dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezent dla dziecka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-21, 00:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
a ja szukam prezentu dla 7 miesiecznego chlopaczka, Carmela w tym toys r us sa rzeczy dla tak malych dzieci? i gdzie to otwieraja?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-21, 17:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
z tego co wiem, to dla każdego wieku są...otwierają w Warszawie w Blue City


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-22, 00:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
przejeżdzalam dzis kolo blue city, logo maja calkiem fajne:-) juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie otwarcie:-) moze na poczatek jakie spromocje dadza??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-23, 10:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
ja też na promocję liczę, w radio reklamę słyszałam, na razie wiem, że jakieś tam zabawy dla dzieci będą w dniu otwarcia, więc może swoje wyśle z ich tatuśkiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-23, 23:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-21, 00:36
Posty:111
oj, ja to wole isc razem z nimi, bo inaczej mi caly sklep do domu przyniosa:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-24, 12:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
kochana, u mnie stanęło też na tym, że jednak ja idę z nimi, bo mężowi wyskoczyło zlecenie....ale żeby nie było, że jestem z tego powodu załamana;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-24, 14:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Najfajniejsze dla dzieci zawsze będą zabawki ;-)
Zobacz - http://eurobobas.pl/index.php?orderby=p ... &keyword2= Żadnym innym pomysłem tego nie przeskoczysz - szczególnie zabawek Lego ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-24, 14:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
Ja mogę polecić 2 zabawki, które dają frajdę całej rodzinie, a dla fanów Kubusia Puchatka to w ogóle rewelacja :) Pierwsza to gra Skaczące Baryłki - kiedy dałam to chrześniaczce, bawiła się z nią na zmianę cała rodzina, z jej babcią i dziadkiem włącznie ;) Druga to właściwie tez gra, nazywa się Wietrzny Dzień. Nie będę opisywać, łatwo je wygooglować :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-25, 11:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Kryśka napisał(a):
a ja szukam prezentu dla 7 miesiecznego chlopaczka, Carmela w tym toys r us sa rzeczy dla tak malych dzieci? i gdzie to otwieraja?


Ostatnio u mnie w rodzinie był baby boom, więc mam już strategię kupowania prezentów dla takich maluchów. Po kilku nietrafionych zabawkach edukacyjnych, chodzikach czy bzdurnych maskotkach, które po pierwszej euforii zostały rzucane w kąt, postanowiłam konsultować się z rodzicami maluszka. I 8/10 zwykle rzecze, że jakieś spodenki, jakieś kubeczki, jakaś koszulka. Rodzice preferują rzeczy praktyczne, bo zabawki wylewają się z pokoju dziecka. Oczywiście mam świadomość, że prezent powinien być dla dziecka, a nie dla rodzica, ale maluszki są jeszcze na tyle niekumate, że to trochę bezsensu :-> Chociaż przy wyborze bluzek i koszulek staram się trafiać w gust dzieciaczka. Np. jak lubi oglądać Scooby Doo, kupuję mu koszulkę ze Scoobym. Miseczki, kubeczki i tego typu akcesoria, też wybieram w jak najbardziej kolorowych, dziecięcych wydaniach. Ostatnio siostrzenica dostała ode mnie w prezencie taki zestaw ze Stylowej i bardzo jej się spodobał. :)
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2011-11-25, 17:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-25, 16:44
Posty:2
ja niedawno kupowałam w Smyku prezent dla czteroletniej chrześnicy na urodziny. wybrałam takie puzzle zegarowe. Teraz szukam czegoś na Mikołaja dla synka (6 lat), co możecie polecić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO