dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

prezent dla kuzynki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-14, 15:43 
jak myślicie, co będzie fajnym prezentem dla kuzynki , która przeprowadziłą się na nowe mieszkanie? urządza się więc pewnie brakuje jej sporo rzeczy, ale nie wiem w co uderzyc. nie chce jej pytac bo to ma być niespodzianka;....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2015-01-16, 12:41 
może jakąś fajna lampa? na mieszkaniu to się zawsze przyda....w sklepie Kiera ma bardzo fajne, designerskie oświetlenie i wcale nie jest bardzo drogie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2015-01-24, 17:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
A może wieża:):) Polecam Ci taką Kruger&Matz - mają fajne bardzo eleganckie modele! Stylowe i z klasą:) Zawsze to lepszy prezent niz obraz;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-05-22, 09:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
rayanierka napisał(a):
A może wieża:):) Polecam Ci taką Kruger&Matz - mają fajne bardzo eleganckie modele! Stylowe i z klasą:) Zawsze to lepszy prezent niz obraz;)

to juz na pewno większy koszt ale pomysł na prezent bardzo fajny, można się w sumie zrzucić w kilka osób i zrobic taki większy prezent

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-06-06, 22:53 
jak nie ma się pewności to zawsze można wybrać jakiś fajny kosz podarunkowy, w KoszenieKosze mają bardzo duży wybór w różnych cenach więc na 100% na pewno sobie coś dopasujesz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-10-04, 16:32 
A może sprezentujesz swojemu chłopakowi zegarek? Wg mnie to świetny prezent :) Na pewno znajdziesz jakiś fajny na e-zegarki.pl, mają bardzo duży wybór. Ja zamawiałam u nich już dwa modele i sprawują się super :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-10-12, 11:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Tak naprawdę najważniejsze co lubi Twoja kuzynka. Jest wiele potzrebnych rzeczy dziewczynom. Po przeglądaj allegro. Powodzenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-10-16, 15:28 
a myślałaś nad zrobieniem czegoś samodzielnie? takie prezenty często są o wiele tańsze a cieszą mocniej bo widać, że faktycznie ktoś w ten prezent włożył trochę serca a nie tylko pieniędzy, bardzo fajny jest na http://przepisnaszycie.pl/edukacja/ poradnik jak zrobić z filcu pokrowiec na laptopa, szyć nie trzeba jakoś umieć więc potrzebne są tylko filcowe arkusze, nici i trochę cierpliwości i myślę, że powstanie z tego bardzo fajny i oryginalny prezent


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-10-28, 14:44 
Ja zawsze daję jako upominki do mieszkania rzeczy może nie do końca praktyczne, ale za to ładne i czyniące przestrzeń przytulniejszą ;) Proponuję np. coś takiego: https://www.foto4u.pl/kwadraptyki-rozne-elementy ? Mojej siostrze ostatnio z okazji parapetówki sprezentowałam taki wieloczęściowy obraz i bardzo jej się spodobał.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent dla kuzynki
PostNapisane: 2016-11-10, 10:10 
Kobiety lubią czyat, także ja bym postawial na coś do cztania na inbook.pl jest dużo fajnych pozycji. Może akurat jakiś poradnik fajny znajdziesz? Do tego jakies słodycze i prezent gotowy!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO