mamie zdrowia. Roseola opisz też ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-05-23, 00:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 23:41
Posty:1
Kiedy jeszcze swego czasu pracowałem w operze, poznałem tam pewnego starszego pana, który, jak się później okazało, miał 60 lat, swoją firmę i tutaj dorabiał sobie z nudów. Opowiadał mi jak przechodził operację wycinania wyrostka, która poszła źle... bardzo źle. Szczegółów Wam nie powiem bo nie chce ściemniać a dokładnie nie pamiętam. Natomiast opowiadał że nastąpiła u niego śmierć kliniczna. Z tego co czytałem i co napisał gaspare, ci co przez to przeszli mieli podobne doświadczenia z tym, że ten mój znajomy rzeczywiście widział tunel z światłem na końcu, natomiast nie widział rodziny ani nikogo. Z każdym krokiem w kierunku tego światła czuł coraz większe kojące ciepło, a potem usłyszał głos że to nie jeszcze nie jest jego czas i wrócił. śmierć kliniczna jest tutaj rzeczywiście ciekawie opisana i nie odbiega od standardów doświadczeń. Natomiast znajomy zaskoczył mnie jednym - mianowicie odkąd przeszedł przez śmierć kliniczną facet nie może doczekać się aż tam wróci, aż rzeczywiście umrze... to jest coś co się rzadko słyszy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-08-25, 05:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
Więc dlaczego śmierć kliniczna i odczucia podczas niej nie są brane jako sen ... identycznie jest nieaktywny zmysł krytyczny czyli podejmowanie obiektywnych decyzji ... jeśli komuś przyśniły się wyobrażone przez podświadomość aniołki i chmurki to byłby przekonany ,że był w niebie . Mnie tak samo ciekawi życie jak i co jest po śmierci dlatego żyje, cóż :)

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-10-04, 12:54 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-04, 12:45
Posty:5
Tylko istnieją pewne podobieństwa w przekazach osób które taką śmierć przeżyły. Jak wypowiadają się pewni znawcy tematu, takie przeżycie jest niepodobne to ani halucynacji, ani snu. Jest to albo całkiem osobny stan którego jeszcze nie znamy, albo faktycznie coś tam po drugiej stronie jest.

_________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. lama to nie my je chwytamy, ale one nas chwytają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-10-15, 14:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Szczerze, to też bym chciał kiedyś tego doświadczyć... Rozwiało by to moje wątpliwości, na temat tego co jest na drugim świecie...

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2012-11-14, 12:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-14, 10:59
Posty:3
Opisz swoją historie jak możesz.

_________________
Budujesz dom sprawdź budowa domów poznań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2013-04-26, 21:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
sam nie pamietam swoich śmierci ,a przeżyłem je 2 z tego co mi opowiadali aczkolwiek czytlem lub słyszałem sprawozdania ze smierci kliniczmej ...kazda opisywala to czego osoba za zycia spodziewa sie po smirci ....wygladalo to jak sen .....jedni widzieli rozowe pola z motylkami ,a inni rozowe pola z aniolkami ... to mi wyglada bardziej na projekcje rzeczywistosci po smierci gdy podswiadomosc jeszcze zyje

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: śmierć kliniczna
PostNapisane: 2013-05-29, 13:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-05-10, 16:32
Posty:17
śmierć kliniczna to jest odpowiedni stan mózgu, lecz cialo tego nie przeżywa, w moim mniemaniu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO