dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: meble do salonu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-18, 07:04 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Co do obicia kanapy to popytajcie czy nie mają tkanin Fargotexu - są rewelacyjne. I najlepiej wybrać coś z linii Magic Home, te tkaniny wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości, maja taka specjalna powłokę która zapobiega wchłanianiu się plam, zabrudzeń i łatwo je usunąć wodą i ręcznikiem papierowym po prostu, no chyba że jakaś uparta plama to pomoc szarego mydła może się przydać.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-08-18, 10:03 
Pani w domu napisał(a):
Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką mebli modułowych. Mam moduły z kolekcji possi light z Black Red White. Rzeczywiście moduły są bardzo funkcjonalne, można swój zestaw dowolnie skonfigurować, wybierasz jakie chcesz moduły i w jakich kolorach poszczególne fronty (w BRW do wyboru jest ok. 40 kolorów) i korpusy szafek. Decydujesz czy chcesz je wieszać czy stawiać na nóżkach (i rodzaj nózek też wybierasz z kilku dostępnych). Chyba nie ma opcji, żeby komuś nie udało się dobrać tych mebli pod siebie, no chyba że ktoś nie lubi nowoczesnego stylu, bo w takim są utrzymane.


A jak cenowo? Lubię BRW, o tej kolekcji jeszcze nie słyszałam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-08-19, 15:56 
Mam wypasioą szafkę TV i do tego cztery moduły wiszące (zresztą szafka też wisi na ścianie i jest bez nózek super to wyglada) i za to zapłaciłam trochę ponad 2 000. Wszystko zależy jakie moduły wybierzesz. Nawet szafek tv mam do wyboru kilka i ich ceny też się rożnia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-08-22, 12:51 
Pani w domu napisał(a):
Mam wypasioą szafkę TV i do tego cztery moduły wiszące (zresztą szafka też wisi na ścianie i jest bez nózek super to wyglada) i za to zapłaciłam trochę ponad 2 000. Wszystko zależy jakie moduły wybierzesz. Nawet szafek tv mam do wyboru kilka i ich ceny też się rożnia.


Świetnie, dzięki za info. A masz może jakiś link do cennika? Chętnie obejrzałabym sobie ceny poszczególnych modułów. A powiedz mi jeszcze, jak ma się sprawa z pojemnością? Zależy mi na pojemnych meblach, ale żeby nie wyglądały, jak wiszące klocki. ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-08-29, 09:03 
Agnieszka Fu napisał(a):
Świetnie, dzięki za info. A masz może jakiś link do cennika? Chętnie obejrzałabym sobie ceny poszczególnych modułów. A powiedz mi jeszcze, jak ma się sprawa z pojemnością? Zależy mi na pojemnych meblach, ale żeby nie wyglądały, jak wiszące klocki. ;]


Masz trzy głębokości, ale szczerze już nie pamiętam ich wymiarów :D Ja wzięłam te pośrednie i elegancko wszystko zmieściłam w meblach. Myślę, że tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?filterlang=pl&filtercollectionNames=Possi%20Light
Nie ma się co zastanawiać ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-08-30, 04:13 
Najfajniejsze meble widziałam w Agacie , producentów mnóstwo i to u nich zdecydowałam się kupić wszystkie mebelki łącznie z dodatkami do salonu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-09-14, 00:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
JustAgatka napisał(a):
Co do obicia kanapy to popytajcie czy nie mają tkanin Fargotexu - są rewelacyjne. I najlepiej wybrać coś z linii Magic Home, te tkaniny wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości, maja taka specjalna powłokę która zapobiega wchłanianiu się plam, zabrudzeń i łatwo je usunąć wodą i ręcznikiem papierowym po prostu, no chyba że jakaś uparta plama to pomoc szarego mydła może się przydać.

też mamy w salonie kanapę z materiałem fargotex, pomimo jasnego koloru jest właśnie łatwa w utrzymaniu. Flamy faktycznie schodzą bez większych problemów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-10-07, 19:45 
trelina napisał(a):
Najfajniejsze meble widziałam w Agacie , producentów mnóstwo i to u nich zdecydowałam się kupić wszystkie mebelki łącznie z dodatkami do salonu.

Widziałam tam fajny narożnik, tylko ciągle nie wiem czy kupić go w skórze czy jednak w materiale...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-10-08, 09:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
roszka napisał(a):
trelina napisał(a):
Najfajniejsze meble widziałam w Agacie , producentów mnóstwo i to u nich zdecydowałam się kupić wszystkie mebelki łącznie z dodatkami do salonu.

Widziałam tam fajny narożnik, tylko ciągle nie wiem czy kupić go w skórze czy jednak w materiale...



Skóra wygląda bardziej elegancko, ale za to materiał jest przyjemniejszy,cieplejszy.A po drugie mając wersalkę skórzaną bardzo trzeba uważać,aby gdzieś czymś nie porysować,aby nie przedziurawić bo z tym bywa bardzo różnie. :) może sami tego nie zrobimy, ale ktoś kto przyjdzie np w odwiedziny....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: meble do salonu
PostNapisane: 2016-10-19, 22:53 
Ja z reguły zamawiam meble na wymiar. Wolę mieć mebelki zrobione przez fachowca na zamówienie, niż kupione "gotowce" ze sklepów. Jeżeli jesteście z woj. mazowieckiego, to polecam pana Roberta Ciężkowskiego z firmy Lamix. Solidny i terminowy fachowiec, meble robi porządne i bardzo ładne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO