dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak fajnie spędzić czas
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-03, 15:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
Pytanie kieruję głownie do rodziców, szczególnie dzieci w wieku przedszkolnym, szkolny, dzielcie się swoimi pomysłami na fajne spędzenie czasu. Ja teraz mam chorujące dziecko i niestety zakaz ruszania się z domu, a dziecko się zaczyna nudzić, szukam w necie pomysłów na zabawy, gry,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2016-03-09, 14:20 
Szukaj zabaw w necie, na pewno znajdziesz sporo pomysłów, my robilismy ostatnio fotobudkę, dorobiliśmy sobie wąsy, śmieszne gadżety i było sporo śmiechu, pomysł tutaj znalażłam https://badzdlamnie.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2016-03-10, 14:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-16, 16:10
Posty:8
Na weselu u znajomych była taka fotobudka ;) Fajna sprawa, niezłe i śmieszne zdjęcia mamy teraz na pamiątkę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2016-03-11, 20:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Jesli często chorujecie to warto zmienić klimat, sama przerabiałam temat. Ale trzy tygodnie w górach w Nosalowym Dworze pomogło bardzo:) Tam na pewno spędzicie fajnie czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2016-03-15, 13:02 
Bardzo ciekawe pomysły są na tym portalu, nam już się udało zrobić kilka wyzwań :) Nawet nie sądziłam, że chłopcom bardzo się podobają te zadania kulinarne, foto budka też bardzo nam się udała.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2017-02-13, 10:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-12-07, 16:31
Posty:20
ja nie mogę się doczekać wiosny żeby siedzieć na polu w słoneczku :) póki co wiadomo dom i dom, więc ogląda się telewizję :) ale znalazłam nowy fajny program, on już dość długo leci na pulsie, ale ja do tej pory nie miałam za dużo czasu na tv. Nazywa się ale numer , ogólnie chodzi o to że pokazują reakcje ludzi na wkręcanie :) można się nieźle uśmiać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2017-02-13, 22:57 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ostatnio... gotowanie. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2017-06-08, 11:38 
Ja z dziećmi w taką pogodę robię sobie piknik. Często wyjeżdżamy gdzieś nad jezioro, żeby posiedzieć w słoneczku. Bardzo przydaje nam się wtedy lodówka turystyczna Ravanson, którą kupiliśmy w sklepie wasserman.eu Mamy na pikniku schłodzone napoje i można tam cały czas trzymać żywność, która musi być w chłodzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2017-07-21, 12:08 
Fajne pomysły :) My najczęściej chodzimy na basen, bo synek uwielbia pływać, w ciagu roku chodzi na lekcje do proSwimming i już bardzo dużo umie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak fajnie spędzić czas
PostNapisane: 2017-08-29, 14:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-08-29, 12:07
Posty:8
Ja wypowiem się nie z perspektywy rodzica, ale starszej siostry, która często zajmuje się 5-letnią siostrzyczką :) Ostatnio dosyć często razem pieczemy, a potem dekorujemy. Ostatnio wyszły nam śliczne babeczki :) Myślę, że to super pomysł na spędzanie czasu z dzieckiem. A jeśli szukacie jakiś ciekawych inspiracji, miejsc dla dzieci to warto zajrzeć na Pozytywka.com świetne atrakcje dla maluchów polecają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO