dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Ciuszki dla dzieci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-22, 11:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Ja w ciucholandach dziecku bym bała sie kupić nie wiem jakoś nie jestem przekonana.Większość zamawiałam na allegro ale w sklepach stacjonarnych jak najbardziej też lubię kupować :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ciuszki dla dzieci
PostNapisane: 2016-06-24, 16:06 
Kupuję wszystko w sieci, dla dzieci łatwo o rozmiar. A ceny zdecydowanie lepsze niż w sklepach stacjonarnych. Teraz kupuję na arena.pl, polecam, mają dobry program zbierania punktów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ciuszki dla dzieci
PostNapisane: 2016-08-30, 23:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-30, 22:49
Posty:4
buty kupuję online, dla siebie i dzieci coraz częściej. jedyne czego nie kupuję przez internet to jeansy, bo to już trzeba dobrze dopasować jednak. a buciki dla dzieci najczęściej w krasnalu - taki sklep online, bo mają super ceny, a mam pewność, ze buty od polskich producentów i z atestem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ciuszki dla dzieci
PostNapisane: 2016-10-24, 05:30 
z pewnością rzeczy kupowane online sa tańsze, także warto szukać. z bucików polecam http://krasnalbydgoszcz.pl/ ale mają też sklep właśnie internetowy, wybór szroki i ceny znośne jak na tak porządne buty :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ciuszki dla dzieci
PostNapisane: 2016-11-16, 01:08 
dziewczyny jak tak polecacie tego Krasnala, to aż chyba trzeba go wypróbować :) idealna pora, bo przed świętami, to nowe butki pod choinkę czy od mikołaja - jak znalazł :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ciuszki dla dzieci
PostNapisane: 2017-10-23, 17:37 
Na psoty.com są śliczne ubranka, warto zerknąć i zobaczyć. Materiały są bardzo dobrej jakości, po wielu praniach nie są rozciągnięte, ani nie tracą koloru.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

buty dla dzieci
PostNapisane: 2017-11-23, 15:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-11-10, 22:55
Posty:6
Idzie zima wiec warto sie skupić juz na butach zimowych. fajne sa teraz rózne wzory i modele https://bosastopka.pl/Buciki-skorzane-zimowe-Tikki-Brown-Delight-p603
ale najwazniejsze zeby były porzadne i nie przemakały a naszym dziecziaczkom żeby stópki nie marzły. Bo niestety zdarza mi sie sspotkac dzieci np na sankach w rozklejonych butch :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO