dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezent dla dziecka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-06-09, 13:22 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Podrzucam fajny pomysł na prezent dla małej księżniczki, moja ma 7 lat i uwielbia te kosmetyki, a akurat mają konkurs, w którym można je wygrać: https://www.facebook.com/tibunaturals/posts/888895401840151

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-06-30, 18:44 
Moja córka ma te lakiery i błyszczyki, bardzo fajna opcja na prezent. Nie znam dziewczynki, która by się z czegos takiego nie ucieszyła :)
Obrazek


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-07-04, 14:04 
A czy taki lakier jest bezpieczny dla dziecka?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-07-05, 20:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Podłączam się pod pytanie, bo to byłby idealny prezent dla mojej siostrzenicy. W ogóle jakie dorosłe opakowanie! <3 Czy wiemy coś o składzie takich kosmetyków? Jest jakiś większy wybór kolorów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-07-08, 22:01 
Wybór kolorów jest ogromny, zerknijcie na ich stronę, chyba kilkadziesiąt kolorów. Składy również tam znajdziecie www.tibunaturals.pl Są jak najbardziej bezpieczne, przebadane dermatologicznie, posiadają certyfikaty, atesty, są hipoalergiczne i zmywają się zwykłą wodą, bez żadnych zmywaczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-07-23, 15:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-03, 14:04
Posty:38
Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu... Moja córka miała ostatnio urodziny i postanowiłam zainwestować w dmuchany domek do ogrodu. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko u dzieciaków w mojej rodzinie, ale również tych sąsiadów :D Wszystkie pociechy zbiegają się na nasz ogród i mają świetną zabawę!
Ja kupiłam akurat ten, serdecznie polecam - super jakość! Ale na tej stronie jest spory wybór, także jeśli tylko macie ogród i chęć kupienia czegoś, co będzie z wami na lata to serdecznie polecam!
https://www.magero.pl/dmuchany-plac-zabaw-zyrafa-happy-hop-kurier-gratis--id-15481.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-07-30, 15:45 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Nie wiem czy widziałyście, ale Tibu wypuściło też cienie o zapachu gumy balonowej. Bardzo jestem ich ciekawa, chyba zamówię młodej na imieniny

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-08-06, 09:17 
Ooo faktycznie, ale jakie to musi być fajne jak one pachną gumą balonową. Moja młoda też pewnie będzie zachwycona. Może też weźmiemy od razu błyszczyk malinowy. Na wszystko jest teraz akurat promocja :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-08-06, 17:40 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Oczywiście chodziło mi o watę cukrową, nie wiem co mi do głowy przyszło z tą gumą balonową ;)
Błyszczyk malinowy jest super, też mamy :)
Obrazek

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla dziecka
PostNapisane: 2021-08-09, 19:50 
Mega plusem tego błyszczyka Tibu jest to że nie jest słodzony cukrem tylko słodzony jest stevią. Jak dla mnie mega opcja. Patrzyłam też na cienie zanim zamówiłam i jest na bazie miki. Podoba mi się ten wegański skład ich kosmetyków.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO