dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-21, 18:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 11:55
Posty:50
i to jest rewelacyjny pomysł, zafundować urlop w ramach prezentu ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-11-22, 01:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-11-14, 20:24
Posty:13
mój tato ma urodziny dzień po mnie, także zawsze łączymy obie uroczystości i np w tamtym roku skoczyliśmy najpierw do kina a poźniej do spa żeby się zrelaksować :] chociaż chciałbym w tym roku dostać jakiś niezły zegarek ;p a co do prezentu to dla mnie ciekawa książka wydaje się dobrym pomyslem ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-11-23, 20:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-11, 09:23
Posty:38
w sumie każdy z pomysłów które padły jest dobry, no ale każdy człowiek jest inny i nie dla każdego to samo bedzie pasować, np wątpie żeby mój tato był zadowolony z urlopu bo to pracoholik, a ja wręcz przeciwnie, chętnie powylegiwałabym się gdzieś :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-11-25, 11:01 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 12:22
Posty:5
Najważniejsze to zaobserowac, podpytac i wtedy znajdzie sie prezent idelany dla kazdej osoby, bo takie oglne prezenty sa niby ok, ale czy tak naprawde ktos by go chciał, a moze bardziej by sie cos innego przydało??Ja tam zawsze podpytuje, obserwuje mojego ojca i nigdy nie mam problemu z prezentem, ale jak sie z kims nieprzebywa, nie rozmawia to moze byc problemem...

_________________
wentylacja z odzyskiem ciepła


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-12-01, 18:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Też bym podpytywał, ale tak myślę, że nawet jak papa się wykręca i nie chce powiedzieć,
to zawsze można uderzyć w klasykę: jakiś oryginalny zegarek męski, może portfel czy saszetka na kasę - byle nie perfumy... to zwykle ciężko trafić w ojcowski gust


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-12-12, 14:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-12-02, 16:28
Posty:18
a może voucher na wymianę opon, kolację (wtedy może zabrać również mamę ;)) takie oferty często można znaleźć na zakupach grupowych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-12-13, 10:21 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
Dawid27 napisał(a):
Też bym podpytywał, ale tak myślę, że nawet jak papa się wykręca i nie chce powiedzieć,
to zawsze można uderzyć w klasykę: jakiś oryginalny zegarek męski, może portfel czy saszetka na kasę - byle nie perfumy... to zwykle ciężko trafić w ojcowski gust

zgadzam się z tym pomysłem zegarka, sama postawiłam właśnie na taki prezent, ale nie z okazji urodzin tylko na Święta i kupiłam tacie zegarek z wyprzedaży, dokładnie taki:

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2012-12-21, 23:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-12-21, 22:52
Posty:13
Może jakąś ciekawą książkę,mój lubi kryminały.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2016-11-23, 01:20 
A myślałaś może o jakimś zegarku dla taty? Mój był ostatnio zachwycony z takiego właśnie prezentu. Ja zamawiałam ze strony e-zegarki.pl. Przeglądnij sobie, myślę, że znajdziesz jakiś fajny dla swojego taty :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kupić ojcu na urodziny?
PostNapisane: 2017-01-10, 11:47 
A może dla taty jakąś fajną wiertarko wkrętarkę? Takie prezenty są zawsze trafione, bo sprzęt zawsze w domu się przyda. A tata na pewno się ucieszy. Widziałam takie wiertarko wkrętarki na stronie wasserman.pl i to w całkiem przystępnej cenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO