dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prawnicy zajmujący się rozwodami
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-01-19, 12:23 
Potrzebuje w Trójmieście jakiegoś prawnika, który zajmuje się sprawami rozwodowymi i sprawami z prawa rodzinnego. Jeśli ewentualnie możecie coś w tym zakresie podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną kancelarię to dajcie znać. Chodzi o sprawy, które będą dotyczyć opieki nad dziećmi więc ktoś skuteczny w tej tematyce by się przydał.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prawnicy zajmujący się rozwodami
PostNapisane: 2023-01-23, 13:17 
Rozwód to dla mężczyzny ciężki kawałek chleba w tym kraju. Kobiety statystycznie otrzymują nawet niższe wyroki, a to tylko wierzchołek góry lodowej. W Gdańsku kancelaria https://gautier.com.pl/ zajmuje się doradztwem i przygotowaniem formalnym do rozstania. Grunt, żeby uzyskać profesjonalną opiekę i nauczyć się zachowania przed sądem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prawnicy zajmujący się rozwodami
PostNapisane: 2023-06-09, 00:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
W sprawach rodzinnych bardzo pomocny jest Radca Prawny Michał Mindykowski. Pomógł mi przy rozwodzie i podziale majątku. Mam do niego pełne zaufanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prawnicy zajmujący się rozwodami
PostNapisane: 2024-02-29, 18:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-30, 09:28
Posty:23
Korzystałam z usług polecanej mecenas Justyny Węgrzynowicz w sprawie rozwodowej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jej świetne podejście do klienta oraz rzetelne przygotowanie do sprawy sprawiły, że wszystko zostało zakończone z sukcesem. Gorąco polecam każdemu, kto szuka doświadczonego i zaangażowanego prawnika.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO