dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: co na prezent młodej parze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-24, 14:40 
Pieniądze :) albo jakieś talony, bony np. jubilerskie za zakupy w aparcie. Wtedy wiadomo że prezent będzie trafiony.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-06-28, 11:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
miałam ostatnio bardzo podobną sytuacje i wpadłam na coś mega fajnego (sama się dziwie, że są we mnie takie pokłady spontaniczności i pomysłowości :P )
Połączyłam prezent na takie spotkanie z prezentem ślubnym i wraz z chłopakiem wykupiliśmy dla pary młodej weekendowy pobyt w hotelu ze SPA. Znaleźliśmy całkiem niedrogi mega kameralny hotel Abidar w Ciechocinku i wszystko załatwiliśmy. Koleżanka wniebowzięta! Mówiła, że jadą tam jeszcze raz do SPA za kilka miesięcy tak im się spodobało :3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-06-30, 11:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
hmm a moze jakas fajna http://www.elway.biz/39-posciel-3d-rozmiar-140x200 posciel 3D
z romantycznym wzorem? Wzorow i kolorow jest tysiace - dopasujesz cos dla nich odpowiedniego na 100%, a taka posciel - umili i ozywi sypialnie:>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-07-14, 14:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Dawanie pościeli juz dawno wyszło z mody. My kupiliśmy naszej kuzynce zestaw sztućców Gerlacha. Z prezentu byli bardzo zadowoleni, bo to jednak znana z dobrej jakości marka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-09-19, 16:59 
Takie sztućce to super prezent, sami taki mamy i jesteśmy z nich zadowoleni. Sztućce pięknie błyszczą nie niszczą się po zmywaniu w zmywarce. Moja mam ma tej samej firmy ale trochę inne i juz jej kilkanaście lat służą w idealnym stanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-09-20, 17:15 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Czasy kiedy dawało się pościele,ręczniki czy kpl garnków,sztućcy dawno wyszły z mody- dzisiaj daje się kopertę i dajemy tyle na ile nas stać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-09-26, 19:24 
Ja dostałam w prezencie garnki gerlacha - świetny design idealnie pasujący do mojej kuchni, a przede wszystkim ekonomiczne w użytkowaniu na mojej płycie indukcyjnej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-10-03, 15:21 
Świetne są te garnki, szybko się w nich gotuje ja też mam takie to wiem jaka to wygoda w kuchni :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-11-07, 11:53 
Wygoda w kuchni, szybkie i łatwe gotowanie, łatwe utrzymanie w czystości itd. Same zalety. Ida swieta i uważam, że to byłby dobry prezent dla każdego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co na prezent młodej parze
PostNapisane: 2016-11-12, 08:10 
magdagda napisał(a):
Ja dostałam w prezencie garnki gerlacha - świetny design idealnie pasujący do mojej kuchni, a przede wszystkim ekonomiczne w użytkowaniu na mojej płycie indukcyjnej.


Nie wiedziałam, że te garnki z Gerlacha można stosować na płycie indukcyjnej. Te garnki są w takim razie jednymi z najbardziej uniwersalnych i użytecznych na rynku a w dodatku ładnie wyglądają.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO