dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Elewacja domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-21, 14:52 
Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiam się już drugi miesiąc, na jaką elewację domu się zdecydować. Chciałabym, żeby nie była tak podobna do elewacji jakie widzi się na każdym kroku. Czy drewniana elewacja domu jest modna? Czy może zastosować tylko drewniane elementy elewacji? Nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić. Oglądałam tysiące projektów zupełnie innych domów, szukając inspiracji. Ciągle nie jestem przekonana do żadnego pomysłu. Doradźcie coś co jest teraz na topie. Muszę się zdecydować jak najszybciej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Elewacja domu
PostNapisane: 2017-07-21, 20:02 
Witaj!
Mam dla Ciebie dwie propozycje.
W ostatnim czasie w trendach elewacyjnych bardzo modne jest połączenie drewna z kamieniem np. łupkiem kwarcytowym, piaskowcem. Ciekawym zestawieniem jest także drewno z betonem dekoracyjnym, co o tym myślisz?

Drugą propozycją jest elewacja z drewna na całej powierzchni, tutaj możesz bawić się kolorem, np. inspirując się skandynawskimi barwnymi elewacjami, lub łącząc różne rodzaje drewna, np. merbau z modrzewiem syberyjskim? Pamiętaj że zarówno przy pierwszej jak i drugiej propozycji, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego drewna oraz właściwie zastosowana impregnacja. Te dwa czynniki wpływają na to jak długo Twoja elewacja będzie pięknie wyglądać.

Daj nam znać, jak podejmiesz decyzję. Pozdrawiam!

Ekspert Bodnex


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO