dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-24, 16:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 16:48
Posty:27
pewnie ze szpilkami tak samo jak z ciężkim przedmiotem który upadnie, wgniecenie po chwili zniknie. Fajna sprawa. No i jak ładnie wygląda. Masz rację fuksja66, też mi się kojarzy z Afryką, fajnie stworzyć taki wystrój w salonie, dodatkowo duże wazony gliniane brązowe i obrazy na ściane też z kimatem. Podoba mi się:)

_________________
http://ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-03-31, 22:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
najwazniejsze zeby byla bezpieczna dla malego dziecka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-01, 17:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
ale przeciez mozna kupic antyposlizgowe skarpetki, ja ostatnio w TRU kupilam w Blue City


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-04, 12:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
rzeczywiscie, te skarp[etki zdaja bardzo dobrze egzamin, widzialam tez takie nakladki tylko na kolanka, ale nie wiem czy sa w toys r us, bede musiala sprawdzic


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-04, 14:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
w sensie dla raczkującego dziecka? a takie antypoślizgowe w ogól e są fajne, na poczatku się bałam, że te gumowe elementy moga odparzać stopy, ale tak nie jest;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-07, 11:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
takie gumowe elementy świetnie się sprawdzaja. Tylko jak ja kupowalam w zwyklym sklepie to te gumeczki sie odrywaly. a Czy w Toys r us nie takie sa to nie wiem, sprawdz:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-24, 17:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
nicetry napisał(a):
korek jest tez idealnym rozwiazaniem, kiedy ma sie dzieci ;) dzieci jak to dzieci, biegaja, halasuja, przerwacaja sie, hehe ;) a korek wyglusza i w ten sposob u sasiadow nie bedzie nic slychac. o ile oczywiscie mieszkacie w bloku. ja na szczescie mieszkam w domku jednorodzinnym, wiec nie musze sie martwic o halasy ;)



Hehehe ja również nie mam tego problemu. Od kąd wyprowadziłam się od rodziców z mieszkania w bloku a tam wszystko było słychać u sąsiadów to jest raj we własnym domu. ;)
A mieszkanko w sumie od niedawno wykończone i kilka produktów z multiprodukta mam.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-24, 18:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
PatiPati napisał(a):
Ja mam korek zupełnie gładki, bez żadnej struktury. Jest naprawdę duży wybór, zarówno jeśli chodzi o kolor jak i wzornictwo, masz tu dla przykładu - korek
Gdybym wcześniej spotkała sie z korkiem, to pewnie położyłabym go w całym domu, ze względu na to, że nie absorbuje kurzu a przy mojej alergii to bardzo ważne, w niedalekiej przyszłości mam jednak w planach zmianę podłóg na korkowe, bo moje panele też już długo nie pociągną :/



Korek wygląda na prawdę świetnie. Ja niestety jestem posiadaczką paneli, dlatego tak ich sobie nie chwalę. Teraz postanowiłam zainwestować w lepszą jakościową podłogę np w korek :-)
Widzę, że w multiprodukcie mają duży wybór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-04-28, 21:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
antypoślizgowe skarpetki? fajny pomysł, ale wiadomo im mniej śliska podłoga tym lepiej :)
a w starciu panele - korek zdecydowanie korek wygrywa, panele to jakaś głupia moda przyszła z za granicy i tak wszyscy kupujemy bo tanie, ale wcale niedobre i sztuczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Podłoga w sypialni - jaka?
PostNapisane: 2012-10-30, 23:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-29, 22:14
Posty:62
Dziewczyny a jak kłaść panele to jakie? Rozważamy Classen albo Vox, co myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO