dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

1+1=niepelna rodzina
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-10, 22:37 
Od dwoch miesiecy nie mozemy dluzej z trzyletnia corka dzielic zycia z nasza matka i zona. Niestety odeszla. Musze sie jeszcze do tego przyzwyczajac, podejrzewam, ze za pare lat bedzie latwiej, natomiast teraz jest jeszcze corka, ktora niestety musi jakos przezyc mimo tak ogromnej straty w tak mlodym wieku. Myslicie ze jest cos, co sprawiloby latwiej przejsc jej ten krotki okres? Na razie caly czas pyta gdzie jest mama, i na szczescie pyta coraz rzadziej, bo ciezko mi zniesc rozmowy na ten temat, oprocz pierwszej takiej sytuacji ktora oczywiscie byla najgorsza, to teraz juz sam nie wiem, czy uda mi sie zniesc jeszcze jedno takie pytanie. To jak, moze jakies doswiadczone mamy, albo ludzie z podobna tragedia w rodzinie sa w stanie mi doradzic? Ja wiem, ze slaska rodzina zawsze spiera, ale nie wiem czy sama rodzina Tosi wystarczy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: 1+1=niepelna rodzina
PostNapisane: 2016-01-12, 01:04 
bardzo mi przykro. spotkala Cie strasza sytuacja... na pewno sobie poradzicie. poslij dziecko do przedszkola. slyszalam,ze wesole siodemki w katowicach maja b.dobra opinie. w towarzystwie bedzie jej latwiej zniesc te gorycz straty. nie mozesz brac wszystkiego na siebie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO