dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

oszczędzanie na rachunkach
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-24, 22:52 
Da się jakoś mniej za prąd płacić? Czy werteryzm narodów w postaci rachunków co miesięcznych muszę przeżywać i cierpieć co miesiąc? :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-02-25, 15:16 
a nie musisz he he he znalazłem w gazecie już nie pamiętam jakiej info http://www.lepszaoferta.pl/
poszperałem w necie, podowiadowałem się i okazało się ze to działa! załatwiasz wszystko przez internet, zmieniają Ci dostawcę na tańszego i jeszcze masz za darmo prąd 3 miesiące


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-02-27, 11:55 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Troche brzmi jak bajka jednak i niespecjalnie mnie przekonało. Ktoś więcej może sprawdził taką opcję ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-02-27, 20:18 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
zmiana dostawcy nie ma sensu, musisz pomyśleć, w jaki sposób mniej używać prądu. Można kupić licznik prądu taki w "złodziejce" a do niej można przyłączyć urządzenia w celu sprawdzenia ile zużywa prądu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-03-04, 00:12 
jak to nie ma sensu? Z tego co ja wyliczyłem na stronie lepszej oferty, to można bardzo dużo zaoszczędzić na samej zmianie, pomyśl sobie, że nie dość, że zaczniesz oszczędzać, to jeszcze na samej zmianie skorzystasz, portfel podwójnie szczęśliwy...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-03-04, 11:47 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Podejrzanie ostatnio ktoś ciągle reklamuje portal lepsza oferta, chyba przeanalizuję wszystkie posty i wyciągne konsekwencje.
Wracając do tematu, może i na stronie pokazuje "taniej", ale ostatecznie albo jest dosłownie kilka groszy taniej, albo wręcz drożej. Niestety takie są fakty a strona ma na celu zachęcić do zmiany dostawcy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-03-04, 15:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-02-24, 15:37
Posty:14
Zmiana sprzedawcy prądu jest opłacalna tak naprawde tylko dla firm z naprawdę duzym zuzyciem, w gospodarstwie domowym zaoszędzisz do kliku złotych, choć tez nie zawsze.
Lepiej zobaczyć dlaczego zuzywasz tak dużo prądu. Moze warto na noc odłaczac sprzęty a nie zostawiac je na standby, nie zostawiać ładowarki to telefonu podłączonej, jak juz na ładujesz komórke. Może warto wymienićć żarówki na te bardziej energooszczędne? Zobacz też jakiej klasy energetycznej masz AGD, może też warto sie zastanowic nad wymianą starszych sprzętów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-03-04, 15:54 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
WonderWoman napisał(a):
Zmiana sprzedawcy prądu jest opłacalna tak naprawde tylko dla firm z naprawdę duzym zuzyciem, w gospodarstwie domowym zaoszędzisz do kliku złotych, choć tez nie zawsze.
Lepiej zobaczyć dlaczego zuzywasz tak dużo prądu. Moze warto na noc odłaczac sprzęty a nie zostawiac je na standby, nie zostawiać ładowarki to telefonu podłączonej, jak juz na ładujesz komórke. Może warto wymienićć żarówki na te bardziej energooszczędne? Zobacz też jakiej klasy energetycznej masz AGD, może też warto sie zastanowic nad wymianą starszych sprzętów.


dodam jeszcze, że zmieniamy sprzedawcę, a dostawca(właściciel kabli) pozostaje ten sam. Zazwyczaj dostawca zabiera 50% opłaty i tyle samo sprzedawca


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2014-03-04, 18:00 
ja też o Lepszej Ofercie słyszałem w gazetach pisali, widocznie modne teraz i tyle


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oszczędzanie na rachunkach
PostNapisane: 2023-03-26, 13:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Jeśli nie potrafisz zarzadzac swoimi pieniedzmi, to polecam konsultacje z doradca finansowym. Mnie bardzo pomogli ci z Phinance - mają bardzo duze doswiadczenie, w róznego rodzaju sprawach i stawiaja dobro swoich klientow ponad wszystko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO