dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pierwsze mieszkanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-06-09, 22:55 
Warto pomyslec od razu o dobrym dostawcy prądu. U nas mamy prąd od pulsar energia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-07-30, 11:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
Najlepsza inwestycja to inwestycja w zakup mieszkania, nawet jeśli nie będziesz w nim mieszkać to warto go podnająć i na tym zarabiać. Ja swoje pierwsze mieszkanie kupiłam z abc-dom z Krakowa i jestem bardzo zadowolona


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-08-06, 08:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-08-03, 22:15
Posty:4
Jeżeli chodzi o Wrocław to widziałam ostatnio ofertę - nowe mieszkania sprzedaż na stronie http://www.malewilczyce.pl/oferta/domy-szeregowe/ l. Powiem wam, że oferty tamtejsze są naprawdę kuszące i gdyby nie to, że się jakiś czas temu wybudowałam to kupiłabym takie mieszkanie. Naprawdę jest to udana inwestycja. Mieszkania są piękne, a rejon znakomity nawet dla rodzin.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-10-09, 12:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-20, 22:10
Posty:20
Jeśli ktoś ma chęć kupić lub budować dom to moja znajoma w okolicach Wrocławia mieszka na osiedlu Smolec "Przy Lesie" To w okolicach Wrocławia .Piekne ciche i spokojne miejse.Obecna inwestycja sprzedała się bardzo szybko.ale z tego co mi koleżanka mówiła, wkrótce będzie nowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-10-22, 20:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-10-22, 20:30
Posty:12
Mój mąż odziedziczył dom po swojej babci, razem go remontowaliśmy i urządzaliśmy :) Zbawienny dla nas był ten fajny sklep - https://zona-design.pl/ bo wiedzieliśmy, że nie chcemy popularnych mebli, czy dodatków, a tutaj mogliśmy znaleźć wszystko w jednym miejscu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-10-28, 04:13 
Jak pierwsze meiszkanie kupujecie, to moim zdaniem najlepiej jest tutaj skorzystać pomocy biura nieruchomości. My z męem jak szukaliśmy właśnie mieszkania w Krakowie, to zgłosiliśmy się do biura abc dom. BArdzo nam pomogli!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2019-11-29, 10:35 
Tak, ale nie jest to konieczne jeśli kupujesz nowe mieszkanie, wtedy lepiej przeglądać bezpośrednio oferty deweloperów. Jak tak znalazłam mieszkanie na osiedlu które Atal buduje na Białołęce


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2020-01-14, 17:14 
Nowy dom, czy też mieszkanie to też spore wyzwanie w urządzaniu go. Bierzecie do tego projektanta? Raczej powinien być w kuchni, bo tam się teraz robi wszystko w zabudowie, a bez dobrego projektu się po prostu nie da. Układ pomieszczenia musi być odpowiednio dobrany do blatów i rozmieszczenia sprzętów. A sprzęty bywają różne. My jak robiliśmy kuchnię to całe AGD mieliśmy już u siebie. Można było dokładnie wymierzyć. Szczególnie że mieliśmy tak niecodzienne rozwiązania jak np. piekarnik Duo Solgazu, gdzie są dwie komory na których można równocześnie piec. Piekarnik z taką funkcjonalnością wart jest rozważenia, bo używając tylko połowy oszczędzamy czas nagrzewania i zużytą energię.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2020-01-29, 17:20 
Zgadzam się, zakup mieszkania to jest spore wyzwanie ale lepiej od razu postawić na takie w apartamentowcu Moko Concept Apartments bo ono nie straci na wartości, jest położone na Mokotowie, to prestiżowa dzielnica


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pierwsze mieszkanie
PostNapisane: 2020-05-28, 01:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-05-28, 00:30
Posty:1
Ja czekam już tylko na meble dopasowane do wnętrz w salonie https://www.vox.pl/dip-salon-lodz-salon-firmowy-187. Ogólnie to dużo czasu i stresu oszczędziłam korzystając po prostu z pomocy obsługi. To w końcu ich praca


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO