dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

nauka dzieci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-23, 13:03 
Uważacie, że rodzice dbają o rozwój swoich dzieci? Czy mają na to czas, siłę? Ja jestem na bezrobociu i jestem w komfortowej sytuacji ale większość rodzin nie może sobie na to pozwolić. Co rodzice mają robić jak nie mają czasu zająć się własnym dzieckiem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-09-23, 14:25 
To mają znaleźć czas. Co to za rodzice, co nie mają czasu dla dziecka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-09-23, 15:21 
Czasami trudno znaleźć naprawdę czas.Trzeba jakoś zapracować na dzieci, rodzinę. Dobrym rozwiązaniem dla rodziców są kursy online. Dziecko jest w domu i rodzice mają więcej czasu dla siebie i dla dzieci.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-09-23, 15:30 
JOLKA12 napisał(a):
Czasami trudno znaleźć naprawdę czas.Trzeba jakoś zapracować na dzieci, rodzinę. Dobrym rozwiązaniem dla rodziców są kursy online. Dziecko jest w domu i rodzice mają więcej czasu dla siebie i dla dzieci.

Dla mnie fajny pomysł z tymi kursami. Co nie zmienia faktu, że rodzice na dziecko zawsze powinni znaleźć czas a takie kursy powinny być tylko urozmaiceniem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-09-26, 09:06 
JOLKA12 napisał(a):
Czasami trudno znaleźć naprawdę czas.Trzeba jakoś zapracować na dzieci, rodzinę. Dobrym rozwiązaniem dla rodziców są kursy online. Dziecko jest w domu i rodzice mają więcej czasu dla siebie i dla dzieci.

Super sprawa. Nie trzeba marnować czasu na dojazd. Dziecko się rozwija w komfortowych warunkach bo w swoim domu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-10-02, 10:14 
Mi ten pomysł się podoba. Sama nie mam dzieci ale uczę dzieci w przedszkolu i wiem jak jest ciężko zainteresować dzieciaki, a taki kurs to zawsze jakieś urozmaicenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka dzieci
PostNapisane: 2013-11-06, 20:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
nawet nie wiedzialamze istnieja takie kursy online dla rodzicow, fajna sprawa bo rzeczywiscie ludzieczesto nie maja czasu albo checi, albo pomyslow, i tu rozwiazanie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO