dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Moczenie nocne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-02-19, 21:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
nie widziałam żeby ten alarm wybudzeniowy był w dwóch wersjach, wydaje mi się, że jest jeden uniwersalny model


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-02-21, 03:00 
No właśnie chodzi o to, że po wpisaniu w google, czy na allegro wyskakują różne, w różnych cenach i teraz nie wiadomo do końca jaki zamówić:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-02-21, 23:34 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Modeli jest mnóstwo, z dźwiękami, wibracjami, z zegarkiem, z przypinką do piżamki. Ale jakiegoś byś nie wzięła zasada działania jest taka sama, więc kup taki, jak Ci się podoba.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-02-28, 23:07 
A czy jest jakaś różnica w tych alarmach wybudzeniowych między tymi które dobrze wybrać dla chłopca i dla dziewczynki ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-03-25, 00:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
sprawdź sobie na allegro ale nie widzę żeby czymś się rożniły te dla chłopców od tych dla dziewczynek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-03-31, 00:38 
Warto podpytać lekarza. Pediatra na pewno będzie wiedział jaki alarm polecić, a jeśli nie to na pewno podpowie czym się kierować. Moczenie nocne dzieci to jednak dość powszechny problem, ale dobrze że nie jest bagatelizowany.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-03-31, 11:25 
Czy te alarmy mają jakieś przeraźliwe dźwięki? Nie chciałabym, żeby dziecko było jakieś wystraszone za każdym razem, kiedy będzie alarm dzwonić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-04-28, 10:15 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Nie, no co Ty. Na początku może dziecko byc nieco skołowane, bo to nowość, ale nie wystraszone czy przerażone. Oczywiście alarmy są różne, ale to bardziej taki dzwięk jakby budzik dzwonił, a nie żadna syrena alarmowa

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-04-29, 07:03 
Dzięki, nie chciałabym dodatkowo stresować mojego dziecka, ale skoro jest tak jak piszesz, to chyba spróbuję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Moczenie nocne
PostNapisane: 2021-04-30, 23:01 
Tak sobie myślę, że zawsze możesz dziecko oswoić w ciągu dnia z tym dźwiękiem. Kilka razy go włączyć, żeby wiedziało czego się spodziewać. Myślę jednak, że warto alarmu spróbować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO